Union Cosmetic s.r.o.
Bytová chemie, úklidové, prací a čistící přípravky Twister

Čistota je půl zdraví - proto si vyberte čistící a úklidové prostředky z naší nabídky bytové chemie Twister, které zajistí, že i Váš domov bude vždy zářit dokonalou čistotou. V našem sortimentu najdete jak tekuté prací gely a aviváže, tak i WC gely, univerzální čistící prostředky či mycí prostředky na nádobí.

Univerzální čistící prostředky Twister na keramické i dřevěné povrchy

Koncentrované aviváže, tekuté prací gely pro bílé i barevné prádlo

Tekuté prací gely Twister šetrně vyperou Vaše prádlo, ochrání jeho barvy, dodají mu měkkost, svěžest a hodí se pro všechny typy praček, stejně tak jako pro ruční praní. Vybírat navíc můžete z variant pro bílé, jemné, barevné i tmavé prádlo. Pro usnadnění žehlení pak použijte také naše koncentrované avivážní prostředky, které chrání vlákna tkanin a dodají Vašemu prádlu nádhernou dlouhotrvající vůni.

Koncentrované avivážní prostředky pro ochranu vláken a jedinečnou vůni


Desinfekční WC gely, univerzální čistící prostředky

Čisté toalety dosáhnete za pomocí našich WC gelů - ty obsahují antibakteriální složku a toaletu tak vydezinfikují, vyčistí a také provoní. Balení navíc obsahuje malý košíček pro zavěšení přímo do mísy. V nabídce dále máme univerzální čistící prostředky, které účinně čistí dřevěné i keramické povrchy, nezanechávají skvrny ani šmouhy a navíc obsahují antistatické přísady.

WC gely Twister s košíčkem pro zavěšení přímo do mísy


Mycí prostředky na nádobí se svěží vůní a šetrným složením

Mycí prostředky na nádobí Twister se vyznačují svěží vůní limetky, citrónu, grepu či aloe vera, a výbornou mycí i odmašťovací schopností - z Vašeho nádobí tak dokonale odstraní všechny nečistoty a mastnotu. Díky svému speciálnímu složení navíc chrání pokožku rukou před vysoušením a zanechávají ji krásně jemnou.

Mycí přípravky na nádobí odstraní všechny nečistoty a mastnotuKosmetika Lilien

Kosmetika Lilien

Vlasová a tělová kosmetika Lilien pečuje o muže, ženy i děti

Přírodní kosmetika Naturalis

Přírodní kosmetika Naturalis

Přírodní tělová, vlasová a koupelová kosmetika Naturalis

Bytová chemie Twister

Bytová chemie Twister

Bytová chemie, úklidové, prací a čistící přípravky Twister