ANALYTIKA VÁHY A VÁŽNÍ SYSTÉMY s.r.o.


Vojtěchova 396, Libice nad Cidlinou 289 07
Člen Unie výrobců vah ČR a regist.u ČMI.

Produkty a služby.

Prodej a servis vah:
- váhy obchodní pultové s výpočtem ceny a tiskem účtenky
- průmyslové váhy v rozsahu 1kg - 60t
- laboratorní váhy v rozs. 0, 0001 - 35kg
- počítací váhy
- váhy podlahové, snížené nájezdové, paletové
- váhy do vlhka v nerez provedení
- závěsné váhy - jeřábové
- výroba atypických vah- sestavy snímačů
- paletizační vozíky s váhou
- váhy automobilové
- vážní systémy.

Vlastní sady etalonového závaží navázané na státní etalony.

Kalibrace vah.

Příprava na úřední ověření I., II., III., tř. přesnosti.

Eurocertifikát ISO 9001.

Další produkty a služby
  • laboratorní měřicí přístroje, revizní měřicí přístroje, příslušenství k měřicí technice, hlukoměry, otáčkoměry
  • váhy pro maloobchod, pokladní boxy, etiketovací zařízení, registrační pokladny, automatizační technika

Jiří Šimon - Zemní a výkopové práce

Související články
DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Hanna Instruments Czech s r.o.

Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Vinařství sebou přináší nejen pěstování kvalitních odrůd hroznů, ale také pečlivost, profesionalitu a vybavení, díky kterému přistanou na pultech jenom ty nejkvalitnější vína. K vybavení proto patří i měřící technika jako kvalitní profesionální měřicí přístroje používané ve vinařství. Měřicí přístroje pro vinaře přímo od světového výrobce, to je firma Hanna Instruments Czech s.r.o. s prodejní kanceláří v Praze.


Univerzální přístroj na měření a analýzy elektrické energie a vzduchu

EMS ELEKTRO s.r.o.

Univerzální přístroj na měření a analýzy elektrické energie a vzduchu

Firma EMS ELEKTRO s.r.o. se přichází s převratným řešením. Odpovědí na často kladené otázky, kde a jakým způsobem ve firmě ušetřit, je univerzální přístroj, který měří a analyzuje elektrickou energii a průtok stlačeného vzduchu a na základě zpracování těchto informací situaci vyhodnotí a následně nám uspoří náklady ve výrobě.


Další produkty a služby
Akční nabídka celonerezové váhy.

Akční nabídka celonerezové váhy.

Nabízíme robustní, celonerezovou váhu do mokrého i prašného prostředí, nosnost 150 kg, dílek 50 g v cejchuschopném -obchodním provedení. Velikost vážní plošinky 550x420 mm, krytí IP66, RS 232 pro připojení k PC či tiskárně ve standardu. Cena 19.830,-- + 19% DPH, cena je včetně úředního ověření platného 2 roky.


Pultová obchodní váha

Pultová obchodní váha

Pultová obchodní váha. Pultová obchodní váha s výpočtem ceny, s tiskem účtenky, s tiskem etiket s možností propojení do systému vah s dalším propojením do PC a software pro maloprodejny skladové hospodářství ( s fiskální pamětí ). Na konkrétní požadavek obratem zašleme nabídku.


Nabízíme váhy METTLER

Nabízíme váhy METTLER

Váha METTLER pro přesné vážení a počítání kusů. Kompaktní váha pro vážení v každém provozu. Výběr ze 4 aplikací - základní vážení, základní počítání kusů, počítání kusů s vyššími požadavky, komfortní počítání kusů a další funkce, tisk a spolupráce s čar. kody. Počítací váhy s vysokou citlivostí pro přepočet kusů. Na konkrétní požadavek obratem zašleme nabídku.


Můstkové - podlahové váhy

Můstkové - podlahové váhy

Můstkové - podlahové váhy od nosnosti 6 kg do 6 t. Průmyslové robustní provedení, pro potravinářství v nerez provedení, pro strojírenství v lakovaném provedení. Rozměry mostu od 240x300 mm až 2000x2000 mm s možností propojení vyhodnocovací jednotky podle požadavku zákazníka na inteligenci váhy. Např. počítání kusů, dávkování, recepturní navažování, dosierování atd. Na konkrétní požadavek obratem zašleme nabídku.


Kompaktní váha

Kompaktní váha

Kompaktní váha do suchého i vlhkého prostředí Pro kontrolu hmotnosti potravinářských výrobků včetně balení produktů. Váha METTLER model BPA 224 v provedení 1,5 kg/0,5 g, 3 kg/1g, 6 kg/2g, 15kg/5 g, velikost nerezové váž. plošinky 230x180 mm, krytí IP 65. Cena včetně úředního ověření 7.000,-- Kč + 19% DPH.


Váhy a vážní systémy

Váhy a vážní systémy

Firma nabízí tyto produkty a služby - prodej vah, průmyslové váhy od 1 kg - 60 t, počítací váhy s vysokou citlivostí pro přepočet, váhy podlahové, snížené nájezdové, paletové, do vlhka v nerez provedení, závěsné a jeřábové váhy, paletizační vozíky s váhou, obchodní váhy s výpočtem ceny a tiskem etiket, laboratorní váhy, výroba atypických vah - sestavy snímačů. Servis vah, kalibrace vah, příprava na úřední ověření I.,II.,III. tř. přesnosti. Člen Unie výrobců vah ČR. Nositel certifikátu ISO 9001.