MVDr. Petr Falta
Veterinární klinika FANA


Pod Kalvárií 1199, Náchod 547 01

Veterinární klinika.
Komplexní péče v chovech malých zvířat, koní, hospodářských zvířat:
- RTG, ultrazvuk, zubní ultrazvuk, čipy, endoskop a bronchoskop, laser, krmivo
- hospitalizace zvířat
- EKG
- narkotizační puška.
- mobilní EKG
-

Veterinární ambulance Dvůr Králové nad Labem:
Husova 124
tel: 499 320 450
bezplatná aplikace mikročipů

Veterinární ambulance Červený Kostelec:
Jiráskova 415
mob: 777 247 407

IČ: 40134032
DIČ: CZ6601060290
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr. Petr Falta

Krevní vyšetření zvířat v oblasti biochemie a hematologie

Krevní vyšetření zvířat v oblasti biochemie a hematologie

Veterinární klinika FANA Náchod nabízí krevní vyšetření zvířat v oblasti biochemie a hematologie. Biochemickým vyšetřením nazýváme rozbor tělesných tekutin, nejčastěji krve. Krev je u zvířat důležitým zdrojem informací. Krevní vyšetření nám ukáže stav organizmu, funkce vnitřních orgánů, složení tělesných tekutin a činnost žláz s vnitřním vyměšováním. U zvířat je krevní vyšetření obzvlášť důležité, protože neumí popsat své potíže. Krevní obraz zvířete se zhotovuje z čerstvě odebrané krve a je velice důležitý před každým chirurgickým výkonem. Chcete mít jistotu, že je Váš zvířecí miláček zdravý a nic mu nechybí? Neváhejte a navštivte naše veterinární ambulance FANA Náchod, Červený Kostelec a Dvůr Králové.


EKG zvířat – veterina Náchod Červený Kostelec Dvůr Králové

EKG zvířat – veterina Náchod Červený Kostelec Dvůr Králové

Veterinární klinika FANA Náchod nabízí kvalitní služby pro malá a hospodářská zvířata. V naší prodejně zakoupíte krmivo a potravinové doplňky pro správný vývoj a růst. Veterina je vybavena operačním sálem, ambulancí, čekárnou, pooperačním boxem, místností pro hospitalizaci. Před každým zákrokem je velice důležité provést EKG. Vyšetření EKG netrvá dlouho a je bezbolestné. Pokud nemůžete s pacientem k nám na veterinární kliniku, my ochotně přijedeme. Navštívit nás můžete také na veterinárních ambulancích v Červeném Kostelci a ve Dvoře Králové nad Labem. EKG vyšetření slouží: • zda je srdeční aktivita normální nebo zda dochází k jejím poruchám • odhaluje akutní či prodělané poškození srdečního svalu, především infarkt myokardu • zjistí poruchy převodního srdečního systému a blokád


Hotel pro psy a kočky Náchod

Hotel pro psy a kočky Náchod

Pokud potřebujete pohlídat svého psa nebo kočku jsme ti praví. Hotel pro psy a kočky nabízí ubytování jak ve venkovních kotcích, tak i ve vnitřních místnostech. Vás pes či kočka budou v celodenní péči s veterinárním dozorem.


Komplexní péče v chovech malých zvířat koní hospodářských zvířat

Komplexní péče v chovech malých zvířat koní hospodářských zvířat

Komplexní péče v chovech malých zvířat, koní, hospodářských zvířat. Provádíme: - odčervení zvířat - čipování - komplexní očkování - chirurgické operace - RTG - EKG - biochemická a hematologická analýza - ošetření zubů.Další produkty a služby
  • vakcinace zvířat, prevence zvířecích onemocnění, léčba onemocnění zvířat, kastrace zvířat, označování zvířat mikročipy, vydávání zvířecích pasů, služby veterináře


Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.


Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat
Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.