Autoskla Kudrna-Car


Lorecká 465, Kutná Hora 284 01
Prodej a montáž autoskel

Prodej a montáž autoskel na všechny typy vozidel - osobní, nákladní, autobusy, zemědělské stroje, traktory, stavební stroje (bagry, jeřáby..), zasklívání lodí
Prodej a montáž fólií na skla s homologací
Prodej a montáž střešních oken značky - INALFA, GALILEO s pětiletou zárukou
Prodej bausetů, gum, lišt, příchytek a ostatního příslušenství

Prodej lepidel, lepících souprav, odmašťovačů, primerů značek: TEROSON, SIKA, BETASEAL, INNOTEC, BERNER, DINITROL

Prodej nářadí pro montáže autoskel EQUALIZER, RODCRAFT, FAIN, COX
Opravy lepených autoskel : očka, hvězdičky, praskliny, rýhy po stěračích, atd.
Tónování autoskel pokovením s homologací
Mobilní zasklívání
Rozvoz zboží
Poradenská služba
Prohlídky a fotodokumentace poškození skel pro pojišťovny
Systém bezpečnostního značení skel OCIS - kódování
(snížení pravděpodopnosti odcizení vozidel o 96% )
Systém AUTODOT - OCIS - umístění doplňkových identifikátorů na nosné části karoserie vozidel na skrytá i
viditelná místa
Systém VINFOTO - zdokumentování skutečného stavu vozidla, např. pro účely pojištění

Produkty
  • čelní autosklo, prodej bočních autoskel, zadní skla automobilů, zasklívání automobilů

Dodavatel, výrobce švestkových povidel - vítěz D-testu.
Kvalitní švestková povidla s výraznou chutí - nedoslazovaná, z vyzrálých švestek.

Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny, regionální produkty.

Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny, regionální produkty

Související články
Opravy výměna autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

Opravy výměna autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

Výměny, opravy autoskel vám v dnešní době nabídne mnoho servisů. Pokud ale hledáte někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní autoskla a jejich výměny, obraťte se na společnost AUTOSKLO TRIO. Jako jediní v okolí veškeré nabízené práce skutečně sami provádíme - na rozdíl od konkurence, která často využívá outsourcingu služeb a jednotlivé úkony si nechává provést jinde. Výměna autoskel je naším oborem více než 20 let. O skla vašeho vozu se bezchybně postaráme, ať už je problém jakýkoli. To vše za velmi příznivou cenu!


Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Aleš Lengál

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné úpravy karoserie, nebo větší opravu vozu.


Výměna autoskla dokonce i na cestách!

AMT AUTO-SKLA s.r.o.

Výměna autoskla dokonce i na cestách!

Nezaměřujeme se pouze na Liberecký kraj, ale působíme i v širokém okolí. Montáž skel do osobních a užitkových automobilů provádíme v naší dílně. Samozřejmostí je v takovém případě odvoz zákazníka zdarma.


Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne prvotřídní služby.


Firemní články
Výměna autoskla

Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.


Odborná montáž čelních, bočních a zadních skel pro osobní i nákladní vozidla

Odborná montáž čelních, bočních a zadních skel pro osobní i nákladní vozidla

Naše firma provádí kompletní autosklo-servis na všechny typy vozidel - osobní, dodávkové, nákladní, autobusy, traktory, stavební a zemní stroje - Autoskla Kudrna-Car Kutná Hora, Benešov, Nymburk


Střešní okna výklopná i posuvná plus skládací posuvná střecha

Střešní okna výklopná i posuvná plus skládací posuvná střecha

Zajistíme montáž výklopných a posuvných střešních oken, dále můžeme namontovat skládací posuvnou střechu - Autoskla Kudrna-Car Kutná Hora, Nymburk, Benešov


Kvalitní ochranné fólie na skla vydrží i v zimě

Kvalitní ochranné fólie na skla vydrží i v zimě

Provádíme lepení fólií na skla, které vydrží i náročné mrazivé podmínky. Účinné řešení proti přehřátí interiéru automobilu - Autoskla Kudrna-Car Kutná Hora, Nymburk, Benešov.


Autoskla Kutná Hora, Kolín, Čáslav - Kudrna-car, fólie na skla

Autoskla Kutná Hora, Kolín, Čáslav - Kudrna-car, fólie na skla

Naše firma Kudrna Car s pobočkou v Kutné Hoře nabízí výměnu autoskel čelních, bočních i střešních,od osobních automobilů až po zemědělské stroje, dále lepení fólií na skla. Jsme smluvním partnerem několika pojišťoven, takže jsme schopni zařídit výměnu skla na Vašem automobilu, aniž by jste museli chodit Vy sami na svoji pojišťovnu. Naše firma je schopná dále sklo opravit bez nutnosti celkové výměny (v případě drobných prasklinek), včetně oprav vytápění skel. V případě potřeby je možné provést výměnu autoskla přímo u Vás. Kudrna-Car Kutná Hora působí v celé oblasti, včetně Kolína a Čáslavi, jako velkoobchod s autoskly dále po celé republice.


