CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

turck-cz@turck.com

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 495 518 766

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Na Brně 2065
Hradec Králové 500 03

TURCK, s.r.o.

Společnost TURCK je jednou z předních firem z oblasti průmyslové automatizace. Specializujeme se na senzory, detekce, konektory, signalizační a osvětlovací prvky pro průmyslovou automatizaci nebo RFID systémy. Všechny tyto produkty poskytují efektivní řešení pro automatizační linky a procesní automatizaci.

Jsme globálním partnerem pro průmyslovou automatizaci v mnoha průmyslových odvětvích. Produkty a řešení společnosti Turck zvyšují použitelnost a efektivnost aplikace, ať už je použijete na jednotlivém stroji nebo ve výrobní lince, v automobilovém, transportním, potravinářském, chemickém nebo farmaceutickém průmyslu.

Dodáváme senzory a detekční zařízení, které poskytují důležité informace, jako je například průtok, teplota, proudění nebo digitální a analogové hodnoty z potenciometrů. Na výběr máme senzory indukční, optické, kapacitní, magnetické, ultrazvukové, radarové, lineární, rotační nebo tlakové. V této skupině najdete také snímače teploty, hladiny nebo náklonu; dále průtokoměry a senzory monitorování stavu.

V náročných podmínkách průmyslu také obstojí prvky našeho rozsáhlého propojovacího programu, ve kterém naleznete nejen konektory, ale i kabely a rozdělovače. K dispozici máme konfekční a ventilové konektory, které zjednoduší instalaci v místech, kde je těžké odhadnout délku kabelu. S pomocí panelových, respektive přírubových konektorů, je možné udělat ze skříně nebo rozvaděče zařízení plug-and-play.

Široký sortiment signalizačních a osvětlovacích prvků zahrnuje nejen světla pro osvětlení pracovišť a strojů, ale také signální světla, kontrolky stavu procesorů a strojů, ale také varianty Pick-to-light. Pro náročné okolní podmínky, jako jsou vysoké teploty, špinavé prostředí nebo agresivní média máme k dispozici speciálně upravené signalizační a osvětlovací prvky.

Firma TURK také poskytuje RFID řešení na míru pro výrobu a logistiku. Tato technologie umožňuje bezkontaktní přenos velkého množství informací a také snadné připojení na systémy vyšší úrovně od PLC do ERP. RFID technologie umožňuje nejen sledování příchozího i odchozího zboží procesem, ale také přehled o použití plánovaného materiálu a nástrojů nebo poskytování přístupového bodu pro větší bezpečnost. Díky provozní bezpečnosti a použitým standardům Vám výrobky Turck umožní také snížit náklady na nákup, skladování nebo instalaci.

moreless
Katalog firem

Elektrické přístroje pro průmyslKontrolní a bezpečnostní zařízeníMěřicí a regulační technikaElektronické přístroje a komponenty

SLOGAN: Váš globální partner pro průmyslovou automatizaci

Štítky: senzory, detekce, konektor, signalizační, osvětlovací prvky pro průmyslovou automatizaci, režim RFID

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové ...

Efektivní výrobu a větší flexibilitu v průmyslové automatizaci zajistí společnost TURCK, s.r.o. z Hradce Králové prostřednictvím komunikačního rozhraní por senzory, akčními členy a rozhraním IO-link.

Fluidní senzory – snímače tlaku, teploty, průtoku a hladiny tekutin v jednom zdroji

Fluidní senzory – snímače tlaku, teploty, průtoku a hladiny tekutin v ...

Firma TURCK, s.r.o. dodává řadu fluidních senzorů nové generace Fluid+. Tyto senzory disponují snímači tlaku, teploty, průtoku a hladiny kapaliny v jednom stroji.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Turck, s.r.o. - firma, která spojuje automatizaci a udržitelnost

Turck, s.r.o. - firma, která spojuje automatizaci a udržitelnost

Firma Turck, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové nabízí svým zákazníkům kvalitní a inovativní produkty přispívající k úsporám energie, materiálů a ...

Turck s.r.o. - přední dodavatel automatizační techniky pro moderní průmysl

Turck s.r.o. - přední dodavatel automatizační techniky pro moderní průmysl

Automatizace je klíčem k úspěchu v moderním průmyslu, který vyžaduje rychlost, přesnost, flexibilitu a efektivitu. Automatizační technika umožňuje ...


Videa

Video č.1 Efektivní řešení pro automatizační linky a procesní automatizaci
Kontakty

TURCK, s.r.o.
Na Brně 2065
Hradec Králové 500 03
GPS: 50°11′36.35″ N, 15°51′17.1″ E

50°11′36.35″ N, 15°51′17.1″ E

QR kód firmy TURCK, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TURCK, s.r.o.

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Bezpečnost strojů

Bezpečnost strojů

IO-LINK

IO-LINK

Modulární stroje

Modulární stroje

Kde nás najdete

Na Brně 2065
Hradec Králové 500 03

GPS50°11′36.35″ N, 15°51′17.1″ E

Plánování trasy

Na Brně 2065 Hradec Králové 50003

Prospekty

Certifikát kvality firmy