LEVEL s.r.o.
POSITREX


Plhovská 1997, Náchod 547 01
Vývoj, výroba elektronika i zakázková:
- GSM/GPS Monitoring vozidel
- Dohledový modem
- Automaton
- Brána
- Dálkový dohled
- kurzovní tabule
- světelné informační a reklamní tabule
- detektor pohybu
- SMS mail Server
- průmyslové informační systémy.

Produkty
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • nabíjecí podstavec, talíř mikrovlnné trouby, nabíječka akumulátoru, televizní moduly, wifi antény, řemínky a uhlíky
  • optoelektronické senzory, snímače pro automatizaci, měřicí přístroje, součástky pro elektroniku

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí a CNC zpracování plechů.

Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..

Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Související články
Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Mechatronic, spol. s r.o.

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Elektronické součástky neboli komponenty jsou důležité prvky potřebné k sestavování elektronických obvodů a zařízení. Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a elektrotechniku společnost MECHATRONIC spol. s r.o. Praha.


Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

TETRONIK v.d.

Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Uvažujete o tom, jak nejlépe zabezpečit objekt, ve kterém pracujete či žijete? Potřebujete mít kontrolu nad pohybem osob v daném objektu? Chcete mít evidenci docházky zaměstnanců a díky tomu připravené podklady pro výpočet mezd? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní přístupový systém. Jak si ale vybrat z široké nabídky ten nejlepší? Odpovědi naleznete v článku níže uvedeném…


Firemní články
GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

Firma LEVEL s.r.o. Náchod nabízí sledovací a střežící systém do vozidel – POSITREX. S GPS monitorovacím systémem POSITREX máte za 200,- Kč měsíčně nepřetržitou kontrolu nad všemi svými vozidly (aktuální poloha, rychlost, směr pohybu, stav tachometru, přehled jízd za Vámi vybrané období v minulosti atd.). Přívětivé uživatelské rozhraní, snadná ovladatelnost, vysoká funkcionalita a možnost připojení přes internet odkudkoli na světě z něj dělají velice výkonný a univerzální nástroj pro správu Vašeho vozového parku. Hlavní výhody monitorovacího systému POSITREX: - zásadní zjednodušení správy vozového parku a výrazné snížení nákladů na provoz vozidel - kontrola jízd, ujetých kilometrů a spotřeby paliva - jednoduché rozdělení jízd na služební a soukromé (přepínačem ve vozidle nebo následnou editací v systému) - grafická kontrola jízdy na podrobné mapě, dispečerský mód - vedení podrobné knihy jízd a jednoduchý export do formátů XLS, PDF, SPZ 2009, AUTOPARK, Open Office, GPX, SAP - on-line zjištění pozice vozidla a veškerých dalších informací - podpora při vyhledání odcizeného vozidla - MESSAGING – komunikace řidiče s dispečinkem pomocí multifunkčního dotykového komunikačního displeje - možnost zjištění pozice a ovládání jednotky přes mobilní telefon (z předem nastavených telefonních čísel) - jako pojišťovnami uznané aktivní střežení umožňuje získat slevu na pojištění až 20% - možnost napojení na pult centralizované ochrany - tísňové tlačítko pro alarmová a nouzová volání nebo odeslání SMS na přednastavená telefonní čísla - okamžité odesílání hlášení o alarmových stavech na mobilní telefon a e-mail - dálkové odstavení vozidla SMS zprávou při snížení rychlosti pod 10 km/hod - upozornění na přednastavené události (např. servis, technická kontrola, výměna oleje…) - možnost vkládání uživatelských bodů zájmu do mapy (čerpací stanice, firmy, pobočky, hotely atd.) - hromadný import čerpání pohonných hmot - v nabídce jsou rovněž jednotky s funkcí plnohodnotného autoalarmu - nízké pořizovací a provozní náklady - stálý upgrade systému výrobcem POSITREX - Mít přehled znamená ušetřit!


GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

Firma LEVEL s.r.o. Náchod nabízí sledovací a střežící systém do vozidel – POSITREX. S GPS monitorovacím systémem POSITREX máte za 200, - Kč měsíčně nepřetržitou kontrolu nad všemi svými vozidly (aktuální poloha, rychlost, směr pohybu, stav tachometru, přehled jízd za Vámi vybrané období v minulosti atd.). Přívětivé uživatelské rozhraní, snadná ovladatelnost, vysoká funkcionalita a možnost připojení přes internet odkudkoli na světě z něj dělají velice výkonný a univerzální nástroj pro správu Vašeho vozového parku.