DIRAMI, umělecká agentura, s.r.o.


Svahová 816, Rychnov u Jablonce nad Nisou 468 02
Umělecká agentura s působností přes 25 let po celé republice i v zahraničí.

ZAJIŠŤOVÁNÍ, FULLSERVIS:
- kulturní a společenské akce v ČR i v zahraničí
- KARAOKE show
- DVD videodiskotéky
- diskotéky
- firemní večírky
- plesy
- svatby
- narozeninové party
- oslavy
- prezentace firem
- moderátoři, zpěváci, umělci, muzikály
- zahraniční umělci a zpěváci
- pořady na klíč
- technické zabezpečení, ozvučovací technika, osvětlovací technika
- audiovizuální technika

VYSTOUPENÍ:
- Muzikál Děti Ráje
- Velká Muzikálová Show
- POMÁDA
- Rebelové rokenrolu
- Muzikálový koktejl
- Musical Night Fever
- Boney M Party Group
- Amici Italiani
- High School Musical
- DISCO FEVER ´70s & ´80s a mnoho dalších

PRONÁJEM:
- audio a video technika
- televizní videostěny
- videoprojekce
- plazmové TV
- ozvučovací a světelná technika
- audiovizuální technika

SPECIÁLNÍ NABÍDKA, VYBAVENOST:
- DIGITÁLNÍ POTLESKOMĚR ( okamžitý údaj v dB se zobrazuje na velkoplošné videoprojekci včetně celkového pořadí a jmen, potleskem vybíráte nejlepší soutěžící, zpěváky a skupiny, které jsou odměněni hlavními cenami a stávají se hvězdami večera )
- SMS BRÁNA ( Vaše SMS-ky přímo na velkoplošnou videoprojekci, písničky na přání, přihlášky do KARAOKE, soutěže o nejlepší vtipy, seznamka, nejzajímavější zprávy a další informace se zobrazují na velkoplošné videoprojekci )
- MOŽNOST PREZENTACE FIREM - loga, reklamní spoty ( 2x PC s možností prezentace z Power Pointu, popř.VCD nebo DVD přes digitální videorežii na velkoplošnou videoprojekci nebo TV videostěnu )

DALŠÍ WWW ADRESA: www.karaoke.cz, www.dancingheads.cz, www.karaoke-show.cz

Produkty
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly

Instalatérské a vodoinstalační práce nebo rekonstrukce koupelen - Dominik Růžička.

Instalatérské a vodoinstalační práce nebo rekonstrukce koupelen - Dominik Růžička

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar.

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar

Související články
Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč

Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

O tom, že věda a technika může být skutečně zábava, vás přesvědčí jeden unikátní projekt, kterým je třebíčské science centrum. Jeho sídlem jsou prostory bývalé Baťovy továrny. Tady si můžete vědu doslova osahat vlastníma rukama.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Srdce i duše Olomouce patří baroku

Informační centrum Olomouc

Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.


Firemní články
Organizace firemních akcí, oslav i velkých párty - již 25 let

Organizace firemních akcí, oslav i velkých párty - již 25 let

Firemní večírky, soukromé oslavy i párty pro stovky lidí - zkrátka akce, na které se nezapomíná, organizuje umělecká agentura DIRAMI. Chcete zaujmout firemní partnery, nebo potěšit zaměstnance? Obraťte se na nás a nebudete litovat. Nudné firemní akce, ze kterých se každý raději rychle vypaří, u nás totiž nepřicházejí v úvahu. Umělecká agentura DIRAMI nabízí dlouholeté zkušenosti z tuzemska i zahraničí. Již přes 25 let totiž pořádáme akce všeho druhu. Na svědomí tak máme už více než 6000 kulturních akcí od menších oslav, přes VIP firemní večírky až po velké akce na stadionech. Jako první v republice jsme navíc již v roce 1999 začali nabízet originální mobilní DVD Videodiskotéku & Karaoke Show. Potřebujete i vy pomoci s organizací akce? Neváhejte se na nás obrátit. U nás na vás čeká spolehlivost, profesionalita a tvorba programu akce na míru vašim požadavkům. Jednou z našich specialit je organizace firemních akcí. Víme totiž, že právě firemní večírky bývají nudné, příliš oficiální a pro zaměstnance i vedení firmy často znamenají spíše povinné utrpení. My na to proto jdeme jinak a zajišťujeme firemní akce plné zábavy, dobrého jídla i hudby. Co vše vám v rámci organizace firemních akcí nabízíme? Je toho spousta. Využít můžete: - společenský program na klíč - zajištění rautu - zajištění adekvátních prostor - ozvučení, nasvícení - velkoplošnou videoprojekci - laserovou show - karaoke - DVD videodiskotéku Organizace firemních akcí se zkrátka zcela přizpůsobí vašim požadavkům. Chcete luxusní firemní večírek pro vzácné zahraniční hosty? Zajistíme vám odpovídající prostory, stylovou výzdobu i speciality české či zahraniční kuchyně. Dáváte přednost spíše akčními večírku plnému zpěvu a tance? Nabízíme vám možnost karaoke, ale i speciální DVD videodiskotéku největších tanečních hitů. Firemní večírky, oslavy i velkolepé akce jsou oborem naší agentury již přes 25 let. Svěřte organizaci své akce do našich rukou a nebudete litovat.


