Union Cosmetic s.r.o.
Přírodní tělová, vlasová a koupelová kosmetika Naturalis

Přírodní kosmetika Naturalis od společnosti Union Cosmetic s.r.o. nejenže šetrně pečuje o pleť, vlasy i pokožku těla, ale také se postará o dokonalou relaxaci a uvolnění mysli. Obsah bylinných extraktů a nádherná vůně našich krémů, sprchových i masážních gelů, šamponů či koupelových solí Vám tak zpříjemní sprchu, koupel i pouhé mytí vlasů. Vybírat navíc můžete i z řady konopné kosmetiky Cannabis.

Koupelové soli Naturalis pro uvolnění těla i mysli

Tělová mléka a másla, krémy na ruce, nohy i obličej

Aby byla Vaše pleť a pokožka na těle stále hebká, vláčná a hydratovaná, vyzkoušejte produkty Naturalis z řady péče o pokožku. Zvolit můžete například tělové máslo či tělové mléko, které se rychle vstřebávají a zpomalují stárnutí pleti, nebo náš zvláčňující krém, který posiluje odolnost pleti vůči vnějším vlivům. Nechybí však samozřejmě ani krémy na nohy či na ruce a nehty.

Tělová másla s extraktem z kávy, čokolády, kokosu a rakytníku


Relaxační koupelové soli a pěny, sprchové gely

Po náročném dni není nic lepšího než se uvolnit při voňavé koupeli - v takovou chvíli sáhněte po naší koupelové soli či olejové lázni. Ty zvláčňují pokožku a díky své nádherné vůni dokonale uvolňují tělo a mysl. Nemáte-li čas na koupel, relaxovat můžete také ve sprše, a to s našimi sprchovými gely, které důkladně myjí a zároveň zajišťují optimální hydrataci i pro suchou pleť.

Koupelové soli dokonale uvolní mysl i tělo


Šampony, kosmetické vazelíny, soli na nohy a masážní gely

Kromě šamponů Naturalis, které šetrně pečují o vlasy, obnovují jejich poškozenou strukturu a dodávají oslnivý lesk, náš sortiment zahrnuje také masážní gely pro zmírnění bolesti svalů či univerzální kosmetické vazelíny k promaštění suché pokožky na nohou i rukách. S pocitem těžkých nohou pak zatočí naše soli na nohy, které osvěžují a zjemňují ztvrdlou kůži.

Šampony Naturalis pro výživu a lesk Vašich vlasůKosmetika Lilien

Kosmetika Lilien

Vlasová a tělová kosmetika Lilien pečuje o muže, ženy i děti

Přírodní kosmetika Naturalis

Přírodní kosmetika Naturalis

Přírodní tělová, vlasová a koupelová kosmetika Naturalis

Bytová chemie Twister

Bytová chemie Twister

Bytová chemie, úklidové, prací a čistící přípravky Twister