KOREK JELÍNEK spol. s r.o.


Ještědská 492, Rychnov u Jablonce nad Nisou 468 02

Výroba, prodej:
- korek
- výrobky z korku

Korek Jelínek spol. s r.o, člen skupiny Jelinek Cork Group, je tradičním dodavatelem celého spektra korkových výrobků.

V naší nabídce naleznete všechny typy zátek vinných, kónických i atypických.

Z korkových stavebních materiálů dodáváme různé typy korkových izolačních a antivibračních desek, korkové role a drť.

Korkové plovoucí podlahy nabízíme v nejvyšší kvalitě se zámkem uniclic v širokém spektru dekorů a v několika typech povrchové úpravy, nabídka je doplněna o velmi žádaný vinyl-korek na plovoucí podlaze, dále o lino-korek (marmoleum), dřevo-korkové plovoucí podlahy a luxusní kožené plovoucí podlahy.

Stále je v nabídce i kolekce lepených korkových podlah, obkladů a korkových tapet.

Pro domácnosti nabízíme různé druhy korkového prostírání, podložek, táců a podnosů.

Oblíbené jsou korkové nástěnky a různé druhy tabulí a flipchartů, které naleznou uplatnění v kanceláři.

Do terárií a pro pěstitele orchidejí nabízíme přírodní korkovou kůru.

V naší nabídce nechybí drobné dárkové předměty z korku a drobné předměty běžné potřeby jako např. bloky k roztírání vosků na lyže.

Pro další průmyslové využití dodáváme nejrůznější materiály a komponenty jako např. drť, korkové kuličky, kotouče, pásky, součástky do hudebních nástrojů apod.

IČ: 62738984
DIČ: CZ62738984
Okres: Jablonec nad Nisou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. David Fajfer

Korkové zátky tácy mísy prostírání, korkové tapety obklady desky podlahy, korková izolační drť kůra.

Korkové zátky tácy mísy prostírání, korkové tapety obklady desky podlahy, korková izolační drť kůra.

Firma Korek Jelínek spol. s r.o. se úspěšně zavedla jako jediná společnost v České republice, která se specializuje pouze na korek a výrobky z něj. Firma Korek Jelínek je považován za jednoho z hlavních dodavatelů výrobků z korku v Evropě. Mezi naše výrobky patří: -korkové podlahy plovoucí -korkové podlahy lepené -exkluzivní korkové podlahy -doplňky ke korkovým podlahám -korkové zátky -korkové obklady -korek pro stavebnictví -antivibrační korkové desky -korkové desky -izolační korkové desky -korkové role -izolační korková drť -korek pro kancelář -korek pro domácnosti -korkové prostírání -korkové podložky -korkové tácy, podnosy a mísy -korková drť a kůra -korkové tapety -korek v ortopedii -korek pro hudební nástroje -korkové proložky -SKI bloky -korkové kuličky -korkové kotouče -korkové disky -panenská kůra -dárkové předměty


Vinyl-korkové plovoucí podlahy

Vinyl-korkové plovoucí podlahy

Firma KOREK JELÍNEK spol. s r.o. je přední výrobce korkových podlah. Jedním z našich špičkových výrobků jsou vinyl-korkové plovoucí podlahy. Vinyl-korkové plovoucí podlahy = plovoucí podlahy pro maximální užitný komfort. -vysoká odolnost -atraktivní vzhled -široká nabídka dekorů přírodního dřeva -třída zátěže. 32 -zámek systém UNICLIC. Vhodné do domácností i do komerčních prostor. Vhodné pro podlahové topení. Dvojitá vrstva korku v lamele zaručuje pružnost a tlumí kročejový hluk.Další produkty a služby
  • truhlářské prvky výroba, stavební řezivo, dřevozpracující průmysl, fošny a latě, pilařská výroba, dřevěné polotovary

Jsme dámský butik, který nabízí široký sortiment dámské módy. Prohlédněte si například nabídku kvalitních a elegantních dámských kalhot německé značky Zerres.

Související články
Vysoce kvalitní HPL lamináty
Vysoce kvalitní HPL lamináty

Dnešní moderní trh přináší spoustu možností jak zařídit interiér vkusným nábytkem a dalšími prvky. Důležitou roli hraje nejen kvalita a pestrý výběr materiálů, ale také dekor. Díky těmto skutečnostem si můžete zařídit prostor se splněním i náročných představ. Takové možnosti dávají i HPL lamináty, které vám zajistí firma DUET CZ, s.r.o., Hlinsko.


Prodej a dodávka stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlava
Prodej a dodávka stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlava

Sháníte zásobování řezivem pro stavební, truhlářskou nebo tesařskou firmu? Pravidelné nebo výjimečné dodávky OSB desek? Využijete je při stavbě nebo rekonstrukci domu, ale mají i další uplatnění v tesařském a stavbařském průmyslu. Prodej a dodávku stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlavy zajistí firma Ing. Radek Vintr.


Dřevo stále na prvním místě
Dřevo stále na prvním místě

Některé stavební materiály nás nikdy neomrzí. Přestože plasty nahrazují mnoho věcí, zůstane dřevo tím, bez čeho si neumíme představit náš domov. Své o tom jistě ví i společnost Fabri-Moravia s.r.o., která se právě na tento přírodní produkt specializuje.


Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.