Výměna a tónování autoskel i renovace světel (Nymburk)

Výměna a tónování autoskel i renovace světel (Nymburk)

Různá drobná poškození na autě z něj sice na první pohled nedělají auto nepojízdné, avšak v některých případech se to nemusí vyplatit. Například při poškození čelního skla vám při silniční kontrole hrozí nejen pokuta, ale také odebrání technického průkazu. Vyvarujte se takové situaci a nechte si sklo vyměnit v Autoskla Kudrna – car. Navíc, pokud dodáte potřebné doklady, vyřídí jednání s pojišťovnou za vás a výměnu autoskla provedou bez placení. Společnost nabízí odbornou montáž čelních, bočních, zadních skel na tyto typy vozidel: - osobní automobily - nákladní automobily - kamiony - autobusy - zemní stroje Kromě výměny autoskla poskytuje firma Autoskla Kudrna – car například i tónování autoskel. Nabízí několik stupňů zatmavení a široký výběr odstínů fólie. Díky vysoké UV ochraně zamezí vyblednutí interiéru vozu, k čemuž postačují světlejší tónování. Pokud si přejete zamezení průhledu do dodávek, pick-upů, ale i osobních automobilů, i takové fólie jsou vám k dispozici. Aby byly dodrženy perfektní vlastnosti tónovaného skla pomocí fólie, je nutná bezchybná instalace – s tou si poradí technici, kteří jsou na to speciálně školeni. Pokud myslíte na vaše bezpečí při cestách automobilem, neměli byste zapomínat také na dobrou viditelnost a osvětlenost vozovky pomocí vašich auto-světel. Užíváním automobilu totiž dochází k oxidaci plastu, což snižuje propustnost světla. Nejjednodušším řešením je pak pro vás renovace světel, díky které budou plastové kryty vypadat jako nové. Renovace světel firma provádí u předních i zadních světlometů i blikačů: - osobních automobilů - dodávek - nákladních automobilů - autobusů - motocyklů, motocyklových přileb


Renovace světel Kutná Hora, Benešov, Nymburk – Kudrna Car

Renovace světel Kutná Hora, Benešov, Nymburk – Kudrna Car

Firma Kudrna Car s působením ve městech Kutná Hora, Benešov, Nymburk provádí renovaci světel. Renovace světel je rychlá a efektivní. Neplaťte za drahou výměnu světlometů, když je stačí renovovat. Profesionální obnova vrací původní vzhled Vašim světlům, zvyšuje svítivost a činí Váš vůz viditelnější pro ostatní řidiče. Jste z okolí měst Kutná Hora, Benešov, Nymburk a máte zašlá světla na Vašem vozu? Pak navštivte firmu Kudrna Car a my se o Vše postaráme. Renovace světel zvyšuje Vaši viditelnost a bezpečnost na silnici Renovace světel šetří Vaše náklady Renovace světel dodá Vašemu vozu nový vzhled Renovace světel zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji


Autoskla Nymburk  - Kudrna - car

Autoskla Nymburk - Kudrna - car

Firma Kudrna car nabízí svým zákazníkům z Nymburka a okolí prodej a montáž autoskel, fólií, střešních oken a dalšího příslušenství. Kudrna – car nabízí autoskla na všechny typy vozidel – osobní, nákladní a autobusy. Dále provádíme pro své zákazníky z Nymburka a okolí opravy lepených autoskel : očka, hvězdičky, praskliny, rýhy po stěračích, atd., tónování autoskel pokovením s homologací, mobilní zasklívání a mnoho dalšího. Jste z Nymburka a okolí, pak nás neváhejte navštívit nebo kontaktovat.


Autoskla velkoobchod Kutná Hora - Kudrna-Car

Autoskla velkoobchod Kutná Hora - Kudrna-Car

Firma Kudrna-Car se sídlem v Kutné Hoře nabízí velkoobchodní prodej autoskel. V případě zájmu Vám Kudrna-Car Kutná Hora zpracuje nabídku Vámi poptávaného sortimentu autoskel včetně dodacích a platebních podmínek. Firmám s větším odběrem nabízíme množstevní slevy. Záruka na veškerá autoskla dodávaná firmou Kudrna-Car je v délce 24 měsíců a je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost a jakost. Neváhejte nás kontaktovat.


Autoskla Benešov - Kudrna-car, fólie na skla

Autoskla Benešov - Kudrna-car, fólie na skla

Naše firma Kudrna Car s pobočkou v Benešově nabízí výměnu autoskel čelních, bočních i střešních, od osobních automobilů až po zemědělské stroje a také lepení fólií na skla. Jsme smluvním partnerem několika pojišťoven, takže jsme schopni zařídit výměnu skla na Vašem automobilu, aniž by jste museli chodit Vy sami na svoji pojišťovnu. Naše firma je schopná dále sklo opravit bez nutnosti celkové výměny (v případě drobných prasklinek), včetně oprav vytápění skel. V případě potřeby je možné provést výměnu autoskla přímo u Vás. Kudrna-Car Benešov působí v celé oblasti, jako velkoobchod s autoskly dále po celé republice.