UNIVER, spol. s r. o.


Přepeřská 1809, Turnov 511 01

Poradenství.
Kompletní vybavení autoservisů, pneuservisů, karosáren, lakoven, umýváren aut, SME a STK a opraven podniků, kalibrační služba, záruční a pozáruční servis, školení.

IČ: 00529508
DIČ: CZ00529508
Okres: Semily
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Josef Lhoták

Přístroje pro servis A/C

Přístroje pro servis A/C

Přístroje pro servis klimatizací Silco Advance / Silco Advance+ Plně automatické přístroje pro servis klimatizací Silco Advance a Silco Advance+ představují vysoký standard kvality i designu, odpovídající jejich výrobě v Evropské unii a novému standardu SAE J2788. Oba servisní přístroje mají vysoce kvalitní klíčové komponenty (např. převodníky měření tlaku a bezpulzní tlakoměry renomované německé firmy WIKA, servisní hadice Goodyear/USA, rychlospojky Parker/USA atd.). K přístrojům lze dodat přídavnou sadu, umožňující servis klimatizací u automobilů s hybridním pohonem. Model Silco Advance+ má jako světovou novinku vestavěný kompletní systém pro proplachování klimatizací, takže už není potřeba používat pro proplach další doplňující přípravky. Jedná se o efektivní a důkladné vyčištění klimatizačního systému, kdy se z něho odstraní nežádoucí vlhkost, kovové špony, spálené oleje atd. Většina výrobců automobilů a klimatizací požaduje takový proplach např. po výměně kompresoru apod. Oba modely disponují integrovanou databankou s údaji o množství chladiva a druhu a množství oleje a také tiskárnou. Pomocí tiskárny jsou vytištěny záznamy o všech provedených operacích. Obsluha má k dispozici výběr z následujících servisních programů:Další produkty a služby
  • zařízení diagnostika motorů, analyzátory plynů, zvedací zařízení pro autoservisy, autoservisní technika


Související články
Profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů
Profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů

Vlastníte autoservis, pneuservis, nebo uvažujete o jejich otevření? Bez pořádného vybavení se žádný servis neobejde. A proto je tu naše společnost MITERAL, u které seženete profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny. V naší nabídce najdete vše potřebné, od zvedáků a heverů přes testovací linky až po svářečky.


Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky
Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

V malebném městečku jménem Uherský Brod se nachází firma Mobile Storage s.r.o. Tato firma má ryze české kořeny a působí v oblasti vývoje, výroby a servisu pojízdných skladových zařízení. Pojízdné skladovací regály mohou mít různé využití. Naprosto zásadní roli hrají například při skladování pneumatik.


Autorizovaný prodej, servis a kalibrace automobilové diagnostiky BOSCH
Autorizovaný prodej, servis a kalibrace automobilové diagnostiky BOSCH

Vaše vozidlo vyžaduje kvalitní a kompletní péči, která spočívá v pneuservisu i v autoservisu. Nejen běžné opravy, kontroly a servis, ale také profesionální diagnostika a kalibrace. Pokud chcete zajistit komplexní péči pro vaše vozidlo, tak správným řešením je firma BTS1-Bosch Technik Servis s pobočkami Čelákovice, Jirkov, Brno a Telč.


Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?
Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?

V tomto odvětví se umíme orientovat, působíme v něm už více jak 20 let a díky tomu máme všechny potřebné zkušenosti. Se zařizováním dílny máme praxi, takže i vám velice rádi a ochotně pomůžeme s výběrem potřebného vybavení podle vašich individuálních potřeb.