CORA v.o.s.


Soudná 74, Jičín 506 01

VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD:
- svítidla
- světelné zdroje
E-shop

NÁVRHY, DODÁVKA, MONTÁŽ:
- bytová svítidla
- lampy
- osvětlení
osvětlovací technika
- návrh osvětlení zdarma
- svítidla pro interiéry
- zahradní a kancelářská svítidla
- osvětlení interiérů - zářivkové
systémy
- podhledová svítidla zářivková,
halogenová, žárovková
- venkovní osvětlení, úsporná
výbojková svítidla, LED diodová
svítidla

VÝROBA:
- podhledová svítidla na úsporné
kompaktní zářivky Downlights
Značky:
- MASSIVE, EGLO, ESTO, GLOBO, MODUS,
OSRAM, PHILIPS, PAULMANN, BRILUM,
WOFI, TREVOS, KANLUX, LINEALIGHT,
TRADDEL, LUCIS, OSMONT, PANLUX,
MARKSLOJD

Prodejny:
- Jičín, Soudná 74
tel: 493544641
- Mladá Boleslav, Železná 159
tel: 326734123
Obchodní zastoupení:
- Praha, Malešická 39
tel: 222581065

Hradec Králové
Pardubice
Liberec
Turnov
Nymburk
Kolín
Ostrava
Plzeň
České Budějovice
Brno
Ústí nad Labem
Most
Chomutov
Teplice

IČ: 45539138
DIČ: CZ45539138
Okres: Jičín
Stát: Česká republika
Právní forma: veřejná obch. společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Štěrba

Stropní svítidla na míru - česká výroba (Jičín)

Stropní svítidla na míru - česká výroba (Jičín)

Potřebujete stropní svítidla na míru a ještě uspořit energie? Pořiďte si světla od firmy Cora Jičín, která vyrábí a prodává úsporná svítidla již od roku 1992. Značka Cora vznikla s jasným záměrem – používat nejlepší technologie, sledovat trendy v oblasti úspor a na základě toho vyvíjet vlastní produkty. Těšit se tak můžete na kompletní služby od návrhu až po realizaci osvětlení interiérů i exteriérů. V e-shopu firmy najdete široký výběr stropních svítidel. Firma nabízí přes tisíc druhů těchto světel, vybírat však můžete z mnohem většího sortimentu. K dispozici jsou dále: - nástěnná svítidla - lustry - lampy - dětská svítidla - stojací lampy - stropní svítidla - zápustná svítidla - zářivková svítidla - závěsná svítidla Firma Cora také dbá na kvalitu a proto podporuje české výrobky a značky. Díky tomu se také většina svítidel skládá právě z českých komponentů. Značka se soustředí především na čtyři základní věci – kvalita, úspora, design, ekologie. Hledáte-li úsporu a potřebujete poradit nejen ohledně stropních svítidel, obrátit se můžete právě na značku Cora, která má zkušenosti jak s realizací zakázek na míru pro velké klienty, tak poradí i jednotlivcům. Kamennou prodejnu najdete v Jičíně, ale také v Mladé Boleslavi.


Cora. Rozsvítíme váš svět

Cora. Rozsvítíme váš svět

Nabízíme kompletní služby v rámci osvětlení interiérů i exteriérů. Firma CORA zajistí zákazníkům návrh, výrobu a realizaci jakéhokoliv osvětlení. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby významně snížily náklady na spotřebu elektrické energie. V rámci poradenství zdarma navrhneme výrobek na míru dle vašich připomínek!


Světla bytová LED svítidla lampy osvětlovací technika Jičín

Světla bytová LED svítidla lampy osvětlovací technika Jičín

Nabízíme zákazníkům kompletní služby od návrhu a výroby až po realizaci osvětlení interiérů i exteriérů. Návrhy, dodávka, montáž, prodej: - bytová světla - LED svítidla - zápustná svítidla - přisazená svítidla - lampy a osvětlovací technika - zahradní a kancelářská svítidla - osvětlení interiérů - zářivkové systémy - venkovní osvětlení.


CORA Jičín – LED osvětlení, LED svítidla

CORA Jičín – LED osvětlení, LED svítidla

Společnost CORA sídlící v Jičíně nabízí zákazníkům komplexní služby v oblasti LED osvětlení a LED svítidel. LED osvětlení a LED svítidla dodáváme do kancelářských, bytových a zahradních prostor. Osvětlení a svítidla LED od firmy CORA Jičín šetří energii a dokonale prosvětlí Váš interiér nebo exteriér. Navštivte náš E-shop nebo naše prodejní sítě včetně prodejny CORA Jičín.


Návrhy osvětlení zdarma – CORA Praha, Jičín, Boleslav

Návrhy osvětlení zdarma – CORA Praha, Jičín, Boleslav

Společnost CORA Jičín s působností i v Praze, Mladé Boleslavi, Jičíně a dalších městech, zpracovává návrhy osvětlení zdarma. Návrh osvětlení je velice důležité řešit již při realizaci hrubé stavby. Dle zkušeností světelného technika vznikne první návrh – zdarma. Při návrhu osvětlení dodržujeme normy požadovaných parametrů osvětlení. Zdarma navrhneme jaký typ a vzhled bude nejlépe ladit s Vaším designem, vhodnou intenzitu osvětlení, rovnoměrné rozložení světla a jasu. Komunikace se zákazníky je velice důležitá, proto jestli jste z Prahy, Mladé Boleslavi nebo Jičína a okolí, neváhejte nás kontaktovat. CORA Jičín je tu pro Vás.


Nabízíme kompletní služby v oblasti osvětlení.

Nabízíme kompletní služby v oblasti osvětlení.

NÁVRHY, DODÁVKA, MONTÁŽ: - bytová svítidla - lampy - osvětlení osvětlovací technika - svítidla pro interiéry - zahradní a kancelářská svítidla - návrh osvětlení zdarma - osvětlení interiérů - zářivkové systémy - podhledová svítidla zářivková, halogenová, žárovková - venkovní osvětlení, úsporná výbojková svítidla Hradec Králové Liberec Turnov Pardubice Nymburk Kolín Ostrava Plzeň Teplice Brno Ústí nad Labem Most Chomutov České BudějoviceDalší produkty a služby
  • osvětlovací technika, stolní lampy, zářivky a výbojky, světelné zdroje, LED světla, lustry a halogeny


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.


Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.