Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš
Pohřební služby, sjednání pohřbu a zajištění převozu zesnulého i ze zahraničí

Náš Pohřební ústav Stanislav Beneš Vám zajistí důstojné poslední rozloučení s Vašim blízkým, zorganizujeme smuteční obřad v kremační síni nebo církevní pohřeb s uložením zesnulého do hrobu. Veškeré potřebné formality vyřídíme přímo u Vás doma. Tělo zesnulého převezeme kamkoliv v rámci celé České republiky, zajišťujeme i mezinárodní převozy. Chcete-li pohřeb se vší grácií, využít můžete při smutečním obřadu i převozu nebožtíka koňským povozem.

Netradiční možnosti převozu zesnulého

Sjednání pohřbu z pohodlí domova, vyřízení formalit spojených s úmrtím

Chápeme, že úmrtí Vašeho blízkého je těžká chvíle, proto nemusíte kvůli vyřizování pohřbu nikam jezdit - naši pracovníci přijedou až k Vám domů, kde s Vámi v pohodlí domova domluví veškeré náležitosti potřebné pro zařízení pohřbu. Vyřídíme za Vás veškeré formality, včetně bezplatného odevzdání dokladů na příslušné úřady. S našim pracovníkem si vyberete z nabídky pohřebního sortimentu, zajistíme Vám vše potřebné, od rakve přes parte, květinovou výzdobu až po smuteční hudbu.

Sjednání pohřbu, informace pro pozůstalé


Převoz zesnulého v rámci celé ČR, zajištění mezinárodního převozu

Náš pohřební ústav Vám zajistí převoz zesnulého po celé České republice. Pokud se nebožtík nachází v zahraničí, nebo naopak plánujete pohřeb mimo ČR, ani mezinárodní přeprava pro nás není problém. Pomůžeme Vám také s vyřízením veškerých formalit nutných pro převoz. Máme k dispozici vlastní vozový park, který disponuje vozy Volkswagen a Mercedes.
Během smutečního průvodu máte možnost využít i netradičního převozu zemřelého na hřbitov kočárem nebo bryčkou taženou párem koní.

Náš vozový parkSjednání pohřbu, mezinárodní převozy zesnulých

Sjednání pohřbu, mezinárodní převozy zesnulých

Pohřební služby, sjednání pohřbu a zajištění převozu zesnulého i ze zahraničí

Smuteční síně, kremace a církevní obřady

Smuteční síně, kremace a církevní obřady

Pohřby církevní do hrobu, kremace a poslední rozloučení ve smutečních síních

Pohřební sortiment, kompletní poradenství

Pohřební sortiment, kompletní poradenství

Pohřební sortiment, kompletní poradenství při zajištění pohřbu