Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš
Pohřební sortiment, kompletní poradenství při zajištění pohřbu

V našem Pohřebním ústavu Vám poskytneme kompletní služby potřebné pro zajištění důstojného pohřbu. Najdete u nás nejen veškerý pohřební sortiment, ale využít můžete i doplňkových služeb jako je poradenství např. při náhlém úmrtí, úklid bytu po zesnulém či exhumace. Pro oznámení o úmrtí si můžete vybrat parte z několika typů. K uložení těla pak máte možnost zvolit od jednoduchých rakví až po luxusní. Také pro výzdobu obřadní síně Vám dodáme věnce, kytice a celý obřad doplníme smuteční hudbou dle Vašeho výběru.

Prodej živých i umělých květin pro pohřební obřad

Pohřební sortiment, služby pro ozvučení smutečního obřadu, zhotovení náhrobků

Pro květinovou výzdobu při smutečním obřadu si u nás můžete koupit, nebo i jen pronajmout živé i umělé květiny a věnce, zajistíme Vám jejich dopravu i na hřbitov. Vybrat si u nás můžete také ze široké nabídky rakví, uren a dalšího pohřebního zboží. Na náhrobek Vám zařídíme zhotovení fotokeramiky z dodané fotografie, včetně kamenických prací. Kromě kompletního pohřebního sortimentu můžete využít i našich dalších služeb, např. Vám nainstalujeme aparaturu na ozvučení hřbitova nebo kostela jak pro hudbu dle Vašeho výběru, tak pro mluvené slovo. Vzpomínkou na blízkou osobu je i zhotovení památečního skla.V neposlední řadě Vám nabízíme právní pomoc v souvislosti s úmrtím , úklid bytu po zesnulém či exhumace.

Služby zajišťované Pohřebním ústavem Stanislav Beneš


Praktické rady při úmrtí, informace k vyřízení všech náležitostí

Kromě veškerých služeb spojených se zařízením pohřbu a obřadu nabízíme také kompletní poradenství. Poskytneme Vám praktické rady při úmrtí doma nebo ve zdravotnickém či sociálním zařízení. Poradíme s postupem krok po kroku. Nabídneme veškeré informace ohledně vyřízení dědického řízení, pohřebného, vdovského a vdoveckého důchodu, sirotčího důchodu, nároku na placení pracovního volna a pojištění pohřbu. Díky našim službám si už nemusíte dělat starosti navíc, chceme Vám v těchto bolestivých povinnostech být nápomocni.

Náležitosti spojené s úmrtímSjednání pohřbu, mezinárodní převozy zesnulých

Sjednání pohřbu, mezinárodní převozy zesnulých

Pohřební služby, sjednání pohřbu a zajištění převozu zesnulého i ze zahraničí

Smuteční síně, kremace a církevní obřady

Smuteční síně, kremace a církevní obřady

Pohřby církevní do hrobu, kremace a poslední rozloučení ve smutečních síních

Pohřební sortiment, kompletní poradenství

Pohřební sortiment, kompletní poradenství

Pohřební sortiment, kompletní poradenství při zajištění pohřbu