Bauch, Navrátil s.r.o.
originální obaly


Pokud hledáte kvalitní a originální obaly pro vaše výrobky, pak je firma Bauch, Navrátil s.r.o. tou pravou volbou pro vás. Tato společnost se zabývá výrobou obalů ze všech druhů lepenek s ofsetovým, sítotiskovým a digitálním potiskem. Nabízí také inovativní technologii potisku foiler ražba za studena, která umožňuje aplikovat metalické efekty přímo v tiskovém stroji.

Firma Bauch, Navrátil s.r.o. má dlouhou tradici a zkušenosti v oboru polygrafie. Její kořeny sahají až k časům první republiky. Firma sídlí v Novém Městě nad Metují, kde disponuje moderním vybavením a kvalifikovaným personálem.

Mezi její hlavní produkty patří blistrové karty a krabičky z natírané skládačkové lepenky, krabice skládací, protahovací i s víkem, přepravní krabice z třívrstvé vlnité lepenky šité drátěnými sponkami. Firma Bauch, Navrátil s.r.o. je schopna vyhovět jakýmkoli požadavkům zákazníků na tvar, velikost, gramáž a zušlechtění obalů.

Vyráběné obaly jsou vhodné pro farmaceutický, kosmetický i potravinářský průmysl. Dále také pro balení hraček, elektroniky, produktů pro domácnost a drogerii, automotive a další odvětví.

Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat na telefonním čísle 491 477 211 nebo na e-mailu info@bauch-navratil.cz.

Firma Bauch, Navrátil s.r.o. je vaším specialistou na obaly!

Štítky:

výrobou obalů ze všech druhů lepenek, karty, krabice

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bauch, Navrátil s.r.o. originální obaly
WEBOVÁ STRÁNKA
Bauch, Navrátil s.r.o.
www.bauch-navratil.cz
Adresa

Adresa

Pod Vinicemi 1046
Nové Město nad Metují 549 01

info@bauch-navratil.cz
+420 491 477 211


Najdete nás také zde:

ARES
captcha