TECHNOLOGY s.r.o.


Liberecká 102, Jablonec nad Nisou 466 01
Společnost TECHNOLOGY s.r.o. dodává, montuje a servisuje kompletní balicí linky a balicí stroje. Naše široká nabídka zahrnuje ovinovací stroje, formátovací stroje, páskovací stroje, vakuové komorové stroje, stroje pro balení do misek, rotační stoly a dopravníky, automatické klipovací a řezací stroje, balicí linky pro balení pečiva do sáčků, potravin do misek, balení multipacků. Samozřejmostí je pestrá škála obalových materiálů jako jsou fólie, sáčky či misky. Naleznete nás na adrese Liberecká 102, Jablonec nad Nisou.

Dodávka, prodej, e-shop, montáž, oprava, servis:
- balicí stroje a linky
- stroje na balení do tenké teplem smrštitelné fólie
- úhlové stroje - sáčkování
- komorové, tunelové stroje
- stroje pro balení časopisů
- horizontální balící stroje
- vertikální balicí stroje
- ovinovací stroje
- formátovací stroje
- páskovací stroje
- lepicí stroje
- etiketovací stroje
- vakuové komorové stroje
- stroje pro balení do misek
- termoformovací stroje
- klipovací stroje na plastovou pásku
- automatické klipovací a řezací stroje
- průmyslová permanentní svářecí zařízení
- permanentní svářecí lišty a kleště......a další.

Balicí linky, využití:
- horizontální balení sušenkových a čokoládových výrobků
- balení pečiva do sáčků
- balení tiskovin a vysokorychlostní balení do fólie
- balení velkorozměrných výrobků
- balení multipacků
- balení technických výrobků do sáčků
- etiketování a dotisk informací
- uzavírání kartonů a ovinování palet...atd.

Obalový materiá, obaly:
- fólie (polyolefinové, PVC, polyesterové (PET), strech, LDPE, bublinkové)
- misky, menu boxy
- sáčky (polypropylénové, s lepící klopou, vakuové, LDPE, polyesterové, papírové, HDPE)
- pásky, spony.

Kompletní sortiment balicích strojů, linek a obalových materiálů najdete na našich webových stránkách.

Pokud přemýšlíte o koupi nového balicího stroje či linky, neváhejte využít nabídky společnosti TECHNOLOGY s.r.o. V našem širokém sortimentu naleznete jednoduché strojky, poloautomatické stroje ale i výkonné vysokorychlostní balicí linky. Zařízení Vám nejen dodáme, namontujeme, ale provedeme i odborný servis.

Produkty
  • kompletní technologické linky, linky pro zpracování hliníku, linky pro spalovny, recyklační technologické linky
  • krycí plastové fólie, stavební fólie, bublinkové fólie, fólie LDPE, stretch fólie, plastové přepravky, plastové bedny, plastové lahve, plastové kanystry, plastové sudy, plastová vědra, plastové kontejnery
  • termoforovací stroje, balení časopisů, balící automaty, balící linky, ovinovací a páskovací stroje, stroje pro balení tiskovin

Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen.

Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen

Psychologická poradna Praha, vývojové problémy, psychosomatické obtíže, problémy v rodině.

Psychologická poradna Praha, vývojové problémy, psychosomatické obtíže, problémy v rodině

Související články
Manipulační technika od robotizace po dopravníky

TERAMEX s.r.o.

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.


COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

COMPUPLAST s.r.o.

COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

Společnost COMPUPLAST se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů, nástrojů a celých linek na vytlačování a vyfukování plastů špičkové kvality. Více než 40 let zkušeností, využívání moderních technologií a spolupráce se spolehlivými obchodními partnery nám poskytují stabilní zázemí pro rychlé a efektivní řešení i těch nejsložitějších případů.


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

CENTROPLAST, s.r.o.

Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s.

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.


Firemní články
Balicí stroje obstarají balení výrobků za vás - Jablonec nad Nisou

