Union Cosmetic s.r.o.
Vlasová a tělová kosmetika Lilien pečuje o muže, ženy i děti

Kosmetika Lilien, to je řada kvalitních přípravků pečujících o pokožku i vlasy žen, mužů i dětí. Náš bohatý sortiment zahrnuje sprchové gely a tekutá mýdla, stejně tak jako šampony, balzámy a fixační gely na vlasy. Nechybí však ani produkty k péči o děti, krémy na ruce, odlakovače na nehty či odličovací mléka a pleťové micelární vody. A to vše s šetrným složením a nádhernou vůní.

Krémové sprchové gely Lilien pro hydrataci pokožky

Péče o pokožku pro muže i ženy, sprchové gely a tekutá mýdla

K péči o pokožku skvěle poslouží naše krémové a olejové sprchové gely, které dokonale čistí a zároveň hydratují, navíc vytváří bohatou pěnu a krásně voní. Pro ochranu a zvláčnění pokožky po koupeli pak zajisté přijde vhod i tělové mléko. Řada sprchovým šamponů s elegantní vůní pro muže obsahuje L-Carnitin a je tak vhodná na pokožku těla i vlasy. V nabídce máme dále také krémová tekutá mýdla - v balení s dávkovačem i ve formě náhradních náplní.

Kosmetika Lilien pro péči o pokožku mužů i žen


Šampony, balzámy a stylingové přípravky na vlasy

Dokonalá rovnováha přírodních složek a moderních technologií dělá z šamponů Lilien skvělého pomocníka pro dosažení zdravého vzhledu a dlouhotrvajícího lesku Vašich vlasů. Ať už máte vlasy suché, poškozené, barvené či rychle se mastící - u nás si vždy vyberete. Pro usnadnění rozčesávání a obnovení hustoty vlasů je nezbytností i náš balzám a kondicionér na vlasy, který redukuje lámavost vlasů a třepení konečků. O závěrečný styling Vašeho účesu se pak postarají naše vlasové fixační gely.

Vlasové šampony pro výživu a lesk všech typů vlasů


Pleťové přípravky, krémy na ruce a péče o děti

Pro dokonalé odlíčení a vyčištění pleti si vyberte jemné odličovací mléko, pleťovou či micelární vodu, které perfektně odstraní všechny nečistoty a make-up, o ruce se Vám pak postará náš odlakovač na nehty či krém na ruce. A protože v našem sortimentu nezapomínáme ani na ty nejmenší, nabízíme také řadu výrobků pro děti, které šetrně pečují o jemnou dětskou pokožku a vlasy. Vybírat můžete z dětských sprchových šamponů, sprchových gelů či olejových pěn - vše v barevném balení a s lákavou vůní.

Dětská řada kosmetiky Lilien šetrně pečuje o dětskou pokožku a vlasyKosmetika Lilien

Kosmetika Lilien

Vlasová a tělová kosmetika Lilien pečuje o muže, ženy i děti

Přírodní kosmetika Naturalis

Přírodní kosmetika Naturalis

Přírodní tělová, vlasová a koupelová kosmetika Naturalis

Bytová chemie Twister

Bytová chemie Twister

Bytová chemie, úklidové, prací a čistící přípravky Twister