PKS - Průmyslové kolové systémy s.r.o.


Žireč 123, Dvůr Králové nad Labem 544 04

Dovozce průmyslových pneumatik a kol.

Prodáváme:
-ucelený sortiment průmyslových pneumatik pro VZV-vysokozdvižné vozíky, smykové nakladače, afasfaltové frézy atd. V nabídce jsou pneumatiky vzdušnicové, plnopryžové (superelastické), antistatické a též v bílém nešpinícím provedení.
-kolečka a pojezdové kladky pro paletizační techniku i pro speciální manipulační stroje.
-příslušenství VZV-vysokozdvižné vozíky: sedačky, nosné vidlice, baterie, paletové vozíky.

Disponujeme několika výkonnými mobilními lisy, se kterými provádíme demontáž a montáž superelastických pneumatik. Lisy máme zapojené za tažné zařízení servisních aut, se kterými přijedeme co nejblíže manipulační technice.

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti manipulační techniky, pomohou s nejvhodnějším výběrem pneumatik každému zákazníkovi.
Dokážeme analyzovat mnoho faktorů, které významně ovlivňují chování a životnost pneumatik.

IČ: 25931601
DIČ: CZ25931601
Okres: Trutnov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč

Další produkty a služby
  • automobily a motocykly, nákladní vozy, čtyřkolky a minibike, zemědělská technika

České elektro - Milan Bezdíček

Související články
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav
Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav

Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.


Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín
Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.


Informace z terénu – výkon, cena, kvalita
Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme oslovili čtyři skupiny přeprav. První skupinou jsou dopravci provozující hromadnou přepravu osob, dále pak jsme oslovili autodopravy přepravující sypké hmoty a pochopitelně také společnosti s regionální a dálkovou dopravou.