TOPTRANS EU, a.s., organizační složka


K Raškovci 851, Kolín 280 02
Naše společnost TOPTRANS je jedničkou na trhu expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Nabízíme individuální řešení přepravy i logistiky. Přizpůsobíme se požadavkům klientů, tak abychom vše vyřešili efektivně a spolehlivě s vysokou kvalitou a to za rozumnou cenu.

Všechny zásilky přepravované naší společností jsou pojištěny na škody způsobené TOPTRANSEM do 1 000 000 Kč již v ceně přepravného. U přeprav ČR/SR (SR/ČR) jsou zásilky pojištěny dle podmínek dohody CMR.

TOPTRANS
- systém expresní přepravy kusových zásilek z domu do domu
- doručujeme do 24 h v ČR a do 48 h v SR
- přepravujeme obálky i paletové zásilky
- přeprava mezi výrobcem a velkoobchodem
- detailní přehled o stavu objednávky
- nejhustší síť středisek
- služby šité na míru

TP PRAHA a TP NITRA
- skladování
- distribuce
- balení zboží
- uchování zboží v požadované kvalitě
- včasné dodání dle požadavků klienta

SPEDICE TOPTRANS
- mezinárodní přeprava zásilek
- přepravujeme obálky, kartony, palety, celokamionové zásilky
- specializace na pozemní, leteckou a námořní přepravu
- sběrná služba v rámci celé Evropy
- importní a exportní služby

LOGISTICKÉ SLUŽBY
- administrativa skladování a distribuce, evidence, přebalení, kompletace, etiketování
- příjem, uložení, manipulace a výdej zboží
- nakládka, přeprava, kontrola
- výdej zboží

SKLADOVÁNÍ A LOGISTIKA SR
- chlazené a nechlazené zboží
- vyložení, přijetí a výdej
- kontrola kvality
- realizujeme přepravu a distribuci do 24 h
- balení

TERMÍNY
- 24 hodin - základní dodací termín
- top-time - dopolední doručení do 12:00 h
- top-privat - večerní doručení v rozmezí 16.00-20.00 h
- top - weekend - sobotní doručení do 13.00 h
- osobní odběry - vydávání v pracovní dny 8:00-18:00 h
- soboty 8:00-10:00

KOMFORTNÍ DORUČENÍ
- top-comfort -doručení zásilky včetně výnosu do patra, předpokladem je aktivní asistence příjemce, zásilka max. 100 kg
- top-plus - doručení zásilky All-inclusive (2 pracovníci TOPTRANSU) přímo na místo určené příjemcem (do bytu, kanceláře apod.), včetně avizace, rozbalení, odvozu obalového materiálu a případně starého spotřebiče, zásilka max. 300 kg (jednotlivý kus max. 100 kg)

ZAHRANIČNÍ PŘEPRAVA
- celý svět - pozemní letecká, námořní přeprava
- Polsko
- Německo
- Rakousko
- Maďarsko.

Produkty
  • organizace distribuce, zajištění přepravy nákladů, zasilatelské služby, spediční služby, přeprava kusových zásilek
  • vnitrostátní přeprava balíků, služby pojištění zásilek, zásilky na dobírku, mezinárodní přeprava zásilek, kurýrní zasílatelství
  • letadlová přeprava osob, nákladní letadlová doprava, služby letecké společnosti, doplňkové služby na letišti
  • přeprava nákladů po vodě, říční nákladní doprava, služby nákladních lodí, přeprava nákladů do přístavů, usplavnění řek
  • logistické služby, přeprava nákladů, transport kusových zásilek, nákladní doprava, pozemní doprava
  • tuzemská přeprava nákladů, tuzemská přeprava zemědělských komodit, tuzemská kamionová doprava, tuzemská železniční doprava
  • mezinárodní balíkové přepravy, mezinárodní celovozové přepravy nákladů, zahraniční logistika a přeprava, kamionová doprava
  • reprezentativní balení, obalové materiály, dárkové předměty, celofánové sáčky, barevné papíry
  • skladovací prostory, skladovací systém, skladovací služby, inventarizace zboží, řazení zboží dle šarže, pronájem chlazených skladů

Modely autíček všech světových značek – limitované edice.
Automodely od nejlepších světových výrobců - eshop.

Výroba dynamických pryžových těsnění pro automobily.

Výroba dynamických pryžových těsnění pro automobily

Související články
Betonárna Středočeský kraj

Betonárka Kolín

Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.


Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

ERTRANS, družstvo

Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

Firma ERTRANS se zaměřuje na zajištění autodopravy a kontejnerové dopravy i poskytování komplexních zemních, stavebních i výkopových prací v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Své služby nabízí mimo jiné v rámci okolí Znojma, Třebíčska, Moravských Budějovic, Miroslavi, Hrušovan nad Jevišovkou a Ivančic. Firma disponuje moderní technikou a profesionálním personálem, díky čemuž je zaručena vysoká kvalita provedených prací. Kvalitu služeb dokládá 24 měsíční zárukou na vykonané práce.


