VOP Dolní Bousov, spol.s r.o.


Tovární 785, Dolní Bousov 294 04
VOP Dolní Bousov, spol.s r.o. je umístěna na okraji města Dolní Bousov, uvnitř bývalého vojenského areálu.

V současnosti je hlavní činností naší společnosti ochrana před povodněmi.

Specializujeme se na výrobou mobilních protipovodňových zábran, zpracovávání plánovací dokumentace v oblasti ochrany před povodněmi a utváření celistvého systému protipovodňové ochrany.

V rámci výrobního programu protipovodňových zábran se zaměřuje i na individuální ochranu objektů, zařízení a území - konkrétně na zamezení průniku vody dveřními, okenními a garážovými otvory a prostory u rozličných druhů nemovitostí.

V našich zámečnických a kovoobráběcích dílnách je realizována drobná kusová i sériová výroba. Největší objem současné výroby tvoří výroba a opravy kovových palet pro manipulaci s materiálem.

Produkty
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí
  • výroba zábradlí, osazení mříží, osazení schodišť, zámečnická výroba konstrukčních celků, výroba ocelových dílů
  • soustružení a frézování, výroba strojírenských dílů, přesné obrábění kovů, třískové obrábění
  • tepelné motory, spalovací motory, elektromotory, sériové motory, kapalinové motory, rotační motory, lineární motory, oscilační motory
  • strojírenská výroba, vývoj převodovek, broušené kuželové soukolí, ozubená kola, opracování na CNC strojích

Stanice technické kontroly Jihlava, evidenční kontroly, prohlídky potřebné pro přestavby vozidel.

Stanice technické kontroly Jihlava, evidenční kontroly, prohlídky potřebné pro přestavby vozidel

Exomové sekvenování – služba na úrovni výzkumu prováděna proškoleným personálem.
Laboratorní plasty pro malé i velké laboratoře.


Související články
Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale cenově dostupných materiálů.


Servomotory, převodovky a lineární jednotky, digitální servozesilovače

TG Drives, s.r.o.

Servomotory, převodovky a lineární jednotky, digitální servozesilovače

Stoupají nároky v automobilovém průmyslu, také v gumárenském, potravinářském i mnohých dalších odvětvích. Neustále se svět vyvíjí kupředu a nikdo nechce zůstat pozadu. Servomotory, převodovky a lineární jednotky se používají v každém z těchto odvětví a proto jejich vývoj neustále zlepšujeme.


Zakružování trubek a spirál

Přidal s.r.o.

Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.


Firemní články
Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Společnost VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o. z okresu Mladá Boleslav se již přes dvacet let věnuje výrobě, montáži a prodeji mobilních protipovodňových zábran.


Mobilní protipovodňově hrazení |Mladá Boleslav

Mobilní protipovodňově hrazení |Mladá Boleslav

Mobilní ochranu před povodněmi vyrábí a dodává společnost VOP Dolní Bousov. Zajišťujeme kompletní servis zaměření plochy, výroby protipovodňových zábran a jejich umístění. Hrazení sníží či úplně odstraní dopady povodní. Jsme schopni odklonit vlny, usměrnit tok vody a zamezit vniknutí do objektů. Tento systém je možné lehce a rychle smontovat na příslušeném místě a také ho stejně rychle složit a postavit jinde. Lze je sestavit až do 1,5 metru výšky a libovolné délky. Nemá žádné zemní konstrukce, takže je lehko přenositelná v celém kuse. Konstrukce ze sklolaminátových desek je odolná proti silným nárazům vody a převyšuje očekávání ohledně odolnosti proti materiálům unášených proudem. Stavbu upravíme přesně na míru potřeb zákazníka a také podle toho, na co se bude zábrana používat. Zda je nutná na ochranu proti ledu, bahnu či kamenům.


Výroba mobilní protipovodňové zábrany

Výroba mobilní protipovodňové zábrany

Společnost VOP Dolní Bousov, spol.s r.o. vyrábí mobilní protipovodňové zábrany. Určení protipovodňových zábran: - usměrnění toku vody a odklonění přílivové vlny. Předností mobilních protipovodních zábran je, že nepotřebují spodní stavbu, jsou tedy lehce přenosné. Mobilní protipovodňová zábrana je tvořena třemi komponenty: - protipovodňová sklolaminátová deska - opěrná konstrukce - spojovací díl.