Lenka Kociánová
PROTETIKA


Vojtěšská 237, Kutná Hora 284 01

Prodej a výdej :
- zdravotnické pomůcky a potřeby
- sportovní ortézy a bandáže
- ortopedické pomůcky
- protézy, francouzské hole, podpažní, vycházkové
- chodítka, madla, toaletní židle
- zdravotní obuv, pro diabetiky
- vozíky pro postižené, elektrické
- zdravotní materiál
- přístroje na měření tlaku
- mammární epitézy, stomické pomůcky
- diabetické
- inkontientní pomůcky
- výroba individuálních ortéz, protéz, vložek do bot, břišních pásů a dalšího

Rozvoz po Kutné Hoře a blízkém okolí zdarma

IČ: 64174662
DIČ: CZ7260222563
Okres: Kutná Hora
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Lenka Kociánová

Zdravotnické potřeby Kutná Hora – Lenka Kociánová

Zdravotnické potřeby Kutná Hora – Lenka Kociánová

Firma Lenka Kociánová nabízí zdravotnické potřeby a působí v Kutné Hoře. Prodej zdravotnických potřeb je zaměřen: - zdravotnické pomůcky a potřeby - sportovní ortézy a bandáže - ortopedické pomůcky - protézy, francouzské hole, podpažní, vycházkové - chodítka, madla, toaletní židle - zdravotní obuv, pro diabetiky - vozíky pro postižené, elektrické - zdravotní materiál - přístroje na měření tlaku - mammární epitézy, stomické pomůcky - diabetické - inkontientní pomůcky - výroba individuálních ortéz, protéz, vložek do bot, břišních pásů a dalšího V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.


Ortopedické pomůcky, ortézy, berle, Kutná Hora, Kolín

Ortopedické pomůcky, ortézy, berle, Kutná Hora, Kolín

Nejen pro osoby po úrazu, ale i sportovce nabízí společnost Protetika Kociánová rozmanité ortopedické pomůcky, které zabrání zbytečnému poranění. Ortézy a bandáže vám pomohou spolehlivě a bezpečně zafixovat neposlušný kotník, zápěstí, loket, či koleno. S berlemi, holemi a jinými ortopedickými pomůckami získáte jistotu při chůzi a s ortopedickými botami máte také záruku, že si neničíte své zdraví. U společnosti Protetika Kociánová v Kutné Hoře a Kolíně najdete: - zdravotnické pomůcky a potřeby - sportovní ortézy a bandáže - ortopedické pomůcky - protézy, francouzské hole, podpažní berle, vycházkové hole - chodítka, madla, toaletní židle - zdravotní obuv - vozíky pro postižené i elektrické - zdravotní materiál - výroba individuálních ortéz, protéz, vložek do bot, břišních pásů apod. Ortopedické pomůcky společnosti Protetika Kociánová jsou to nejlepší pro vaše končetiny. Pomohou vám ubránit se nepříjemným zraněním, opakování výronů či zlomenin a také vám pomohou znovu se postavit na nohy po operacích nohou anebo jednoduše, když vás nohy neposlouchají, jak byste si přáli. Společnost Protetika Kociánová také vyrábí individuální ortézy, protézy či vložky do bot na míru svým klientům. Tak docílí maximální ochrany i maximálního pohodlí. Po Kutné Hoře a blízkém okolí rozváží společnost Protetika Kociánová své ortopedické pomůcky zdarma.