Mezinárodní autodoprava JONAS SPEED - bezpečný převoz nebezpečných nákladů

JONAS SPEED s.r.o.

Mezinárodní autodoprava JONAS SPEED - bezpečný převoz nebezpečných nákladů

Převážet jakékoli objemnější věci na dlouhé vzdálenosti bývá problematické. Ještě komplikovanější je to ale tehdy, pokud se jedná o náklad nějakým způsobem nebezpečný. V takovém případě je na místě obrátit se na ty, kteří pro přepravu nebezpečných látek mají kvalifikaci, schopnosti a zkušenosti.


Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

BOŠ spol. s r.o.

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Firemní články
Přeprava nebezpečného zboží Kolín – rozvoz po ČR, SR i do zahraničí

Přeprava nebezpečného zboží Kolín – rozvoz po ČR, SR i do zahraničí

Přepravujeme nebezpečné zboží dle dohody ADR z Kolína po celé ČR, SR i zahraničí. Rozvoz takového zboží provádíme v souladu s Evropskou dohodou o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí, takzvané ADR. Zboží podléhající této charakteristice má vlastnosti, jako je žíravost, hořlavost, výbušnost, nebo další ohrožení osob, majetku a prostředí. Převezeme všechny plyny zápalné, nezápalné i jedovaté, hořlavé kapaliny i tuhé a samozápalné látky, produkty podporující hoření, organické peroxidy, toxické, infekční a žíravé látky a další nebezpečné předměty a tekutiny či plyny. Z naší přepravy jsou vyloučeny výbušniny a radioaktivní látky. Samozřejmostí naší dopravy je odpovídající nákladní automobil, proškolená obsluha a vhodný interiér a zajištění nebezpečného zboží. Každý objednavatel našich služeb musí před převozem do objednávky uvést UN číslo přepravované zásilky.


Doručení zásilek All-Inclusive po celé ČR

Doručení zásilek All-Inclusive po celé ČR

Doručujeme zásilky stylem All-inclusive po celé České republice. Společnost TOPTRANS nabízí doplňkovou službu TOP-COMFORT Plus. Jedná se o způsob doručení All-Inclusive, kdy zásilka, v maximálním počtu 3 ks po 80 kg pro jednoho adresáta, je doručována dvěma pracovníky. Řidič a závozník doručí balíky zcela bez výpomoci příjemce a to přímo na určené místo pobytu nebo do kanceláře, navíc v čase, který si příjemce předem určí. Služba obsahuje: - telefonickou avizaci - rozbalení a kontrolu výrobku - potvrzení přijetí - zpětné odeslání dodacího listu - odvoz obalového materiálu V případě, že Vám dorazil nový spotřebič, odvezeme ten starý do sběrného dvora.


Přeprava zásilek na Slovensko snadno a rychle

Přeprava zásilek na Slovensko snadno a rychle

Přepravujeme zásilky na Slovensko snadno a rychle pomocí našich řidičů z Kolína. Potřebujete doručit zásilku na Slovensko? My Vám s tím pomůžeme! Zajišťujeme přepravu na Slovensko. Pokud předáte zásilku před 18 hodinou, doručíme ji do 24 hodin do oblastí Trenčín, Bratislava, Nitra a Žilina. Z Moravy (vyjma regionů Jihlava a Šumperk)doručíme balík na celé Slovensko a do 48 hodin zajistíme přepravu z Čech do oblastí Poprad, Banská Bystrica a Košice. 1 až 2 hodiny před samotným doručením Vás bude řidič ohledně dodání balíku kontaktovat. V době státních svátku nebo pracovního volna lhůta neplyne. Pro objednání přepravy neváhejte kontaktovat Vaše nejbližší depo!


Mezinárodní přeprava nyní i v rámci Maďarska

Mezinárodní přeprava nyní i v rámci Maďarska

Staráme se o váš náklad bezpečně už více než 20 let. Jsme TOPTRANS EU a mezinárodní přeprava je naším posláním. Zároveň se neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Nyní jsme nabídku našich služeb rozšířili i do Maďarské republiky. V rámci našeho přepravního systému poskytujeme rychlé a kvalitní řešení doručení jakékoliv vaší zásilky. Maďarská republika se tak stala další zemí, ve které našim klientům poskytujeme bezpečnou exportní i importní přepravu. A co je ještě lepší, rychlost našich služeb je přímo ohromující. Už do 48 hodin se můžete těšit z vašeho nákladu vyslaného z jakéhokoliv místa České nebo Slovenské republiky. Doručení nadrozměrných zásilek probíhá formou individuální dohody. Umožňujeme vyzvednutí zásilky v Maďarsku na dobírku, podmínkou je vlastnictví účtu vedeného v maďarské měně HUF. Vy se o nic nestaráte, pouze nám podáte náklad a pak si ho vyzvednete. Fungujeme jako bezpečný a spolehlivý dopravce, počítáme však s možnými překážkami na cestách. Zásilky do hodnoty 17 000 CZK proto automaticky pojišťujeme v ceně přepravného. U zásilek vyšší hodnoty pak nabízíme zákazníkům připojištění. Vy tak máte jistotu naprosté serióznosti a žádná překážka nás nemůže rozhodit. TOPTRANS EU je společnost, která v oblasti poskytování expresní přepravy a zásilek patří k jedničkám v České a Slovenské republice. Disponujeme nejhustší sítí středisek s více než 30 středisky po celé ČR i na Slovensku.


