František Šorm
ZITOS


Poděbradova 389, Jičín - Nové Město 506 01
Komplexní služby pro Vaši stavbu:
Topení, voda, kanalizace, plyn, centrální vysavače.

Práce:
- instalatérské: domovní rozvody vody, vystrojení studní, montáž domovních vodáren, montáž filtrů a úpraven vody

- kanalizační: domovní i venkovní rozvody, dešťová kanalizace, napojení čístíren opadních vod, septiků

- topenářské: topení ústřední, podlahové, etážové, radiátorové, tepelná čerpadla, akumulační kotelny, kotlové automaty, plynové kotle kondenzační i s běžným spalováním, elektrokotle, kotle na tuhá paliva

- plynařské: kompletní domovní rozvody zemního plynu a propanu od hlavního uzávěru po přípojení spotřebičů

- kompletní rekonstrukce instalací koupelen

- centrální vysavače

- solární systémy

Projektování a technické konzultace pro vlastní realizace.
Kompletní rozvody instalací v novostavbách.
Revize.
Opravy.
Rekonstukce.
Modernizace.

Jičín, Nová Paka, Hořice v Podkrkonoší, Nový Bydžov, Lomnice nad Popelkou, Lázně Bělohrad

Produkty
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • renovace bytových jader, zednické a obkladačské práce, dodávka sanitárního vybavení, montáž posuvných dveří, revize elektroinstalace

Realizace staveb na klíč Havlíčkův Brod, hrubé stavby, rekonstrukce domů, zateplení fasád.

Realizace staveb na klíč Havlíčkův Brod, hrubé stavby, rekonstrukce domů, zateplení fasád

E-magazín Plzeňského kraje, vychází vždy v lichý měsíc, tipy a zajímavosti z našich měst a obcí.

E-magazín Plzeňského kraje, vychází vždy v lichý měsíc, tipy a zajímavosti z našich měst a obcí

Související články
Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Servis plynospotřebičů

Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Co dělat, když se vám doma pokazí plynový spotřebič? Obraťte se na společnost Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která si s tím vaším jistě poradí. Provádíme servis plynových spotřebičů, opravy, výměny, čištění i revize. Servisem plynospotřebičů se zabýváme už osmnáct let.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

THERMATIC

Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

Plynová a tlaková zařízení jsou nezbytnou součástí domácností, firem, bytových družstev, škol a dalších objektů. Jsou velmi důležité a nepostradatelné, mohou být ale i velmi nebezpečné. Správné a bezpečné používání těchto zařízení se neobejde bez pravidelných revizí a kontrol od zkušeného Jana Nohavy.


Firemní články
Teplo domova vytvoří jen profesionál

Teplo domova vytvoří jen profesionál

Letní období s sebou přináší vysoké teploty a skleníkové ovzduší. V této době si jen těžko dokážeme představit, jak jsme před půl rokem mrzli v zimních bundách. Někteří mrzli i doma nebo v zaměstnání. Příčinou byly nekvalitní kotle, nebo jejich nesprávná instalace. Ti, kteří využili služeb společnosti ZITOS, se ale nadcházející zimy vůbec nemusí obávat.


Krby s výměníkem, Jičín, Nová Paka

Krby s výměníkem, Jičín, Nová Paka

Říká se, že krb je místo pro setkávání celých rodin. Jeho plameny poskytují příjemnou podívanou. To ale není všechno, co krby umí. Krby vytápí celé domy a díky teplu, které vytváří, jsou vhodné i pro ohřev vody. Stačí, když si pořídíte krb s výměníkem. Na instalaci krbů s výměníkem se specializuje společnost ZITOS. Krbová kamna a krbové vložky využívající teplovodního výměníku zastupují plynové vytápění, či ho dokonce zcela nahrazují. Pro spotřebitele tepla to znamená svobodu a nezávislost na plynových společnostech a tím pádem i snížení nákladů za energie. Zdrojem energie v krbových kamnech a krbových vložkách jsou obnovitelné zdroje, jako: - dřevo - nejvhodnější jsou: dub, buk, jasan a další - brikety - pelety - papír - bioethanol Vytápění domu či ohřev vody pomocí krbových kamen s výměníkem je tedy plně ekologické a v souladu s životním prostředím. Pomocí krbových kamen s výměníkem rovnoměrně rozdělíte tepelnou energii v domě, včetně vodního okruhu. Instalace krbových kamen s výměníkem podléhá v České republice přísným technickým normám. Svěřte ji proto odborníkům, kteří mají v tomto směru mnoho zkušeností. A přesně ty najdete ve společnosti ZITOS. Svým zákazníkům poskytují kompletní topenářské a plynařské práce. Dále nabízí veškeré instalatérské a kanalizační práce. Působí po celém královéhradeckém kraji, zejména v oblasti těchto měst: Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov,Lázně Bělohrad nebo Lomnice nad Popelkou.


