SIGONA spol. s r.o.


Hrabalova 2254, Nymburk 288 02

Provádí:

Elektroinstalační práce Nymburk, Poděbrady
Rekonstrukce elektřiny
Elektroinstalace
Elektronická zabezpečovací a požární signalizace
Kamerové systémy, systémy kontroly vstupu
Telekomunikační systémy
Slaboproudé rozvody, datové sítě
Poradenství, projekce, montáž, servis, revize.

Činnost firmy SIGONA spol. s r. o. jsou rozděleny do tří základních odvětví.

Kompletní, či dílčí dodávky slaboproudých sítí a elektronických signalizací

Elektronická zabezpečovací signalizace
Elektronická požární signalizace
Telekomunikační a datové systémy
Televizní sledovací systémy
Společné televizní antény a satelity
Systémy kontroly vstupu
Detekce plynů


Kompletní, či dílčí dodávky silnoproudých elektroinstalací

Elektrotechnické instalace průmyslové a bytové
Elektroinstalační přípojky
Veřejné osvětlení
Vytápění rodinných domů elektrických energií
Měřící a regulační technika
Hromosvody
Elektrické ovládání vstupů a výstupů
Kontrola a revize elektrického ručního nářadí a spotřebičů dle ČSN 33 1600


Firma SIGONA spol. s r. o. používá pouze ověřené materiály, technologie a výrobky z tuzemska i zahraničí, splňující i ta nejnáročnější měřítka.

Firma SIGONA spol. s r. o. má veškeré materiální a technické vybavení k provádění
prací, které souvisejí s oborem její činnosti.

Proti případné škodě způsobené její činností je firma pojištěna u pojišťovny Česká Kooperativa na částku 1 mil. Kč.

Právními požadavky na provádění odborných činností firma SIGONA spol. s r. o., splňuje i ta nejpřísnější kritéria.

IČ: 14800870
DIČ: CZ14800870
Okres: Nymburk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Lukavec

Elektromontáže jsou náš obor téměř 25 let - Nymburk

Elektromontáže jsou náš obor téměř 25 let - Nymburk

Hledáte odborníka na elektromontáže? Od toho je tu firma SIGONA Nymburk. Elektromontážní práce jsou pro nás hlavní činností už od roku 1991. Za tu dobu jsme nasbírali množství cenných zkušeností, a tak vám teď můžeme nabídnout široké portfolio činností spojených s elektromontážemi, které si u nás můžete objednat. Při naší práci klademe největší důraz na kvalitu a preciznost. Neuznáváme práci, která se nedotáhne do konce. Snad i proto jsme za téměř 25 let nasbírali tolik pozitivních vazeb. Nabízíme elektromontáže a následující související činnosti: - elektrické zabezpečovací systémy (požární signalizace, kamerové systémy, kontroly vstupu) - elektromontážní práce (slaboproud, silnoproud, bytové a průmyslové elektroinstalace) - antény, satelity a hromosvody - domácí telefony, telekomunikační systémy, projekce, revize - speciální elektromontážní práce - datové sítě - měřící a regulační technika - veřejné osvětlení Pokud vás zaujala nabídka elektromontáže a souvisejících prací od společnosti SIGONA, kontaktujte nás. Více informací vám sdělíme, případně se můžete podívat na náš web. Najdete tam souhrn všech činností, které si u nás můžete objednat. Veškeré elektromontáže zajistí společnost SIGONA.


Váš osobní elektrikář - SIGONA (Nymburk)

Váš osobní elektrikář - SIGONA (Nymburk)

Naše zavedená společnost SIGONA spol. s.r.o. poskytuje širokou škálu služeb v oblasti elektromontážních prací pro firmy i běžné domácnosti. Nabízíme řešení problémů a elektromontážní práce v oborech slaboproud, silnoproud, bytové a průmyslové elektorinstalace. Naši elektrikáři vám také namontují elektronická zabezpečení, požární a kamerové systémy, antény, hromosvody, domácí telefony a další. Máme dlouholeté zkušenosti a odborný personál, díky čemuž jsou naše služby spolehlivé a efektivní. Používáme pouze ověření a kvalitní materiály, spolehlivé technologie a výrobky splňující ta nejnáročnější kritéria od nás i ze zahraničí. Své služby provádíme především na území středočeského kraje včetně Prahy. Pomůžeme vám v následujících oblastech: - elektromontážní práce (slaboproud, silnoproud, bytové a průmyslové elektroinstalace, speciální elektromontážní práce) - datové sítě - elektrické zabezpečovací systémy a požární signalizace, kamerové systémy a systémy kontroly vstupu - antény a satelity - hromosvody - domácí telefony, telekomunikační systémy - projekce - revize a rekonstrukce elektřiny - veřejné osvětlení - vytápění domů elektrickou energií - měřící a regulační technika - poradenství, servis, montáž Všude tam, kde je potřeba elektrikář, vám zkrátka pomůžeme my.


Elektromontáže silnoproudu i slaboproudu, elektroinstalace, Nymburk

Elektromontáže silnoproudu i slaboproudu, elektroinstalace, Nymburk

Společnost Sigona poskytuje elektromontážní práce už od roku 1991. Má tedy dlouholeté zkušenosti s veškerou elektromontáží v oblasti slaboproudu, silnoproudu i bytové a průmyslové elektroinstalace. Naši zaměstnanci také montují elektronická zabezpečení, požární a kamerové systémy, antény, hromosvody, domácí telefony a další. Dále poskytují také poradenství, projekce, montáže, servis a revize v oblasti elektromontáží. Firma Sigona se zaměruje na elektromontáže následujících zařízení: - elektronické zabezpečovací signalizace - elektronické požární signalizace - telekomunikační a datové systémy - televizní systémy - systémy kontroly vstupu - detekce plynů - elektrotechnická instalace průmyslová i bytová - elektroinstalační přípojky - veřejné osvětlení - vytápění rodinných domů elektrickou energií - měřící technika, regulační technika - hromosvody - elektrické ovládání vstupů a výstupů Společnost Sigona zajišťuje kompletní či dílčí dodávky slaboproudých sítí, elektronických signalizací i silnoproudých elektroinstalací a také kontrolu a revizi elektrického ručního nářadí a spotřebičů. Sigona Nymburk dbá na kvalitu a ověřenost používaných materiálů, technologií i výrobků. Používáme jen materiál splňující ty největší nároky. Díky tomu, dlouholetým zkušenostem i odbornosti a profesionalitě zaměstnanců odborníka na elektromontáže a elektroinstalace Sigona Nymburk si můžete být jistí kvalitou a spolehlivostí jejich práce.


Zabezpečovací systémy Nymburk – Sigona

Zabezpečovací systémy Nymburk – Sigona

Elektromontážní firma Sigona Nymburk zajistí montáž zabezpečovacích systémů. K montáži zabezpečovacích systémů používáme výhradně ověřené materiály z tuzemska i zahraničí, která splňují potřebná kritéria. K poskytnutí našich služeb nejen v Nymburku a okolí má naše firma Sigona plně k dispozici potřebný materiál. Naše firma Sigona působí po celém Středočeském kraji včetně těchto lokalit - Milovice,Sadská nebo Lysá nad Labem. Neváhejte nás oslovit pro případnou montáž zabezpečovacích systémů.


Rekonstrukce elektřiny Poděbrady, SIGONA Nymburk

Rekonstrukce elektřiny Poděbrady, SIGONA Nymburk

SIGONA Nymburk Vám nabízí veškeré elektroinstalační práce nejen pro zákazníky z Nymburku, ale i z Poděbrad, Sadové, Prahy a z celého Středočeského kraje. Mezi naše zákazníky řadíme nejen firmy, ale i běžné rodinné domky, specializujeme se na průmyslové elektromontáže, ale i rekonstrukci stávajících elektrických rozvodů, včetně bytové elektroinstalace, od projekce přes montáž, až po revizi. Dále montujeme bezpečnostní zařízení, domácí telefony i antény. Potřebujete komplet novou elektroinstalaci, nebo chcete jen zrekonstruovat stávající? Navštivte nás v našem sídle na Poděbradské ulici, nebo nám zavolejte a naše firma Vám doporučí nejlepší možné řešení.


Elektromontáže elektroinstalace Poděbrady Sigona Nymburk

Elektromontáže elektroinstalace Poděbrady Sigona Nymburk

Společnost Sigona, spol. s r.o. se sídlem v Nymburku má dlouholeté zkušenosti s elektromontážními pracemi po celém Středočeském kraji včetně Nymburku a Poděbrad. Především se zabýváme prací v oborech slaboproud, silnoproud, bytové a průmyslové elektroinstalace, montáží elektrických zabezpečovacích systémů, požárních a kamerových systémů, montáží antén, hromosvodů, domácích telefonů, rekonstrukcí elektřiny, montujeme elektroinstalační přípojky, veřejné osvětlení, kontrolou a revizí elektrického ručního nářadí. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo navštivte přímo v Nymburku. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi další naše spokojené zákazníky z Poděbrad a okolí.Další produkty a služby
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro


Související články
Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí
Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.