Skladování a logistika pro soukromníky i velkoobchody

Skladování a logistika pro soukromníky i velkoobchody

Potřebujete uskladnit velké či menší množství materiálu? Nebo ho rovnou přepravit a zajistit k tomu veškeré potřebné úkony? Pak je tou nejlepší volbou společnost TOPTRANS. V oblasti logistiky máme bohaté zkušenosti - už více než 20 let. Věřte nám a svěřte nám svůj náklad. Naše distribuce kusových zásilek a balíků je jednoduše expresní. V rámci České republiky doručíme jakýkoliv balík v rozmezí 24 hodin. To je to, co z nás dělá absolutní špičku ve svém oboru. U nás nečekejte výmluvy a zbytečné oddalování, balíky i zásilky doručíme bez problémů. Naše expresní služby poskytujeme různorodým zákazníkům. Zajišťujeme: - přepravu mezi výrobcem a velkoobchodem - přepravu mezi obchodní společností a internetovými obchody - přepravu mezi soukromými osobami - přepravu mezi konečnými spotřebiteli Zajišťujeme komplexní logistické služby. To znamená, že o vaše balíčky a zásilky se postaráme od chvíle, kdy nám ho předáte až do chvíle předání cílové osobě nebo instituci. Naše služby logistiky proto zahrnují režim příjmu, uložení věcí včetně odborné manipulace s nimi a následně výdej zboží podle potřeb klienta. Zajišťujeme také veškeré služby spojené se skladováním a distribucí. Provádíme tedy evidenci nákladů, jejich přebalení, kompletaci i etiketování. Postaráme se o váš náklad i těsně před jeho předáním doručiteli. Provedeme nakládku, přípravu i kontrolu zboží. Disponujeme několika skladovými prostory - Praha 4, Praha 5, Brno, Nitra. Vy si můžete být stoprocentně jistí, že o váš náklad se bezpečně a šetrně postaráme. Jsme přeci TOPTRANS - expert ve skladování a logistice.


Přeprava zásilek do zahraničí

Přeprava zásilek do zahraničí

Společnost Toptrans Eu, a.s. se zabývá přepravou do zahraničí. Nově nabízíme pozemní, letecké a námořní přepravy do: - Ruska - Turecka - Ukrajiny - Číny - Brazílie. Dále nabízíme sběrnou službu a expresní servis přepravy pro: - Holandsko - Německo - Polsko. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Doručení zásilek na Slovensko

Doručení zásilek na Slovensko

Společnost TOPTRANS EU jako svou další službu představuje doručování zásilek na Slovensko. Doručení zásilek do 24 hodin ( západní Slovensko ): - Bratislava - Nitra - Trenčín. Střední a východní Slovensko: - prozatím v režimu 48 hodin. Více info naleznete viz odkaz níže:


Vnitrostátní přeprava zásilek

Vnitrostátní přeprava zásilek

Společnost TOPTRANS EU, a.s. poskytuje expresní přepravu zásilek včetně logistických řešení. Vnitrostátní dodací lhůta začíná plynout v 18 hodin dne převzetí zásilky a činí: - 24 hodin : základní dodací termín - zvláštní dodací lhůta "TOPTIME" dopolední doručení do 12:00 - zvláštní dodací lhůta "TOP-PRIVAT" - večerní doručení v rozmezí 16.00-20.00 hodin - zvláštní dodací lhůta "TOP-WEEKEND" - sobotní doručení do 13.00 hodin. Ve dnech pracovního volna a pracovního klidu dodací lhůta neplyne. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Uskladnění zboží skladový areál  Praha 5

Uskladnění zboží skladový areál Praha 5

Společnost TOPTRANS EU, a.s nabízí uskladnění zboží. Pokud nemáte volné skladovací prostory, nabízíme Vám služby ve skladových areálech na Praze 5. Služby: - režim příjmu - uložení - manipulace - výdej zboží dle potřeb zákazníka -operace spojené se skladováním a distribucí - evidence zboží - přebalení, - kompletace - etiketování - nakládka, - příprava a kontrola zboží před expedicí - paletizace atd. Více info naleznete viz odkaz níže: