Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách s.r.o.


Kosičky 127, Kosičky 503 65

Podnik pro výrobu a distribuci vajec.
Maloobchod.
Velkoobchod.
Prodej mladých nosnic
Prodej starších nosnic
Prodej vajec a nosnic přímo z farmy

IČ: 49810201
DIČ: CZ49810201
Okres: Hradec Králové
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hošek

Velikonoční vejce - distribuce přímo od Podniku na výrobu vajec v Kosičkách

Velikonoční vejce - distribuce přímo od Podniku na výrobu vajec v Kosičkách

Podnik pro výrobu vajec Kosičky Vám nabízí kvalitní česká vejce přímo z naší vajíčkárny. Naše firma dodává vajíčka více než 40 let do celé České republiky. Roční produkce je 45 mil. kusů vajec. Dodáváme klasická hnědá vejce, ale zároveň jako jediní u nás produkujeme i bílá vejce pro velikonoční svátky. Na našem webu najdete nejen vše o nás, ale také chovatelské rady, recepty z vajec a mnoho dalšího. Vejce dodáváme v těchto baleních: - krabičky po 6ks, velikost M, karton po 180ks - krabičky po 10ks, velikost S,M,L, karton po 180ks - krabice po 180ks, velikost S,M,L - krabice po 360ks, velikost S,M,L, Dále prodáváme: - mladé kuřice (cena dle stáří 98,- až 121,-Kč - slepice po snášce (29,-Kč/kus)Další produkty a služby
  • potravinářské výrobky, farmářské produkty, vejce z podestýlky, prodej biopotravin
  • živočišná výroba, chov holštýnského skotu, výkrm prasat, prodej jednodenní drůbeže


Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA
Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.


Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA
Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.


Jehněčí maso v biokvalitě aneb zdraví z valašské ekofarmy
Jehněčí maso v biokvalitě aneb zdraví z valašské ekofarmy

Kvalitní jehněčí maso je velmi zdravé, a to hned z několika důvodů. Pro svůj vysoký obsah bílkovin a cenných látek, jako je železo, vitamin B2 nebo vápník a současně velmi nízké procento tuku je vyhledávaným masem ze strany sportovců a vyznavačů zdravého životního stylu. Skvěle se ale jehněčí maso hodí také pro výživu dětí i při bezlepkové dietě a čím dál častěji jej vyhledávají pro své klienty také restaurace. Protože je ale nákup skutečně kvalitního a zdravého jehněčího masa v běžných obchodech docela problém, určitě se vyplatí využít služeb blízké ekofarmy.