S&S Reality služby, s.r.o.


Generála Antonína Sochora 4002, Nymburk 288 02
Náplní činnosti společnosti je zejména správa nemovitostí a poskytování, zprostředování
komplexních služeb s tím souvisejících, ať již pro společenství vlastníků jednotek, věřejný sektor, případně jednotlivé vlastníky.

Produkty
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří
  • správa nemovitostí, údržba nemovitostí, úklid budov, opravy inženýrských sítí nemovitostí, vedení účetnictví pro SVJ, plánování oprav nemovitostí

Moderní školící a vzdělávací agentura v Pardubickém kraji.

Moderní školící a vzdělávací agentura v Pardubickém kraji

Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře, ubytování na horách v Krkonoších.

Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře, ubytování na horách v Krkonoších

Související články
ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

ANESO s.r.o.

ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

Správa nemovitostí je náročná činnost, spojená s řadou dílčích procesů. Krok vedle při správě nemovitostí přitom může mít fatální následky, proto je nutné tuto souhrnnou činnost přenechat profesionálům. Firma ANESO, s.r.o. se zabývá komplexní správou nemovitostí, zajišťuje uzavírání nájemních smluv, sledování a evidenci, ale také servisní činnosti či přepisování, provádění vyúčtování a vymáhání nájemného.


Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ale i z širokého okolí.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Naxos Ostrava, a.s.

Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Firemní články
Profesionální prodej a pronájem nemovitostí Nymburk

Profesionální prodej a pronájem nemovitostí Nymburk

Realitní činnost významné společnosti S&S Reality služby, s.r.o. je velmi rozsáhlá. Působí na trhu již od roku 1992, a právě proto je její realitní činnost na skvělé úrovni. Tato nymburská firma zajišťuje všem vlastníkům nemovitostí a dalších bytových domů kompletní správu a údržbu včetně všech náležitostí. Je to zprostředkovatel koupě, prodeje i pronájmu nemovitostí a veškeré realitní obchodní činnosti. Přehledně webová stránka vám také umožní vložit nabídku, anebo poptávku nemovitosti online z pohodlí své pracovny. V případě zájmů o služby společnosti neváhejte volat na telefonní číslo 325 531 068, kde se dozvíte všechny informace ohledně realitní činnosti firmy.


Správa a údržba domu včetně zajištění služeb Nymburk

Správa a údržba domu včetně zajištění služeb Nymburk

O kompletní správu a údržbu domu, a to i včetně zajištění nejrůznějších služeb, se stará společnost S&S Reality služby. Nabídka služeb spojených s údržbou a správou domu je následující: - Služby provozně – technické - Právní - Ekonomické - V případě prodeje také služby při prodeji nebo pronájmu bytového či nebytového prostoru Spolehněte se na společnost S&S Reality služby, která si již léta zakládá na profesionálním přístupu a spolupráci v přátelské atmosféře. Díky činnosti této firmy se vás již nebudou týkat starosti s péčí o jakoukoliv nemovitost. V případě jakýkoliv dotazů je možné obrátit se na telefonní číslo +420 325 531 068.


Správa nemovitostí Nymburk

Správa nemovitostí Nymburk

Nemáte čas starat se o vámi vlastnění objekt? S&S Reality služby jsou tu pro vás, připravené Vám pomoci. Výčet služeb v oblasti správy nemovitostí je komplexní a velmi bohatý. Můžete využít služby jednotlivě, či si je objednat jako komplet a zajistit tak správu nemovitostí celému objektu. S&S Reality služby se stará o služby z těchto oblastí: - Ekonomické - Provozně – technické - Investiční, inženýrské - Právní - Privatizace Péče o jakýkoliv objekt již nebude starostí, která by vás mohla zatěžovat, a to díky společnost S&S Reality služby. Spolehněte se na mnohaletou zkušenost v oblasti správy nemovitostí. Pro jakýkoliv dotaz je možné využít online kontaktní formulář na webové stránce společnosti S&S Reality služby.


Reality, správa domu, Nymburk

Reality, správa domu, Nymburk

Nevíte si rady se zajištěním správy domu, či potřebujete poradit s realitní činností? Od toho je tu společnost S&S Reality služby, která lidem už od roku 1998 poskytuje realitní servis. Staráme se o správu nemovitostí a o veškerou realitní činnost. Našim klientům zajišťujeme ekonomickou, provozně-technickou, investiční, inženýrskou i právní pomoc a poradenství v oblasti privatizace. Správa nemovitostí: Zabýváme se zejména zajišťováním správy domu pro společenství vlastníků, dále poskytujeme poradenství v oblasti vlastnictví měst i pro jednotlivé soukromé osoby. V současnosti nabízíme pro naše klienty i zajištění inženýrské činnosti při rekonstrukci nebo opravě stavby. Náš reality servis zahrnuje tyto služby: - dokumentace a stavební povolení - poptávková řízení na výběr dodavatelů/zhotovitelů - finanční a technologická kontrola - přejímací a kolaudační řízení - nájemní, kupní a zástavní smlouvy - služby z oblasti privatizace bytového fondu - servis při prodeji a pronájmu nemovitostí Realitní činnost: Nabízíme i poptáváme reality podle vašich požadavků. Při této činnosti využíváme zkušenosti, které jsme získali více než patnáctiletou praxí. Pokud tápete v oblasti realitního servisu a správy nemovitostí, využijte našich reality služeb. Prohlédněte si naše internetové stránky, případně nás navštivte osobně, sídlíme v Nymburku.


