SERVISBAL OBALY s.r.o.


Na Poříčí 661, Dobruška 518 01

Prodej, velkoobchod, E - shop - obaly:
- krabice z vlnité lepenky
- poštovní obaly
- ochranné papírové hrany
- vázací pásky
- smrštitelné paletizační pytle
- smrštitelné folie
- průtažné folie ruční i strojní
- lepicí pásky
- dvoustranná vlnitá lepenka
- bublinková folie
- papírová vata
- pomocné obalové prostředky a pomůcky
- exportní balení
- fixace uvnitř krabice
- kartonáž
- fixační mřížky
- fixační proložky
- fixace uvnitř krabice
- papírové cívky
- obaly - exportní balení

Obaly - zakázková výroba
- obaly z vlnité lepenky
- mřížky a proložky
- vnitřní vybavení krabice.

IČ: 49811169
DIČ: CZ49811169
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Anna Vomáčková

Kartonové krabice Balbox

Kartonové krabice Balbox

Kartonové krabice z vlnité lepenky jsou v dnešní době jedním z nejvíce používaných obalů vůbec. A je to dobře, protože vlnitá lepenka je snadno recyklovatelná a málo zatěžuje životní prostředí. Pod pojmem kartová krabice však bývá ukryto velké množství různých druhů obalů, pojďme se tedy na jednotlivé typy podívat blíže. Kartonové krabice jsou, jak již název napovídá, vyrobeny z vlnité lepenky. Té může být použito velké množství druhů a typů, které se od sebe mohou kvalitou a tedy i pevností a odolností velmi lišit. Základním kritériem je počet vln vlnité lepenky. Pokud se skládá z jedné vrstvy zvlněné a dvou rovných, jedná se o tzv. třívrstvou vlnitou lepenku tzv. 3VVL. Pokud je vrstev dohromady pět (z toho dvě zvlněné), jedná se o tzv. pětivrstvou vlnitou lepenku 5VVL. Běžně se dále používá lepenka sedmivrstvá a dvouvrstvá, Dalším zásadním faktorem u kartonové krabice je její konstrukce. Nejběžnějším typem je klopová krabice, kdy se krabice klopami uzavře z obou dvou stran. Tento typ je označován podle mezinárodní obalové normy jako FEFCO 0201. Typů konstrukcí je ovšem nepřeberné množství, z mnoha jmenujeme například často používané krabice s víkem, poštovní krabice, boxy nebo krabice na stěhování. Pokud tedy sháníte kartonové krabice, je důležité vědět pro jaký účel je budete potřebovat a podle toho si vybírat. Pro lehčí produkty postačí levnější krabice z třívrstvé lepenky, pro náročnější produkty, nebo složitější typ přepravy doporučujeme použít pětivrstvou lepenku. Klopové krabice jsou nejvhodnější jako klasický přepravní obal, krabice s víkem jsou vhodné i pro archivaci, boxy zase pro objemné předměty apod. Důležité je také vědět, že samotná krabice většinou nestačí, nutno je použít správnou fixaci pro stabilizaci produktu uvnitř obalu. Pro nákup kartonových krabic a dalších obalů doporučujeme navštívit internetový obchod eobaly.cz. Naleznete zde všechny vyjmenované druhy krabic a ještě mnoho dalších společně s velmi širokým sortimentem dalších obalových potřeb. Většina z nich je zařazena do obalové stavebnice Balbox, která zaručuje snadnou paletizaci krabic. Další výhodu této obalové řady je možnost objednávat samostatně, protože všechny obaly na sebe rozměrově navazují. Snadno tak například ke krabicím dokoupíte hrany, které budou rozměrově přesně pasovat a zároveň vše naskládáte beze zbytku na paletu. Samozřejmostí je dobrá kvalita všech druhů použitých lepenek. Nákup obalů na eObalech je velmi jednoduchý s mnoha možnostmi jak ušetřit, ať už za odběry ve větších množstvích, nebo slevy z věrnost. Doprava je při nákupu nad 5000 Kč zdarma, zboží se doručuje ve většině případů následující pracovní den od objednávky. Ať už tedy sháníte krabice nebo jakýkoliv jiný obal, navštivte internetový obchod eObaly. Vše pro balení zde pořídíte levně, snadno a rychle.Další produkty a služby
  • kartonové boxy, lepenkové krabice, kartonové proklady, obaly z vlnitých lepenek, papírové sáčky
  • PE sáčky a tašky, plastové láhve a lahvičky, plastové přepravky a palety, smršťovací a stretch folie

Polyfunkční odborná škola zaměřená na oblast potravinářství, která nabízí maturitní, vyšší odborné a tříleté bakalářské studium dálkovou i prezenční formou.

Související články
Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití
Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Takzvané zátěžové pytle se využívají především jako zátěže silážních plachet. Své využití ale našly i při nežádoucích přírodních událostech, jakými jsou stále častější záplavy na našem území. Sortiment firmy FOKUS-H s.r.o. je ale daleko širší.


BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu
BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

Hledáte způsob uchování vína či ovocné šťávy tak, aby uložený obsah vydržel čerstvý po dlouhou dobu? Současně vyžadujete komfortní a šetrné skladování a jednoduchou manipulaci? Všechny tyto požadavky splňují papírové obaly, přímo určené pro skladování vína a moštu – BAG-in-BOXy. Na trhu je rovněž k dispozici nová varianta balení BAG-in-BOXů, a to Pouch-Up odnosný vak, který je samostatně stojící bez použití kartonového obalu a disponuje integrovanou výpustí.


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu
Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.