PEKASS a.s. - Centrální sklad náhradních dílů


Armádní 625, Milovice 289 23

Prodej náhradních dílů patří ve společnosti PEKASS spolu s prodejem strojů a servisem k hlavním pilířům existence firmy již 20. rokem. Vzájemná provázanost těchto tří odvětví je velmi důležitá pro zákazníky, kteří při koupi stroje očekávají nejen jeho precizní práci, ale také plynulé dodávky náhradních dílů a profesionální servis. Důkazem toho, že naši zákazníci dokážou tento přístup ocenit, jsou neustále stoupající tržby firmy.

Abychom dokázali dostát i těm nejnáročnějším přáním zákazníků, je organizován prodej náhradních součástí na jednotlivých pobočkách následujícím způsobem: každá pobočka má vlastní prodejnu a sklad náhradních dílů s kvalifikovaným personálem, který zajišťuje nejen přímé dodávky náhradních dílů zákazníkům, ale také zásobuje servisní pracovníky. Všechny sklady náhradních součástek zastřešuje Centrální sklad náhradních dílů se sídlem v Milovicích, který má za úkol nejen zásobování poboček PEKASSu náhradními díly, zajištění jejich dopravy, ale také vlastní velkoobchodní prodej obchodním partnerům společnosti.

V podtitulku názvu naší firmy naleznete již tři dovětky: zemědělská, komunální a silniční technika. Na všech pobočkách firmy nalézají naši zákazníci kompletní sortiment dílů nejen na námi prodávané stroje zvučných jmen, mezi které patří zejména Horsch, Fendt, John Deere, Hardi, Grammer, Överum, Annaburger, Krampe, Kotte, Tebbe, Antonio Carraro, Berti a mnoho dalších, ale i na stroje ostatních firem. Nedílnou součástí prodeje náhradních dílů je i prodej příslušenství a doplňků, jako např. olejů BP a Castrol, filtrů Mann nebo baterií Brit a Exide.

Velkoobchod náhradních dílů
Vedle zajišťování náhradních dílů pro přímý prodej zákazníkům a servisní činnost naší firmy se oddělení náhradních dílů zabývá i velkoobchodním prodejem tuzemským i zahraničním odběratelům. V prostorách milovické pobočky Pekassu byl v roce 2004 vybudován velkosklad náhradních dílů.
V halách na ploše více než 1 000 m2 je uskladněn široký sortiment náhradních dílů, z nichž většinu si sami dovážíme od výrobců. Za těchto podmínek není problém rychle reagovat na požadavky zákazníků. V našem velkoobchodním skladě jsou k dispozici náhradní díly a příslušenství od těchto výrobců:

Horsch – stroje na zpracování půdy a setí (nabízíme velmi levné originální opotřebitelné náhradní díly – radličky, špice, odhrnovačky, zavlačovače...)

John Deere – traktory, sklízecí mlátičky, řezačky, manipulátory, sečky, postřikovače…

Grammer – největší světový výrobce sedaček do traktorů a pracovních strojů. Nabízí též prvotřídní sedačky do nákladních automobilů, autobusů, dodávek, ale i tramvají a dalších dopravních prostředků…

Easymass – široký sortiment čelních závaží pro traktory, 50 kg, 600 kg, 900 kg a konečně 1 500 kg. Osvědčená kvalita spolu s pečlivě provedenou povrchovou úpravou jsou zárukou Vaší spokojenosti. To vše za bezkonkurenční ceny…

Hardi – samojízdné, tažené, nesené a ruční postřikovače…

Överum – pluhy a secí stroje…

Kongskilde, Nordsten, Howard, Becker – stroje na zpracování a přípravu půdy, secí stroje, rotavátory...

Berti – mulčovače, polní drtiče, lesní frézy, příkopové sekačky…

Laforge - čelní hydrauliky a čelní vývodové hřídele pro různé značky traktorů od výrobce, který dodává do prvovýroby traktorů John Deere…

Sauter – osvědčené čelní hydrauliky a čelní vývodové hřídele pro různé značky traktorů…

Fendt, Claas – traktory, sklízecí mlátičky

Accord, Agrimaster, Agrostroj, Amazone, Annaburger, Antonio Carraro, ATC, Banner Batterien, BDT, Bogballe, Bredal, Briggs & Stratton, Brodd Sweden, Carbogreen, Caroni, Case, Continental, Cosma, Dalbö, Deutz Fahr, Eberhardt, Eurocardan, Falconero, Faresin, Farmet, Frasto, Gandini, Grillo, Grimme, Kromexin, Kubota, Kuhn, Kverneland, Lemken, Maschio, MDW, New Holland, NOPO, Oehler, Ostroj, Pneusej, Pöttinger, Rabewerk, RASCO, Ross Roudnice, RUD, Scharmüller, SMS Rokycany, Steinbauer, Stoll, Trelleborg, Trimble, Walterscheid, WESTA, Wiedenmann, ZDT, Zetor, ZTS aj.

IČ: 41693426
DIČ: CZ41693426
Okres: Nymburk
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Patrik Čapek

Další produkty a služby
  • popelnice a kontejnery, separační zvony, úklidová vozidla, odpadkové koše, silniční bariéry, údržba pozemních komunikací
  • zařízení pro posklizňovou úpravu, diskové žací stroje, lisy a ovíječky, traktorové nakladače, kombajny a sklízecí mlátičky

Prodejce nákladní techniky a průmyslových vrat, které najdou své využití v průmyslových podnicích, nákupních střediskách i skladovacích halách.

Související články
Prodej strojů Strip – Till v ČR
Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Prodej a servis traktorů Zetor
Prodej a servis traktorů Zetor

Firma Jan Kuchař – Velim je autorizovaný prodejce traktorů typu Zetor. Tato firma také disponuje širokým sortimentem v oblasti prodeje. Jedná se o regionálního zástupce výrobního závodu Zetor pro oblast Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Praha – východ.


Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky
Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.