Realitní činnost Nymburk

Realitní činnost Nymburk

Společnost S&S Reality služby, s.r.o. nabízí realitní služby. Zajišťujeme služby z oblasti: - Ekonomické - Provozně technické - Investiční, inženýrské - Právní - Privatizace. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Nymburk realitní kancelář

Nymburk realitní kancelář

Společnost S&S Reality služby,s.r.o. nabízí realitní činnost, správu a provoz nemovitostí vlastníků. Další služby. - zprostředkování dodávky tepla a teplé vody - zprostředkování obchodní čiinosti. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Správa nemovitostí Nymburk

Správa nemovitostí Nymburk

Společnosti S&S Reality služby, s.r.o. se věnujeme zajištění správy domů a komplexních služeb v Nymburce a jeho blízkém okolí. Zajišťujeme služby z oblasti: - Ekonomické - Provozně technické - Investiční, inženýrské - Právní - Privatizace. Podrobnějš informace najdete na odkazu viz níže.


Prodej bytu 3+1 v Nymburce, ul . G.A. Sochora

Prodej bytu 3+1 v Nymburce, ul . G.A. Sochora

Nabízíme Vám byt 3+1 o podlahové ploše 74,53 m2, který se nachází v 7.NP. panelového domu v lokalitě „starého sídliště“. Bytový dům prošel v roce 2007 celkovou rekonstrukcí (celkové zateplení, výměna oken, vstupní dveře, nový výtah apod.) Nabízený byt je členěn následovně: předsíň, místnost s WC, koupelna, ložnice, dětský pokoj, kuchyň, obývací pokoj. Podlahovou krytinu v bytě tvoří plovoucí podlaha v obývacím pokoji, koberec v dětském pokoji, plovoucí podlaha v ložnici, PVC v kuchyni a dlažba zároveň s kobercem v předsíni. Samotný byt prošel také rekonstrukcí, při které bylo demontováno původní sanitární jádro (koupelna, místnost WC) a bylo nahrazeno nově vyzděným (z lehkých tvárnic). Současně došlo i k výměně sanitárního vybavení v podobě nového WC a sprchového koutu. Předmětem prodeje je i vybavení bytu: plynový sporák v kuchyni a vestavěné skříně v přesíni. K bytu dále náleží spíž umístěná na společné chodbě (před bytem) a sklepní kóje (2,68m2) umístěná v suterénu domu. K dispozici je dále možnost napojení na digitální kabelovou televizi a vysokorychlostní internet (UPC). V blízkosti domu se nachází dětské hřiště, mateřská školka, 2x prodejna potravin se smíšeným zbožím, základní škola, lékařské zařízení (poliklinika) a v docházkové vzdálenosti poté nádraží ČD (spojení směr Praha), autobusová zastávka městské dopravy. Byt bude uvolněn 30.04.2011. Prohlídku je možno uskutečnit po předchozí tel. dohodě.


Prodej bytů do osobního vlastnictví

Prodej bytů do osobního vlastnictví

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v panelovém domě po regeneraci spol.prostor,včetně výměny oken v bytě.Prodejní cena 1,1 mil.Kč Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžii v panelovém domě po regeneraci spol.prostor,včetně výměny oken v bytě.Prodejní cena 1,750 mil.Kč Oba byty jsou V Nymburce cca 45 km od Prahy.Cca 11km od nájezdu na dálnici D11.Dobré vlakové i autobusové spojení.Ve městě jsou velmi dobré zásobovací možnosti,možnost sportovního i kulturního vyžití.Možnost využití cyklostezek po obou stranách Labe.Byty jsou volné k nastěhování.Vhodný vánoční investiční nákup.


Pronájem bytu

Pronájem bytu

Nabízíme : Pronájem bytu 3+1 v 5NPs příslušenstvím v panelovém domě s výtahem v Nymburce.Nájem 6.000,-Kč/měsíc+zálohy na služby spojené s bydlením+ zálohy na elektro a plyn.podle počtu osob v bytě.Nájemní smlouva na 1 rok s možností opakovaného prodloužení na dobu 5ti let.


Prodej RD

Prodej RD

Nabízíme : Prodej rodinného domu v Budiměřicích u Nymburka 2 byty - 2+1 přízemí,1+1+balkon2NP s příslušensvím,garáží a zahradou Dům je připojen na kanalizaci,elektro 230V a 380V,vytápění kotel na pevná paliva pro oba byty.Prodejní cena 2,500.000,-Kč je k jednání.Prohlídku nemovitosti lze sjednat předem po telefonické dohodě.