Tepelná čerpadla, Hořice, Jičín

Tepelná čerpadla, Hořice, Jičín

Vytápění domu či ohřev vody bez výdajů za paliva je možný. Využívejte maximum toho, co nám příroda poskytuje! A to díky instalaci tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla jsou alternativním zdrojem vytápění. Jsou maximálně ekologická a nezatěžují životní prostředí. A na jakém principu vlastně fungují? Tepelná čerpadla využívají přírodní zdroje, díky kterým přenáší teplo do chladnějších částí nebo ho využívají k ohřevu vody. Záleží na typu tepelného čerpadla. Rozlišujeme: - tepelná čerpadla vzduch/voda, která využívají teplý vzduch k ohřevu vody - tepelná čerpadla voda/voda, která využívají teplou vodu k ohřevu jiné - tepelná čerpadla vzduch/vzduch, která přenáší teplý vzduch do chladnějších částí - tepelná čerpadla země/voda, která pomocí zemského tepla ohřívají vodu Instalací tepelných čerpadel se v královéhradeckém kraji zabývá společnost ZITOS. Pro své zákazníky nabízí veškeré instalatérské, topenářské, kanalizační a plynařské práce. Kromě samotné instalace tepelných čerpadel poskytují také poradenský servis a vyberou optimální zdroj vytápění či ohřevu vody přesně pro vaše podmínky. Další služby, které společnost ZITOS poskytuje jsou: - revize - opravy - rekonstrukce - modernizace Naši technici mají bohaté zkušenosti s instalací klasických, ale i alternativních zdrojů vytápění. Působíme v okolí měst: Jičín, Nová Paka, Lomnice nad Popelkou, Nový Bydžov.


Solární systémy na ohřev vody, solární systémy k vytápění domu, Jičín, Nová Paka

Solární systémy na ohřev vody, solární systémy k vytápění domu, Jičín, Nová Paka

Věříte v globální oteplování? Zatím není jisté, jestli k němu skutečně dochází. Víme však zcela jistě, že sluneční záření je naše budoucnost. Naučili jsme se totiž, jak ho efektivně přeměnit na energii. Výsledkem jsou solární panely, které můžou v domácnostech ušetřit mnoho tisíců ročně! Solární panely jsou tvořeny speciální selektivní vrstvou. Dokáží efektivně přijímat sluneční záření a tuto energii přes teplonosné médium ukládat v zásoníku teplé nebo i topné vody. Myslíte si, že solární systém nemůžete využít na vašem domě? Omyl. Instalace solárních systémů je vhodná na jakékoliv slunné místo. Máte obavy z nefunkčnosti zařízení během celoročního provozu? Solární systémy fungují i za bílé oblačné oblohy! Solární systém vám přináší obrovskou úsporu - až 75% nákladů při ročním ohřevu vody. Instalace solárních systémů je vhodná pro: - ohřev vody - ohřev bazénové vody - k vytápění domu Systém solárních panelů je ekologický a šetří životní prostředí. A jaké jsou jejich další výhody? Především rychlá návratnost pořizovacích nákladů díky energetické úspoře. Solární panely se také vyznačují vysokou životností. Máte zájem o instalaci solárních panelů ať už pro ohřev vody či domu? Pak kontaktujte odborníky ze společnosti ZITOS. Ti se totiž instalací solárních panelů zabývají už několik let. Působí v okolí Jičína, Hořic, Nového Bydžova,Nové Paky,Lázní Bělohrad nebo Lomnice nad Popelkou. Pořízení těchto zařizení je také podporováno programem ,,Zelená úsporám”.