Ozvučení akcí, Jablonec nad Nisou

Ozvučení akcí, Jablonec nad Nisou

Pořádáte firemní večírek, menší oslavu nebo svatbu a přemýšlíte, jak vyplnit celodenní zábavu? Organizujte karaoke show nebo diskotéku a chybí vám technické vybavení? Pak je tu právě pro vás umělecká agentura DIRAMI. Zajišťujeme technické vybavení, ozvučování a osvětlování u těchto akcí: - kulturní a společenské akce - DVD diskotéky - karaoke show - diskotéky - pořady na klíč - zahraniční umělci, zpěváci a moderátoři - muzikály (Děti ráje, Pomáda, Velká muzikálová show a další) - prezentace firem - rodinné i firemní oslavy - svatby a plesy - narozeninové párty Kromě toho technické vybavení, ozvučovací a osvětlovací techniku i půjčujeme. Vlastníme digitální potleskoměr, díky kterému můžete vybírat nejlepšího zpěváka, nejlepší soutěžící, kapely a další podle nadšení přítomných fanoušků. Dále můžete využít sms bránu, kam můžou přítomní návštěvníci posílat písničky na přání, vzkazy a další. Také půjčujeme techniku na promítání. Naše umělecká agentura působí na trhu už 25 let a za tu dobu jsme měli možnost pořádat a spolupracovat na desítkách zajímavých projektů. Za všechno uvádíme například technické zajištění Open air party, Trnkobraní ve Vizovicích nebo Pure Disco Night na 42. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Máme klienty mezi soukromníky i velkými firmami, naším heslem je spolehlivost a profesionalita. Pokud hledáte dobrou zábavu a program na vaši akci, vsaďte na uměleckou agenturu DIRAMI. Program akce vám sestavíme na míru na klíč, a to přesně podle vašich finančních možností. Prohlédněte si naše internetové stránky a neváhejte nás kontaktovat, sídlíme v Rychnově u Jablonce nad Nisou.


DVD Videodiskotéka DJ Mirka Raise

DVD Videodiskotéka DJ Mirka Raise

DIRAMI, umělecká agentura, s.r.o. Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy kdekoliv v ČR i v zahraničí ojedinělou DVD videodiskotéku s kompletní profesionální videotechnikou pro DVD videodiskotéky s možností prezentací, SMS bránou, potleskoměrem, ozvučením, nasvícením a světelnými efekty, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo LED TV videostěny, dopravy a profesionálního DJ Mirka Raise. V repertoáru máme přes 40.000 originálních videoklipů na DVD od 60. let do současnosti. Videodiskotéku možno doplnit o umělecký program, laser show, Karaoke Show, Dancing Heads atd.


DVD videodiskotéka DJ Mirka Raise

DVD videodiskotéka DJ Mirka Raise

Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy kdekoliv v ČR i v zahraničí ojedinělou DVD videodiskotéku. Kompletní profesionální videotechnika pro DVD videodiskotéky s možností prezentací, SMS bránou, potleskoměrem, ozvučením, nasvícením a světelnými efekty, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo TV videostěny. Profesionální DJ Mirek Rais má v repertoáru přes 25.000 originálních videoklipů na DVD od 60. let do současnosti. Videodiskotéku možno doplnit o umělecký a doprovodný program, laser show, Dancing Heads atd.