Balicí stroje obstarají balení výrobků za vás - Jablonec nad Nisou

Správný obal je pro každý výrobek velmi důležitý. Nejen že mu poskytne nutnou ochranu před prachem a nečistotami, umožní také snazší přepravu výrobku a zabrání jeho porušení. Balení výrobků, obzvláště v tak přísných oborech jako je například potravinářství, je proto třeba věnovat velkou pozornost. A proto je tu společnost TECHNOLOGY Jablonec nad Nisou. Nabízíme vám nejrůznější balicí stroje, které vám ušetří práci i čas. Balicí stroje, které vám v naší společnosti nabízíme, se hodí do každého provozu. Máme pro vás totiž vše od malých ručních balicích strojů, až po plně automatizované balicí stroje, které obstojí i ve velkých firmách. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Máme pro vás například tyto balicí stroje: - Balicí stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie - Horizontální balicí stroje pro balení do ploché fólie - Klipovací a twistovací balicí stroje - Balicí stroje pro balení do misek - Vakuové komorové balicí stroje pro balení do vakuových sáčků - Termoformovací stroje Ve společnosti TECHNOLOGY ale víme, že pro správné zabalení výrobku je toho potřeba mnohem více, než balicí stroj. Nabízíme proto také páskovací a etiketovací stroje, které pomohou krabice uzavřít a správně označit, ale i ovinovací stroje a roboty, které obalí vaše zboží do celofánu a připraví ho na další převoz. Ať už tak potřebujete zabalit pečivo, masné výrobky, tiskoviny nebo průmyslové součástky, balicí stroje z naší nabídky vám s tím pomohou.


Automatická linka PRATIKA 80-T MPS - balení velkoformátových výrobků do teplem smrštitelné fólie

Automatická linka PRATIKA 80-T MPS - balení velkoformátových výrobků do teplem smrštitelné fólie

Plně automatický balicí stroj určený pro balení velkoformátových výrobků do teplem smrštitelné fólie. • Jedná se o vysoce výkonný balicí stroj, který pracuje s elektrickým pohonem (servomotor brussles), není tak třeba tlakového vzduchu a stroj pracuje ve vyšší rychlosti • Určený pro balení velkoformátových výrobků – bez omezení délky výrobku - PRŮBĚŽNÉ SVÁŘENÍ • Výkon stroje: 0 - 2400 ks/hod (v závislosti na typu fólie a rozměru baleného výrobku) • Schneider Electric M258 PLC vč. rozšířené podpory a možnosti uložení parametrů baleného výrobku do více než 250 programů, které je možné pojmenovat • Ovládaní stroje pomocí touch-screen panelu


Balicí linky denně zabalí tisíce výrobků - Jablonec nad Nisou

Balicí linky denně zabalí tisíce výrobků - Jablonec nad Nisou

Výroba cukrovinek, pečiva nebo třeba tiskovin, to jsou obory, ve kterých se denně vyrobí tisíce kusů, které potřebují správně zabalit - ideálně pomocí balicí linky. Dovedete si snad představit, že byste je všechny balili ručně? Asi těžko. Ve společnosti TECHNOLOGY vám proto nabízíme plně automatizované balicí linky, které se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a zajistí vše od počátečního dělení výrobků až po jejich etiketu. Balicí linky, které vám ve společnosti TECHNOLOGY nabízíme, oceníte především v potravinářském průmyslu. Naše balicí linky si totiž poradí i s velkým množstvím výrobků. Cukrovinky, pečivo nebo třeba hotová jídla tak nejprve tyto balicí linky rozdělí do jednotlivých porcí a následně je zabalí dle nastavených požadavků. Přesnost a rychlost balicích linek ale využijete i v dalších odvětvích jako je průmysl nebo výroba tiskovin. Jaké balicí linky vám tedy ve společnosti TECHNOLOGY Jablonec nad Nisou nabízíme? Máme pro vás například: - Balicí linky pro horizontální balení sušenkových a čokoládových výrobků - Balicí linky pro balení pečiva do sáčků - Balicí linky umožňující balení potravin do misek - Balicí linky pro balení tiskovin - Balicí linky vhodné pro balení multipacků - Balicí linky pro balení technických výrobků do sáčků Všechny balicí linky, které vám nabízíme, si můžete upravit přesně podle vašich požadavků. Chcete, aby se jednotlivé výrobky rovnou skládaly do krabic či na palety? Nebo je chcete opatřit etiketami? Žádný problém. Nabízíme vám totiž kromě balicích linek další přístroje pro skládání výrobků do kartónů a jejich uzavření, etiketování i ovinování palet. Můžete si tak vytvořit dokonale vybavenou balicí linku, která se zcela sama postará o vše potřebné.


Balení do misek

Balení do misek

Pro balení Vašich výrobků je možné použít dva základní systémy balení: Prvním je prosté navaření vrchní fólie k hotové misce čímž dojde k hermetickému uzavření misky zabezpečující ochranu výrobku před vnějšími vlivy. Tento systém balení je velmi rozšířený u výrobků určených k okamžité spotřebě či pro následné šokové zamražení. Druhou možností je balení včetně přidání ochranné atmosféry (MAP) pro prodloužení trvanlivosti balených výrobků. Při tomto způsobu balení dochází nejprve k odsátí vzduchu na požadovanou úroveň vakua a následnému přidání ochranné atmosféry, což umožňuje prodloužení trvanlivosti balených výrobků od několika dní až po několik týdnů v závislosti na typu výrobku, použitých obalových materiálů, dodržení odpovídajícího způsobu skladování a dodržení všech nezbytných hygienických postupů při balení výrobku. Stroje jsou určené pro balení masa, uzeniny, hotových jídel, pekařských výrobků, sendvičů, baget, salátů, ale i technických a dalších výrobků umístěných v miskách.