Automatické kotle na tuhá paliva, Jičín, Nová Paka

Automatické kotle na tuhá paliva, Jičín, Nová Paka

Teplo je základem každého domu. Proto byste při pořizování kotle měli myslet na to, aby vám vydržel co nejdéle. Když pak ještě přidáte nízké náklady na vytápění, tak zjistíte, že ideálním řešením je automatický kotel na tuhá paliva. Na instalaci automatických kotlů na tuhá paliva se specializují odborníci ze společnosti ZITOS. Provádí totiž veškeré topenářské a plynařské práce.Firma ZITOS má zkušenosti s instalací jakýchkoli druhů kotlů.Automatických kotlů na tuhá paliva nainstalovala již velké množství. Společnost ZITOS působí zejména v okolí Jičína, Hořic, Nové Paky,Nového Bydžova,Lázní Bělohrad a Lomnice nad Popelkou. Automatický kotel na tuhá paliva představuje ekologické řešení vytápění. Skládá se z násypky, šnekového nebo pístového podavače, ventilátoru, elektromotoru, hořáku, kotlového tělesa a regulace. Oproti klasickým kotlům mají ty automatické až o 25% větší účinnost! Zajišťují také stabilitu spalovacího procesu díky automatické dopravě paliva do kotle. Co z toho pro vás plyne? Ušetříte na nákladech za vytápění! A jaké palivo je vhodné do automatických kotlů na tuhá paliva? Kromě klasického uhlí, pelet a biomasy je to také…. obilí. Ano, i tímto netradičním palivem docílíte tepla v domě. Nejste tedy omezeni dodavateli, ale naopak si z nich můžete vybírat. Díky ekologičnosti automatických kotlů na tuhá paliva, je podporuje i stát. Pořízení těchto kotlů je totiž dotované z programu Zelená úsporám.


Kondenzační plynové kotle

Kondenzační plynové kotle

Potřebujete vytápět Váš dům a hledáte nejefektivnější řešení? Pak navštivte společnost ZITOS, kde najdete odpověď! Provádí totiž veškeré topenářské a plynařské práce. A na instalace kondenzačních kotlů je společnost ZITOS odborník! Firma ZITOS nabízí instalaci veškerých druhů kotlů. V čem je ale plynový kondenzační kotel odlišný od ostatních a kdy byste si ho měli pořídit? Princip kondenzačních plynových kotlů spočívá v maximálním využití tepla vytvořeného spalováním plynu v kotli.Využívaj totiž i odpadníhoho tepla spalin, které u klasických kotlů odcházejí bez efektu komínem do ovzduší.Využití spalin je tak intenzivní že dochází ke kondenzaci vodních par obsažených ve spalinách. Kondenzační plynový kotel tvoří uzavřená spalovací komora, přetlakové spalování a speciální kondenzační výměník. Pořízení kondenzačních plynových kotlů je tedy vhodné pro každého, kdo chce ušetřit. Zatímco u klasických kotlů dále využitelné páry unikají pryč, kondenzační plynový kotel ho dokáže zachytit a zvýšit tak svou účinnost a tudíž zároveň snížit spotřebu plynu o 20% a v některých případech i více!Tento typ kotle je zároveň vhodný ve velkém množství případů výměn starých kotlů za nové. Jejich využíváním tedy šetříte životní prostředí, protože tyto kotle jsou ekologické. Nainstalovat je můžete v bytech, domech i v nebytových prostorech. Obzvláště výhodná je pak jejich instalace tam, kde je zabudované podlahové topení. Společnost ZITOS umí nainstalovat kondenzační plynové kotle všude a s jejich instalací má bohaté zkušenosti. Působí v okolí Jičína, Hořic, Nového Bydžova,Nové Paky,Lázní Bělohrad nebo Lomnice nad Popelkou.


Topenářské práce Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov,Lomnice,Bělohrad

Topenářské práce Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov,Lomnice,Bělohrad

Firma ZITOS nabízí svým zákazníkům z okolí Jičína, Hořic v Podkrkonoší, Nové Paky, Nového Bydžova, Lomnice nad Popelkou a Lázní Bělohrad kompletní služby v oblasti topenářských prací. Firma ZITOS zajišťuje: - konzultace a projektování pro naše zakázky - montáže nových topných systémů - rekonstrukce a opravy stávajících topných systémů - montáže radiátorových topení - montáže podlahových topení - montáže a výměny plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, tepelných čerpadel, akumulačních kotelen, elektrokotlů, kotlových automatů - montáže rekoperačních jednotek Firma ZITOS dále nabízí jak drobné práce a opravy, tak kompletní instalaci či rekonstrukce v oblasti instalatérství, plynařství, modernizace koupelen a centrálního vysávání ve Vašem domě. Neváhejte nás kontaktovat.