Kompresní punčochy, Kutná Hora, Kolín

Kompresní punčochy, Kutná Hora, Kolín

Trápí vás problémy se žílami a hledáte praktický a účinný způsob, jak svému zdraví pomoci? Vyzkoušejte kompresní punčochy od společnosti Protetika Kociánová v Kutné Hoře či Kolíně. Křečové žíly trápí 60 % české populace. Jsou právě jedním z projevů žilní nedostatečnosti. Pokud trpíte žilní nedostatečností, vaše žíly nejsou schopné z dolních končetin odvádět krev, jak mají, a tak je třeba jim trochu vypomoci. Například kvalitními kompresními punčochami, které napomáhají správnému krevnímu oběhu. Žilní nedostatečnost se tedy léčí následovně: - je třeba dbát na kompresní léčbu, kdy musíte pravidelně nosit elastické kompresní punčochy - musíte užívat venofarmaka, která zpevňují žilní stěnu a zlepšují průtok krve tkáněmi - pokud je ale žilní systém velmi poškozen, přikračují lékaři k operativnímu řešení Ptáte se, jak zabránit onemocnění? Velmi účinnou prevencí, obzvlášť pokud se u vás již objevily křečové žíly, je nošení právě kompresních punčoch. Noste kompresní punčochy především při cestování, dlouhém sezení či stání a snad se u vás naplno neprojeví problémy s žílami. Kompresních punčoch však existuje velké množství. Jak si tedy máte vybrat ty správné kompresní punčochy? Na trhu najdete: - kompresní punčochy pletené ploše - spirálově pletené kompresní punčochy - a kompresní punčochy různých tlakových tříd Kompresní punčochy pletené ploše mají vzadu šev, lehce se oblékají a mají menší míru opotřebení než spirálově pletené kompresní punčochy, které šev nemají, jsou tenčí, tedy se snadněji trhají, a jsou mnohem pevnější, takže se hůře oblékají. Podle závažnosti vašich zdravotních obtíží vám lékař předepíše kompresní punčochy II., III. či IV. třídy, které jsou částečně či plně hrazeny zdravotními pojišťovnami. Kompresní punčochy I. třídy nevyvíjí tak velký tlak na žilní stěny, proto na ně příspěvek od pojišťovny nedostanete. Nicméně tyto kompresní punčochy jsou skvělou prevencí obtíží se žílami. Pořizují si je zejména těhotné ženy a sportovci. Lékaři je také velmi často doporučují při otocích nohou. Kompresní punčochy jsou ověřenou a účinnou zdravotní pomůckou. Zvolíte-li toho správného výrobce, pak i jejich nošení není tak na obtíž, jak by se mohlo zdát. Vyzkoušejte kompresní punčochy od společnosti Protetika Kociánová v Kutné Hoře a Kolíně. Po Kutné Hoře a okolí rozvážíme své zboží zdarma.


Zdravotnické potřeby Kolín - Lenka Kociánová z Kutné Hory

Zdravotnické potřeby Kolín - Lenka Kociánová z Kutné Hory

Soukromá firma Lenka Kociánová z Kutné Hory disponuje velkým výběrem zdravotnických potřeb. Svým zákazníkům jak z Kutné Hory, tak třeba i z Kolína a okolí nabízíme tento sortiment zdravotnických potřeb: - zdravotnické pomůcky a potřeby - sportovní ortézy a bandáže - ortopedické pomůcky - protézy, francouzské hole, podpažní, vycházkové - chodítka, madla, toaletní židle - zdravotní obuv, pro diabetiky - vozíky pro postižené, elektrické - zdravotní materiál - přístroje na měření tlaku - mammární epitézy, stomické pomůcky - diabetické - inkontientní pomůcky - výroba individuálních ortéz, protéz, vložek do bot, břišních pásů a dalšího Pokud jste našli, co jste hledali právě u nás, neváhejte nás kontaktovat nebo se přímo v Kutné Hoře zastavit.Další produkty a služby
  • savé a fixační pomůcky, plenkové kalhotky, francouzské a podpažní berle, kompenzační a ortopedické potřeby

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie té nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.

Související články
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Lokomoční pomůcky
Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru
Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“
Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“

Cukrovka je onemocnění, které se v lidském světě objevuje stále častěji. Doprovází ji mnoho útrap a jednou z nich je i komplikace nazývána „Syndrom diabetické nohy“. Při nedostatečné péči o nohy a nevhodné obuvi dochází ke vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Následuje chirurgický zákrok. Ročně se u nás léčí na diabetickou nohu téměř 40 tisíc diabetiků.