Pavel Malina
Komerční ALFA agentura


Václavské náměstí 253, Kutná Hora 284 01

Činnost:
- Činnost realitní kanceláře
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

IČ: 41426169
DIČ: CZ510520044
Okres: Kutná Hora
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Nakladač  - Michigan L320

Nakladač - Michigan L320

Prodej čelního nakladače Michigan L320 r.v. 1992, hmotnost 45 t, zatížení 35 t, motor 452 HP. Nová lopata 6 m3, 11.000 hod. Vybavení: 4 zánovní pneu 35/65-33, 4 řetězy na kola 50%. Velmi dobrý stav - v provozu. Cena ze skladu 550.000,-Kč


FVE - Schválený projekt 3 MW včetně pozemku.

FVE - Schválený projekt 3 MW včetně pozemku.

Nabízíme dva samostatné projekty na zřízení foto-voltaické elektrárny. 1. Lokalita jižní Morava - smluvně zajištěná rezervace připojení 3 MW, vydané stavební povolení, vypracovaný realizační projekt, zaplacený připojovací poplatek. 2. Lokalita střední Morava - smluvně zajištěná rezervace připojení 3 MW, vydané stavební povolení, vypracovaný realizační projekt, zaplacený připojovací poplatek.


MACHINES - použité stroje a dopravní technika

MACHINES - použité stroje a dopravní technika

Firma nabízí použitou techniku vhodnou k těžbě a přepravě velkých objemů hmot: čelní nakladač MICHIGAN L 320, bagr UNEX DH 40 a UNEX DH 641, kloubový sklápěč CATERPILLAR damper CAT D30D a další. Popis a ceny najdete na: www.alfa.cz/machines/listing.htmDalší produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.