Instalatérství Jičín,Hořice,Nová Paka,Nový Bydžov,Lomnice,Lázně Bělohrad

Instalatérství Jičín,Hořice,Nová Paka,Nový Bydžov,Lomnice,Lázně Bělohrad

Firma ZITOS nabízí svým zákazníkům z okolí Jičína, Hořic v Podkrkonoší, Nové Paky, Nového Bydžova, Lomnice nad Popelkou a Lázní Bělohrad komplexní služby v oblasti instalatérských prací. Firma ZITOS zajišťuje: - nové rozvody vody - opravy a rekonstrukce vodovodních potrubí - montáže a výměny vodoměrů - vnitřní i venkovní kanalizace - výměny stoupaček - vystrojení studní - montáže vodáren - montáže úpraven vody - montáže filtrace vody - montáže solárních ohřevu užitkové vody - napojení čistíren odpadních vod a septiků Firma ZITOS dále provádí jak drobné práce a opravy, tak kompletní instalaci či rekonstrukce v oblasti topenářství, plynařství, modernizace koupelen a centrálního vysávání ve Vašem domě. Neváhejte nás kontaktovat.


Plynařské práce Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov…

Plynařské práce Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov…

Firma ZITOS se sídlem v Jičíně provádí nové i rekonstrukce starých rozvodů plynu. Jste z okolí Jičína, Hořic, Nového Bydžova nebo Lázní Bělohrad a potřebujete komplexní plynařské služby? Firma ZITOS zajišťuje: - montáže kompletních rozvodů zemního plynu a propanu od hlavního uzávěru po připojení spotřebičů - montáže venkovních instalací z materiálu PE a Cu - montáže domovních plynovodů - montáže a výměny plynových spotřebičů - zajišťujeme revize potrubí Firma ZITOS dále nabízí jak drobné práce a opravy, tak kompletní instalaci či rekonstrukce v oblasti topenářství, instalatérství, modernizace koupelen a centrálního vysávání ve Vašem domě. Rádi se Vám budeme věnovat.


Rekonstrukce koupelen Jičín,Hořice,Nová Paka,Nový Bydžov

Rekonstrukce koupelen Jičín,Hořice,Nová Paka,Nový Bydžov

Firma ZITOS zajišťuje v okolí Jičína, Hořic v Podkrkonoší, Nové Paky, Nového Bydžova, Lomnice nad Popelkou a Lázní Bělohrad kompletní rekonstrukce instalací vody, kanalizace, topení, plynu koupelen. Návrhy a realizace koupelen provedeme dle přání zákazníka. Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše nápady a poradíme Vám na základě našich dlouholetých zkušeností. Zajistíme baterie, vany, sprchové kouty i veškeré zařizovací předměty do Vaší koupelny a provedeme jejich instalaci. Pokud právě potřebujete rekonstruovat koupelnu a nevíte si rady, pak právě firma ZITOS je tu pro Vás. Dále firma ZITOS zajistí jak drobné práce a opravy, tak kompletní instalaci či rekonstrukce v oblasti topenářství, instalatérství, plynařství a centrálního vysávání. Neváhejte nás kontaktovat nebo se přímo zastavit. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi naše spokojené zákazníky.


Centrální vysavače Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov, Lomnice...

Centrální vysavače Jičín, Hořice, Nová Paka, Nový Bydžov, Lomnice...

Firma ZITOS zajišťuje v okolí Jičína, Hořic v Podkrkonoší, Nové Paky, Nového Bydžova, Lomnice nad Popelkou a Lázní Bělohrad kompletní dodávku a montáž centrálních vysavačů. Rádi s Vámi zkonzultujeme možnost instalace rozvodu sacího potrubí jak v novostavbě, tak v rekonstrukci. Dále nabízíme možnost instalace do obydleného domu. Navrhneme vhodný sací agregát a provedeme jeho instalaci a kompletaci koncových sacích zásuvek. Firma ZITOS dále provádí drobné práce a opravy ale i kompletní instalace či rekonstrukce v oblasti topenářství, instalatérství, plťařství a modernizace koupelen. Neváhejte firmu ZITOS kontaktovat, jsme tu pro Vás.