COROLL s.r.o.
Spolehlivý dodavatel se širokou nabídkou kuličkových šroubů vyrobených dle norem a předpisů

Společnost COROLL s.r.o. je předním dodavatelem konstrukčních prvků, mezi které patří i kuličkové šrouby. Všechny dodávané kusy jsou vyrobeny podle předepsaných norem a vykazují tak výtečné vlastnosti, jako je perfektní trvanlivost, přesnost a výborná tuhost. Obraťte se na spolehlivého odborníka v oblasti průmyslových součástek.

Širokou nabídku kuličkových šroubů nabízí společnost COROLL s.r.o.

Široká nabídka kuličkových šroubů pro převod rotačního pohybu na lineární

Kuličkové šrouby slouží k převodu rotačního pohybu na lineární, a jsou tak efektivním konstrukčním prvkem. Využijte naši nabídku kuličkových šroubů všech druhů. Nabízíme šrouby v maximální kvalitě, vyrobené podle předepsaných norem a předpisů. Ať už potřebujete broušený, nebo válcovaný kuličkový šroub - každý dodaný kus z naší dílny vykazuje perfektní trvanlivost, přesnost a výbornou tuhost. Můžete si tak být jistí, že bude maximálně spolehlivě sloužit svému účelu.

Elektronická poptávka kuličkových šroubů


Výhody kuličkových šroubů, perfektní tuhost, trvanlivost a malý kroutící moment

Kuličkové šrouby mají velké množství výhod. Kromě perfektní tuhosti a trvanlivosti, nabízí také malý záběrový krouticí moment a maximální přesnost pohybu, což znatelně šetří energii hnacího motoru. V porovnání s běžnými kluznými posuvnými šrouby má výrazně vyšší účinnost. Další nespornou výhodou je také perfektní kvalita valivých drah zajišťující odolnost proti opotřebení i působení tepla.

Kvalitní kuličkové šroubyLožiska

Ložiska

Kvalitní ložiska od renomovaných výrobců, široká nabídka spolehlivých a kvalitních strojních komponentů

Lineární vedení

Lineární vedení

Lineární vedení od největšího dodavatele, široká nabídka, zaručená kvalita a krátké dodací lhůty

Kuličkové šrouby

Kuličkové šrouby

Spolehlivý dodavatel se širokou nabídkou kuličkových šroubů vyrobených dle norem a předpisů