STROJTEX, strojírenská s.r.o.

CZKSériové obrábění

Firma STROJTEX byla založen 1. dubna 1958 jako státní podnik. Předmětem naší činnosti byla tehdy kusová a malosériová výroba náhradních dílů pro textilní stroje. Už ve svých počátcích se STROJTEX soustředil na vývoj a výrobu
nových zařízení určených pro jutařský a lnářský průmysl a přádelny bavlny. V posledních letech jsme značně investovali do nákupu kvalitních obráběcích center, CNC soustruhů a svařovacích robotů. V současnosti se soustředíme na engineering v textilním, automobilovém, energetickém, stavebním a nábytkářském průmyslu. Kvalitu naší práce máme podloženou certifikáty. Specializujeme se na výrobu a montáž strojírenských dílů a celků ze dvou až tří materiálů (kov, plast atd.). Při výrobě kombinujeme moderní technologie s kvalitní ruční prací. Dále zajišťujeme svařování a výrobu transformátorových jader, dílů, tlumivek a dalších přesných svařenců např. pro stavební a nábytkářský průmysl.

Vývoj, výroba, služby:
- sériové obrábění
- svařování
- pětiosé obrábění
- montáž strojních dílů a skupin, zvedacích plošin a strojních svěráků
- montáž dílů
- výroba tvářecích nástrojů (forem na EPP díly)
- výroba transformátových jader
- lisování kovů
- výroba vlastních finálních produktů

Jsme silnou společností s cenným know-how, která podporuje nové technologie. Proto spolupracujeme s významnými zákazníky po celém světě. Za zavedením systému řízení jakosti dle ISO 9001 stojí naše moderní strojní vybavení a vysoce kvalitní ruční výroba. Najdete nás na ulici Sylvárovská 2543, Dvůr Králové nad Labem.


Katalog firem:    

Lisování

,

Nástrojářské práce

,

Obráběčské, soustružnické a frézařské práce

,

Svářečské práce

,

Strojírny a kovovýroba

,
Štítky:

sériové, pětiosé obrábění, svařování, výroba forem, lisování dílů, Dvůr Králové nad Labem