Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem, příspěvková organizace


Komenského 1534, Lysá nad Labem 289 22
Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem

Základní školu praktickou (ZŠP) navštěvují žáci, kteří potřebují individuální vzdělávání. Výuka žáků probíhá podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání KROK ZA KROKEM zpracovaný podle RVP ZV - LMP zpracovaný podle RVP ZV. Základní škola praktická má celkově devět ročníků ve dvou stupních - 1. stupeň: 1. - 5. ročník a 2. stupeň: 6. – 9. ročník.

Základní školu speciální (ZŠS) navštěvují žáci s nedostatečným rozvojem rozumových schopností, kde se jim dostane odborná speciálně pedagogická péče. Žáci se tak lépe dokáží začlenit do společenského života. I tady výuka probíhá podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání KROK ZA KROKEM zpracovaný podle RVP-ZŠS. Základní škola speciální je desetiletá.

Škola má k dispozici 8 učeben, cvičnou školní kuchyni a jednu učebnu-hernu pro školní družinu, dílnu pro výuku pracovního vyučování, dvě tělocvičny, atletický stadion a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Na chodbě v přízemí jsou umístěny dva stoly na stolní tenis.

Škola se nachází v areálu Základní školy J. A. Komenského 1534 v Lysé nad Labem.

Školní družina:
Telefon: 602 522 035

Odloučené pracoviště Milovice - Domov Mladá
Telefon: 702 005 274

Další produkty a služby
  • první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ, vyučování základních předmětů, zájmové kroužky, školní družina, povinná školní docházka

Konstrukční a potěrové betony, stmelené kamenivo – výroba a prodej.

Konstrukční a potěrové betony, stmelené kamenivo – výroba a prodej

Naše společnost se specializuje na komplexní dodávku průmyslových vah pro nejrůznější využití - od kolejových a silničních vah, po laboratorní a potravinové váhy.


Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

DUMAG barvy s.r.o.

Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

DUMAG je specializovaná prodejna barev s největším výběrem v Opavě, kde seženete fasádní i malířské barvy a laky ve všech odstínech. V prodejně je vám k dispozici špičkový odborný personál, který vám se vším ochotně poradí, ať už si nevíte rady s nejvhodnějším typem nátěru, odolností barvy či barevným odstínem. Barvu, kterou si vyberete, si můžete hned odvézt - všechny interiérové i exteriérové barvy máme skladem. Samozřejmostí je také velké parkoviště před prodejnou.


Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

ISOTRA a.s.

Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

Pokud chcete mít soukromí a být chráněni před nežádoucím sluncem či pouličním osvětlením, bude se vám hodit praktická stínící technika do oken. Japonské žaluzie nebo také japonské rolety jsou čím dál oblíbenějším způsobem, jak se před těmito vlivy chránit a zároveň interiéru dopřát elegantní a moderní doplněk.


Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech

RUDOLF LANGER s.r.o.

Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech

Elektrická zařízení ve všech objektech musí odpovídat platným normám. Je třeba je udržovat v takovém stavu, aby neohrožovaly zdraví osob či majetek. Elektronická zařízení se ověřují pomocí revizí, jejichž hlavním cílem je vyhodnotit stav zařízení z hlediska bezpečnosti. Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. se zabývá kompletními službami v oblasti energetiky, provádí elektromontáže i revize elektrických zařízení.


Další produkty a služby
Individuální vzdělávání žáků se specifickými výukovými potřebami i žáků nadaných

Individuální vzdělávání žáků se specifickými výukovými potřebami i žáků nadaných

Základní vzdělání, individuální plán, práce s asistentem pedagoga nebo individuální příprava nadaných žáků v Praktické škole a Základní škole Lysá nad Labem.