Zefyr Náchod s.r.o.


Krámská 30, Náchod 547 01
Telefon: +420 606 329 605

Foto EXPRES - specializovaná prodejna se sortimentem foto, video, audio a digi.
V naší prodejně nabízíme nejžádanější fotoaparáty, objektivy, blesky, stativy, filtry, krytky, brašny, paměťové karty, náhradní baterie, dalekohledy, barevné a černobílé filmy, dále v sekci elektro naleznete žárovky klasické, úsporné, speciální a LED. Dále nabízíme mobilní telefony a příslušenství obaly na telefony, tablety, náhradní baterie, nabíječky, pouzdra a klávesy.

Přijďte si nakoupit Casio hodinky a kalkulačky, USB flash drive, externí disky, baterie, foto a video speciály, velký výběr sluchátek, příslušenství k PC včetně webkamery, myši, podložky, klávesnice, chladiče, brašny na notebooky.

Máme velmi široký sortiment a tak v naší prodejně v Náchodě objevíte Sodastream, náhradní bombičky, láhve, šťávy, čisticí sortiment, propojovací kabely a adaptéry, radiopřijímače, MP3 a MP4 přehrávače, radiobudíky, meteorologické stanice, radiostanice, svítilny a čelovky.

Jsme schopni zajistit zpracování a úpravy fotografií, velkoplošný tisk, fotodárky. V ateliéru zajistíme fotografování portrétů pro firemní účely, foto rodin, párů, jednotlivců, tématické focení na propagaci, pro portfolio, do booku, fotografování venku, na akcích, při výjimečných příležitostech a reklamní fotografie.

IČ: 27462528
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Jegor

Telefon:
+420 606 329 605

Email:
lab@zefyr.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Jaroslav Jegor

GPS: 50°25′0.12″ N, 16°9′51.3″ E

QR kód firmy Zefyr Náchod s.r.o.

Stavba rodinných domů, rekonstrukce Praha, zpevnění konstrukce stropů, zateplování, přístavby.

Stavba rodinných domů, rekonstrukce Praha, zpevnění konstrukce stropů, zateplování, přístavby

Pilařská výroba, manipulace dřeva, lesnická výroba, služby v lesnictví.

Pilařská výroba, manipulace dřeva, lesnická výroba, služby v lesnictví
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

POLAS VIDEO STUDIO

Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.


Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

POLAS VIDEO STUDIO

Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální péče o klienta jsou hlavními důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci. Mezi vyhledávané služby patří i mediální tréninky ve studiu.


Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

POLAS VIDEO STUDIO

Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Video je pořád v kurzu. A zřejmě bude čím dál víc. Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Natáčení kvalitního videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace garantuje stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální klientská péče - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.


Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

POLAS VIDEO STUDIO

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.