Penzion U Potůčku


Přijďte si užít nezapomenutelnou dovolenou v Penzionu U Potůčku, který se nachází v krásné, klidné krajině Jizerských hor v okrajové části podhorského městečka Smržovka na tzv „ Samotě u Štaffů “, pod rozhlednou Černá Studnice u Smržovského potoka.

Nabízíme vám pohodlné ubytování v Jizerských horách, kde můžete relaxovat, sportovat, poznávat krásy přírody nebo se jen bavit s přáteli a rodinou.

V penzionu se nachází prostorná jídelna s plně vybaveným barem pro cca 40 osob, společné podkrovní posezení s televizí, krb a k dispozici je také volně přístupná WIFI.

Dále má penzion prostornou oplocenou zahradu, velký venkovní gril, ohniště, dětské hřiště, venkovní terasu se stylovým posezením zakrytou markýzou či venkovní tréninkový prostor pro sportovní oddíly.

Restaurace v našem penzionu je otevřena pouze pro naše hosty a pro předem zamluvené akce. Nabízí vynikající domácí jídlo a to zejména z české kuchyně.

K dispozici je rovněž prostorné i v zimě udržované parkoviště.

Penzion U Potůčku je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Můžete navštívit nedalekou rozhlednu Černá Studnice, lyžařské středisko Tanvaldský Špičák, bobovou dráhu Janov nad Nisou nebo muzeum skla v Jablonci nad Nisou. Ať už hledáte aktivní nebo klidnou rekreaci, Penzion U Potůčku vám splní vaše přání. Neváhejte a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

Štítky:

ubytování v Jizerských horách, zahrada, gril, jídelna, hřiště, restaurace

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion U Potůčku
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion U Potůčku
www.penzionupotucku.cz
Adresa

Adresa

Hřbitovní 219
Smržovka 468 51

penzion@sskolemb.cz
+420 607 082 557


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha