Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem, příspěvková organizace


Komenského 1534, Lysá nad Labem 289 22
Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem

Základní školu praktickou (ZŠP) navštěvují žáci, kteří potřebují individuální vzdělávání. Výuka žáků probíhá podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání KROK ZA KROKEM zpracovaný podle RVP ZV - LMP zpracovaný podle RVP ZV. Základní škola praktická má celkově devět ročníků ve dvou stupních - 1. stupeň: 1. - 5. ročník a 2. stupeň: 6. – 9. ročník.

Základní školu speciální (ZŠS) navštěvují žáci s nedostatečným rozvojem rozumových schopností, kde se jim dostane odborná speciálně pedagogická péče. Žáci se tak lépe dokáží začlenit do společenského života. I tady výuka probíhá podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání KROK ZA KROKEM zpracovaný podle RVP-ZŠS. Základní škola speciální je desetiletá.

Škola má k dispozici 8 učeben, cvičnou školní kuchyni a jednu učebnu-hernu pro školní družinu, dílnu pro výuku pracovního vyučování, dvě tělocvičny, atletický stadion a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Na chodbě v přízemí jsou umístěny dva stoly na stolní tenis.

Škola se nachází v areálu Základní školy J. A. Komenského 1534 v Lysé nad Labem.

Školní družina:
Telefon: 602 522 035

Odloučené pracoviště Milovice - Domov Mladá
Telefon: 702 005 274

Další produkty a služby
  • první stupeň ZŠ, druhý stupeň ZŠ, vyučování základních předmětů, zájmové kroužky, školní družina, povinná školní docházka

Čištění kanalizací, monitoring potrubí a zkoušky vodotěsnosti.

Čištění kanalizací, monitoring potrubí a zkoušky vodotěsnosti

Obec Vatín v kraji Vysočina, okres Žďár nad Sázavou, náves s kaplí, hokejový klub HC Vatín.

Obec Vatín v kraji Vysočina, okres Žďár nad Sázavou, náves s kaplí, hokejový klub HC Vatín

Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Výroba a dodání kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku

Kuchyně Chábera

Výroba a dodání kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku

Představy o zařízení domácnosti podle svých nejlepších představ má každý z nás a proto se snažíme přiblížit tomu, co se nám líbí. Nejlepším řešením, jak si splnit představy, je nechat si udělat nábytek přímo na míru. Od kuchyní, skříní až po další kusy nábytku. Přání na míru plní firma Kuchyně Chábera z Liberce.


Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Jiří Hartman

Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.


Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Feroplast, s.r.o.

Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Vybavte si kancelář či prodejnu kvalitními drátěnými výrobky! Kompletní drátěný program je součástí výroby společnosti Feroplast, s.r.o.. Zabýváme se výrobou nejrůznějších firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a dalších prvků. V této oblasti je jedním z významných hráčů na trhu.


Další produkty a služby
Individuální vzdělávání žáků se specifickými výukovými potřebami i žáků nadaných

Individuální vzdělávání žáků se specifickými výukovými potřebami i žáků nadaných

Základní vzdělání, individuální plán, práce s asistentem pedagoga nebo individuální příprava nadaných žáků v Praktické škole a Základní škole Lysá nad Labem.