BEDNÁŘ Consulting, s.r.o.


Hořická 974, Hradec Králové 500 02
Poskytované služby :

- audit účetních závěrek
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání
- zpracování daňových přiznání s odkladem do 30.6.
- zastupování před Finančním úřadem
- účetní poradenství
- metodické vedení pracovníku účtáren stálých klientů
- e-poradenství - on-line poradna na mobilním telefonu a e-mailu
- pravidelné zasílání rozsáhlých měsíčních informací o novinkách v oblasti daní a účetnictví (metodika, výklady)
- zpracování závazných písemných stanovisek
- vedení účetnictví
- finanční analýza
... další dle osobní dohody.

Produkty
  • zpracování kompletního účetnictví, daňová evidence, ověřování pohledávek, přezkum hospodaření, nepovinné audity, daňové poradenství

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar.

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar

Vedení účetnictví, daňová evidence Ostrava – komplexní služby pro podnikatele.

Vedení účetnictví, daňová evidence Ostrava – komplexní služby pro podnikatele

Související články
Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


S účetnictvím a daněmi fyzických i právnických osob poradí a pomohou odborníci z firmy Ing. Richarda Schuha

Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh

S účetnictvím a daněmi fyzických i právnických osob poradí a pomohou odborníci z firmy Ing. Richarda Schuha

Správné a včasné odevzdání daňového přiznání a přehledné účetnictví jsou základem úspěšného podnikání. Neponechejte nic náhodě a svěřte zpracování svých účtů profesionálům z firmy Ing. Richarda Schuha v Praze. Tento rodinný podnik má dlouholetou tradici a řadí se mezi první daňové kanceláře v ČR. Tím Vám zajistí kompletní a plnohodnotné vypracování daní.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

O - CONSULT, s.r.o.

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Firemní články
Auditor, audit, daňové poradenství, přiznání účetnictví | Hradec, Praha

Auditor, audit, daňové poradenství, přiznání účetnictví | Hradec, Praha

Naše auditorská společnost zajišťuje předevdším audity a daňové poradenství. Poskytované služby jsou např: - provádíme audity účetních závěrek - poskytujeme vedení účetnictví - zpracováváme daňová přiznání - zastoupíme Vás před Finančním úřadem - zajišťujeme účetní poradenství - metodické vedení pracovníku účtáren stálých klientů - máme on-line poradnu na mobilním telefonu a e-mailu - Zpracováváme závazné písemné stanoviska - Provádíme finanční analýzy Jste-li z Hradce Králové, Pardubic nebo odkudkoliv jinud neváhejte nás kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat.


Audit účetních závěrek podnikatelských obchodních společností

Audit účetních závěrek podnikatelských obchodních společností

Audit účetních závěrek podnikatelských obchodních společností je naší hlavní činností. Audit rozdělujeme do dvou časových etap. Provádíme průběžný audit, který kontroluje účetnictví v průběhu účetního období. Druhou etapou je závěrečný audit po uzavření účetnictví a zpracování účetní závěrky. Při auditu účetní závěrky nezávisle a komplexně posoudíme Vaše účetní a daňové systémy, zkontrolujeme účetní postupy i dodržovaní účetní legislativy. Odhalíme případné chyby. Chcete mít jistotu, že vaše účetnictví a daně jsou v pořádku? Zavolejte nám!


Audit účetních závěrek pro malé i velké firmy - Hradec Králové

Audit účetních závěrek pro malé i velké firmy - Hradec Králové

Zdá se vám, že účetnictví vaší firmy není v pořádku a uvažujete o auditu? Máte podezření, že všechny složky společnosti nefungují tak, jak by měly? Nebo prostě chcete mít přehled o fungování a efektivitě podnikání? Ve všech případech se vám bude hodit důkladný audit účetnictví. Na koho se ale pro kvalitní audit obrátit? Zkuste společnost BEDNÁŘ Consulting Hradec Králové. Audity i daňové poradenství vám nabízíme již přes 20 let. Specialitou společnosti BEDNÁŘ Consulting je především audit účetních závěrek podnikatelských obchodních společností. Jak takový audit probíhá? Standardně je audit rozdělen do dvou časových etap na takzvaný průběžný a závěrečný audit. Průběžný audit má za úkol kontrolu účetnictví v průběhu účetního období, závěrečný audit pak probíhá po uzavření účetnictví a zpracování účetní závěrky. I v případě, že vám toto nastavení nebude vyhovovat, jsme tu ale pro vás. Audit přizpůsobíme vaším nárokům a časovým možnostem tak, abyste byli maximálně spokojeni. Audit účetnictví je poměrně složitá a komplexní činnost, která musí splňovat předepsané postupy a pravidla. Pokud tak chcete, aby výsledky auditu byly relevantní a dalo se na ně spolehnout, nesvěřujte audit do rukou jen tak někomu. Ve společnosti BEDNÁŘ Consulting vám nabízíme nejen letité zkušenosti a tým odborníků, jako auditorská společnost jsme registrováni u Komory auditorů ČR a máte tak u nás jistotu expertnosti a dodržení všech zákonů. Svěřte audit vaší firmy do rukou společnosti BEDNÁŘ Consulting, garantujeme vám profesionalitu a relevantní výsledky.


Daňové poradenství a další služby pro podnikatele - Hradec Králové

Daňové poradenství a další služby pro podnikatele - Hradec Králové

Daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, účetní poradenství a vedení účetnictví, finanční analýza nebo zastupování před Finančním úřadem? To vše vám nabízíme ve společnosti BEDNÁŘ Consulting. Naší osvědčenou a velmi oblíbenou službou je také poradenská služba HOT LINE, která našim klientům umožňuje operativně řešit veškeré záležitosti ohledně daní a účetnictví snadno a rychle přes mobilní telefon. Daňové poradenství tak můžete mít po ruce kdykoliv, kdy bude potřeba, například při obchodním jednání či uzavírání smluv. Pro stálé klienty také pravidelně každý měsíc zpracováváme rešerše odborných článků o daních a účetnictví, přinášíme upozornění na aktuální problémy a dáváme tipy na různé zajímavosti a novinky z oblasti daňového poradenství. Kromě tradičního daňového poradenství a zpracování daňového přiznání vám rádi poskytneme i zpracování daňových přiznání s odkladem do 30.6.. Neváhejte se na nás obrátit i v případě potřeby zpracování závazných písemných stanovisek, finanční analýzy či metodického vedení pracovníku účtáren. Navštívit nás můžete osobně v Hradci Králové na Hořické 974, kde vám rádi představíme naše daňové poradenství i další služby, které vám usnadní spoustu práce i starostí ve vašem podnikání.


Audit účetních závěrek přímé nepřímé daně poradenství Hradec

Audit účetních závěrek přímé nepřímé daně poradenství Hradec

Poskytované služby: - audit účetních závěrek - daňové poradenství - zastupování před Finančním úřadem - účetní poradenství - vedení účetnictví - finanční analýza.


Audit účetnictví, daňová přiznání

Audit účetnictví, daňová přiznání

Audit účetnictví Zpracování daňových přiznání


Auditor daňový poradce přiznání k dani účetnictví Hradec Králové

Auditor daňový poradce přiznání k dani účetnictví Hradec Králové

Poskytované služby: - provádíme audit účetních závěrek - zaštiťujeme daňové poradenství - zajistíme zpracování daňových přiznání - zpracování daňových přiznání s odkladem do 30.6. - vedení účetnictví - finanční analýza ... další dle osobní dohody.