AUTOELEKTRIK spol. s r.o.


Vrchovina 130, Nová Paka 509 01

Výroba elektroinstalací pracovních strojů - Nejen internetový prodej autoosvětlení.

Velkoobchod, maloobchod, prodej:
- osvětlení
- autoelektrodíly
- průmyslové konektory
- elektropříslušenství firmy HELLA, VALEO, BRITAX, PROPLAST, BOSCH, DYNASIG
- elektropříslušenství a elektroinstalace pro nákladní automobily, pracovní stroje a silniční techniku
- ovládací kabely firmy LAPPKABEL

Osvětlení pro nákladní automobily:
- pracovní světla
- přídavné dálkové světlomety
- obrysová světla
- koncová světla nákladních vozidel
- vozidlové kamerové systémy
- výstražná světla - majáky, světelné rampy
- světelné tunningové doplňky
- reflektory
- ochranné hadice elektro kabelů.


Vývoj, výroba, montáž, servis, prodej:
- elektroinstalace silničních, pracovních strojů
- elektroúpravy nákladních automobilů
- výroba kabelových svazků, kabelové svazky, kabeláž pro pracovní stroje i průmyslová zařízení.

Pracovní doba:
- po-pá 6.30 - 17.00 hod
- po dohodě možno po pracovní době.


Světelná dopravní značení a zařízení.
Mobilní světelné rampy.

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001

Výroba elektroinstalací pracovních strojů - prodej autoosvětlení

IČ: 65228057
DIČ: CZ65228057
Okres: Jičín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Závodník

Výroba majákové rampy majáky světla Nová Paka Turnov Jičín Semily

Výroba majákové rampy majáky světla Nová Paka Turnov Jičín Semily

Osvětlení pro nákladní automobily: Naše firma AUTOELEKTRIK spol. s r.o. se zabývá především vývojem, výrobou, montáží a servisem elektroinstalací pracovních silničních strojů a dodávkou a montáží elektropříslušenství pro osobní a nákladní automobily. - pracovní světla - přídavné dálkové světlomety - obrysová světla - koncová světla nákladních vozidel - vozidlové kamerové systémy - výstražná světla - majáky, světelné rampy - světelné tunningové doplňky - reflektory - majákové rampy rotační - majákové rampy zábleskové - majákové rampy LED - majáky - ochranné hadice elektro kabelů.


NEJLEVNĚJŠÍ majáky a majákové rampy

NEJLEVNĚJŠÍ majáky a majákové rampy

Majáky a majákové rampy za nejnižší ceny na trhu.


Přední přídavné světlomety

Přední přídavné světlomety

Přední přídavné světlomety HELLA a BRITAX.


Žárovky LED

Žárovky LED

Žárovky LED 12V nebo 24V


Světla pro denní svícení

Světla pro denní svícení

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti. Provedení a umístění světel pro denní svícení je dáno homologačním předpisem EHK/OSN č. 48, který předepisuje vyhláška č. 341/2002 Sb. a jejich používání se řídí zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích pozměněným zákonem č. 411/2005 Sb. Světla pro denní svícení se vyznačují silně rozptýleným tokem světla, který netvoří kužel jako u běžných reflektorů. Rozptýlené světlo svým charakterem neoslňuje protijedoucí řidiče ani neosvětluje vozovku, ale v dostatečné míře zajišťuje zásadní podmínku bezpečného provozu "být viděn". Hlavním přínosem těchto přídavných světel je úspora energie, neboť při jejich používání nesvítí obrysová, potkávací ani koncová světla vozidla. Úsporu přinese také prodloužení životnosti žárovek či výbojek, kterou pocítí především řidiči vozidel s xenonovými světlomety, jejichž výbojky mají sice delší životnost než běžné žárovky, ale jejich výměna je výrazně nákladnější. Montáž světel pro denní svícení není přestavbou vozidla ani změnou technických údajů, a proto jejich umístění na vozidlo nepodléhá žádnému dodatečnému schvalování ani zápisu.


Zakázková výroba vodičů pro velké proudy

Zakázková výroba vodičů pro velké proudy

Nabízíme výrobu „silnoproudých vodičů“ podle přání zákazníka nebo podle dodaného vzorku původního vodiče. Realizujeme výrobu od jednoho do stovek kusů. Použité materiály - certifikované vodiče typu H07, gumové, silikonové, odolné teplotám, olejům, podle přání - od průřezu 0,5mm do 120mm - libovolná délka - barva černá, rudá, modrá, žlutozelená - koncovky: kabelová měděná pocínovaná oka, lisovací koncovky, konektory, průmyslové konektory, připojovací kleště, svorky - certifikovaná oka dle normy DIN - ochrana zakončením smršťovací hadicí - ochrana vodiče odolnými ochrannými hadicemi z různých materiálů Příklady použití: -Osobní a nákladní automobily, pracovní stroje, ostatní vozidla, lodě, letadla, Startovací a akumulátorové kabely, Speciální spotřebiče - zdroje,měniče, agregáty, navijáky a dalším zařízení s velkým výkonem. - Pomocné startovací vodiče - Zemnící vodiče do rozvaděčů - Připojovací vodiče k nabíječkám - Vodiče k svářecím jednotkám Technologie výroby Lisovací zařízení Použitá lisovací hlava pracuje s lisovacím výkonem až 700 Bar. Používáme lisovací matrice ve tvaru šestihranu, pro lisovací koncovky má lisovací matrice tvar trnu. Oka jsou z čelní strany uzavřená. Cínová lázeň Podle požadavků používáme také smáčení v cínové lázni, nebo pocínování vodičů. Používaná oka jsou z čelní strany otevřená. Postupně se od této technologie upouští. Veškerá výroba je certifikována podle ISO 20001Další produkty a služby
  • autoservis vozidel, oprava klimatizací, opravy elektroinstalace, výměny alternátorů, výměny startérů, montáž centrálního zamykání, servis motorových vozidel, autoservis nákladních vozů, autobaterie výměna
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Související články
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Autoservis a pneuservis Prostějov
Autoservis a pneuservis Prostějov

Máte problémy s vozidlem? Potřebuje ho opravit? Chcete mu udělat novou fasádu? Narovnat plechy po nějakém tom ťukanci nebo naopak potřebujete využít služby pneuservisu? V tom případě se můžete obrátit na firmu Pneuservis Fiala. Opravují jakékoliv automobily, užitkové, osobní, nákladní a to všech značek. Zajišťují také pneuservis.


Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.