Pořádání kulturních a společenských akcí, večírky.

Pořádání kulturních a společenských akcí, večírky.

Pořádáme kulturní a společenské akce již 30 let, máme proto velké zkušenosti. Zajistíme pro Vás veškeré mimopracovní aktivity na klíč: -odborný výběr našich i zahraničních interpretů -použití profesionální techniky -výběr reprezentativních prostor -zajištění rautů atd. Připravíme veškeré společenské, kulturní a sportovní akce kdekoliv v ČR i v zahraničí. Například: -Dny otevřených dveří -Family day -Outdoor aktivity -kongresy -konference -mítinky -prezentace -teambuilding -firemní semináře -vánoční večírky -sportovní turnaje -svatební party -narozeninové večírky Provozujeme profesionální a ojedinělou DVD videodiskotéku & Karaoke show DJ Mirka Raise. Jako jediný v ČR a na Slovensku nabízíme Dancing Heads. Více informací na www.dancingheads.cz


Vánoční firemní programy, večírky a party

Vánoční firemní programy, večírky a party

Máte poslední příležitost objednávat Vaše vánoční a novoroční party! Zajistíme Vám kdekoliv na profesionální úrovni firemní akce na klíč. Nabízíme hudební skupiny, umělce, moderátory, muzikálová vystoupení, atraktivní DVD videodiskotéky & Karaoke Show, ozvučení, nasvícení, videotechniku, videoprojekci, plazmové TV atd. Nejžádanější programy: Rebelové Rokenrolu, Pomáda, Boney M - Party Group, Amici Italiani, DVD videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise.


Dancing Heads - jednoduchá zábavná show

Dancing Heads - jednoduchá zábavná show

Dancing Heads (tančící hlavy) je zcela nová a originální zábava poprvé u nás, v jediné licenci pro Českou republiku. High-tech zařízení s místem původu Hollywood, atraktivní pro všechny, kdo mají rádi moderní hudbu a tanec, kdo se rádi zasmějí. Báječná hra, při níž si zatančíte, i když tančit neumíte, při níž si zazpíváte, i když zpívat neumíte. Nabízíme více než stovku videoklipů ve více variantách ( pro ženy i muže v různých kombinacích ). Nechte Vaše zaměstnance, kolegy, přátele či obchodní partnery být hvězdami ve svém vlastním hudebním videu. Nechte je vybrat si svou oblíbenou skladbu a zábava může začít. Nikdo nutně nemusí mít talent, není zapotřebí umění tančit či zpívat. Od toho jsou tady profesionálové.Program je jednoduchý. Odvážlivci se posadí čelem ke kameře, která přenáší jejich hlavy na těla profesionálních zpěváků a tanečníků. Tito učinkující se vidí ve výsledném videoklipu v reálném čase na obrazovce před sebou, ale baví se i ostatní, kteří sledují výsledný obraz na TV. Celý videoklip natočený na DVD si odnášíte domů jako vzpomínku na celou akci. Možnost potisku DVD Vaším logem, popřípadě umístění loga na videoklip.


Firemní akce na klíč

Firemní akce na klíč

S pořádáním kulturních a společenských akcí máme 25leté zkušenosti. Zajistíme Vám veškeré mimopracovní aktivity na klíč, včetně odborného výběru našich i zahraničních interpretů, použití profesionální techniky, výběru reprezentativních prostor, zajištění rautů atd. Připravujeme veškeré společenské, kulturní a sportovní akce, Dny otevřených dveří, Family day, Outdoor aktivity, kongresy, konference, mítinky, prezentace, teambuilding, firemní semináře, vánoční večírky, sportovní turnaje kdekoliv v ČR i v zahraniči. Provozujeme profesionální a ojedinělou DVD videodiskotéku & Karaoke show DJ Mirka Raise.


DVD videodiskotéky DJ Mirka Raise

DVD videodiskotéky DJ Mirka Raise

Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy kdekoliv v ČR i v zahraničí ojedinělou DVD videodiskotéku s kompletní profesionální videotechnikou pro DVD videodiskotéky s možností prezentací, SMS bránou, potleskoměrem, ozvučením, nasvícením a světelnými efekty, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo TV videostěny, dopravy a profesionálního DJ Mirka Raise. V repertoáru máme přes 20.000 originálních videoklipů na DVD od 60. let do současnosti. Videodiskotéku možno doplnit o umělecký program.


KARAOKE Show & Videodiskotéka DJ Mirka Raise

KARAOKE Show & Videodiskotéka DJ Mirka Raise

Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy Karaoke show a ojedinělou DVD videodiskotéku s kompletním ozvučením, světelnými efekty, video zařízením pro DVD videodiskotéku a Karaoke, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo TV videostěny, dopravy a profesionálního DJ Mirka Raise. Umělecká agentura DIRAMI dále zajišťuje veškeré kulturní a společenské akce s použitím profesionální techniky, pronajímá velkoplošné videoprojekce, plazmové TV a TV videostěny, včetně zajištění kompletního servisu.


Firemní akce a party na klíč

Firemní akce a party na klíč

Umělecká agentura DIRAMI Vám připraví a zajistí na klíč Vaše kulturní a společenské akce, firemní večírky a party, školení a semináře včetně sportovních i kulturních aktivit v ČR i v zahraničí. Pronajímáme audiovizuální techniku, velkoplošné video a data projekce, TV videostěny, plazmové TV, ozvučení, nasvícení. Provozujeme ojedinělou mobilní DVD videodiskotéku a Karaoke Show DJ Mirka Raise na profesionální úrovni.


Firemní akce od a do z

Firemní akce od a do z

S pořádáním kulturních a společenských akcí máme 25leté zkušenosti. Zajistíme Vám veškeré mimopracovní aktivity na klíč, včetně odborného výběru našich i zahraničních interpretů, použití profesionální techniky, výběru reprezentativních prostor, zajištění rautů atd. Připravujeme veškeré společenské, kulturní a sportovní akce, Dny otevřených dveří, Family day, Outdoor aktivity, kongresy, konference, mítinky, prezentace, teambuilding, firemní semináře, vánoční večírky, sportovní turnaje kdekoliv v ČR i v zahraniči. Provozujeme profesionální a ojedinělou DVD videodiskotéku & Karaoke show DJ Mirka Raise.


Vánoční firemní programy, večírky a party

Vánoční firemní programy, večírky a party

Máte jedinečnou příležitost objednávat Vaše vánoční party! Zajistíme Vám kdekoliv na profesionální úrovni firemní akce na klíč. Nabízíme hudební skupiny, umělce, moderátory, muzikálová vystoupení, atraktivní DVD videodiskotéky & Karaoke Show, ozvučení, nasvícení, videotechniku, videoprojekci, plazmové TV atd. Nejžádanější programy: Rebelové Rokenrolu, Pomáda, Boney M - Party Group, DVD videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise.


Firemní akce od A do Z

Firemní akce od A do Z

S pořádáním kulturních a společenských akcí máme 25leté zkušenosti. Zajistíme Vám veškeré mimopracovní aktivity na klíč, včetně odborného výběru interpretů, použití profesionální techniky, výběru reprezentativních prostor, zajištění rautů atd. Připravujeme veškeré společenské, kulturní a sportovní akce, Dny otevřených dveří, Family day, Outdoor aktivity, kongresy, konference, mítinky, prezentace, teambuilding, firemní semináře, vánoční večírky, sportovní turnaje kdekoliv v ČR i v zahraniči.


Firemní akce a party na klíč

Firemní akce a party na klíč

Umělecká agentura DIRAMI Vám připraví a zajistí na klíč Vaše kulturní a společenské akce, firemní večírky a party, školení a semináře včetně sportovních i kulturních aktivit v ČR i v zahraničí. Pronajímáme audiovizuální techniku, velkoplošné video a data projekce, TV videostěny, plazmové TV, ozvučení, nasvícení. Provozujeme ojedinělou mobilní DVD videodiskotéku a Karaoke Show na profesionální úrovni.


KARAOKE Show & DVD disko DJ Mirka Raise

KARAOKE Show & DVD disko DJ Mirka Raise

Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy Karaoke show a ojedinělou DVD videodiskotéku s kompletním ozvučením, světelnými efekty, video zařízením pro DVD videodiskotéku a Karaoke, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo TV videostěny, dopravy a profesionálního DJ Mirka Raise. Umělecká agentura DIRAMI dále zajišťuje veškeré kulturní a společenské akce s použitím profesionální techniky, pronajímá velkoplošné videoprojekce, plazmové TV a TV videostěny, včetně zajištění kompletního servisu.