Balicí stroj SC 55 do teplem smrštitelné fólie

Balicí stroj SC 55 do teplem smrštitelné fólie

Zcela nová řada kompaktních balicích strojů firmy MINIPACK-TORRE je výsledkem mnohaletých zkušeností a vývoje. Vyniká jednoduchou obsluhou, spolehlivostí a dlouhou životností. Univerzální balicí stroj SC 55 určený pro ruční obsluhu. Výrobky můžeme balit sáčkováním nebo smrštěním. Nový elektronický systém, který automaticky kontroluje čas svařování a teplotu smršťování. Zařízení je vybaveno programovací deskou s možností naprogramování až 10 pracovních programů, kde je možné nastavit čas svařování, teplotu ve smršťovací komoře a čas smršťování dle typu baleného výrobku a použité fólie: Program č. 1 – sáčkování. Program č. 2-10 – zavaření výrobku do sáčku s následným smrštěním. V každém programu ( č.2 – 10 ) lze nastavit časovou prodlevu mezi svařováním a následným smrštěním, aby svar vychladnul a nepraskal (textilní výrobky, velmi vysoké výrobky ...). V každém programu je počítadlo balených kusů.


Poloautomatický balicí stroj RP 55 pro balení do teplem smrštitelné fólie.

Poloautomatický balicí stroj RP 55 pro balení do teplem smrštitelné fólie.

Tato zcela nová řada strojů poslední generace, je výsledkem mnohaletých zkušeností a vývoje a je prezentována souhrnem kompaktních strojů MINIPACK-TORRE jednoduchá obsluha, spolehlivost a dlouhá životnost. Univerzální stroj balicí do teplem smrštitelné fólie RP 55 je určený pro ruční obsluhu. Výrobky můžeme balit sáčkováním nebo smrštěním. Nový elektronický systém, který automaticky kontroluje čas svařování a teplotu smršťování. Zařízení je vybaveno programovací deskou s možností naprogramování až 10 pracovních programů, kde je možné nastavit čas svařování, teplotu ve smršťovací komoře a čas smršťování dle typu baleného výrobku a použité fólie: Program č. 1 – sáčkování. Program č. 2-10 – zavaření výrobku do sáčku s následným smrštěním. V každém programu ( č.2 – 10 ) lze nastavit časovou prodlevu mezi svařováním a následným smrštěním, aby svar vychladnul a nepraskal (textilní výrobky, velmi vysoké výrobky...). V každém programu je počítadlo balených kusů. Postup balení: Předmět se založí do „polorukávu“ fólie a spolu s fólií se posune do balicí komory. Následuje uzavření víka komory obsluhou, které je uzavřeno po určitou předprogramovanou dobu. Uzavřením víka se výrobek zasáčkuje a zároveň se působením tepla fólie smrští kolem baleného předmětu. Mezitím, co probíhá smršťování, si obsluha připravuje další zabalení. Po otevření víka probíhá nový cyklus.


Etiketovací stolní zařízení pro válcové výrobky X STICKER

Etiketovací stolní zařízení pro válcové výrobky X STICKER

Malý lehce přenosný stolní automatický odvíječ pro aplikaci barevných samolepících etiket po celé nebo velké části obvodu válcových ručně vkládaných výrobků. Rychlost etiketování 20 m/min. Bez ovládacího panelu, nastavování pomocí potenciometrů přímo na etiketovací hlavě. Nosná fólie je navíjena na odpadní cívku. Zařízení pohání krokový motorek a zastavení etikety v požadované poloze zajišťuje fotobuňka čtením mezer mezi etiketami. Po vložení předmětu do motorizovaného upínače se spustí proces etiketování a okraj vysunuté etikety se pomocí rotačních přítlačných válců přichytí na předmět a nalepí po jeho obvodu. Při etiketování je výrobek shora přidržován pryžovým válečkem, který zajišťuje jeho správnou polohu. Rychlost podávání 5 – 20 m/min, šířka etikety 15 - 140 mm, max délka etikety 350 mm.


MYTHO STATION - automatický ovinovací stroj

MYTHO STATION - automatický ovinovací stroj

Jedna z posledních NOVINEK světového výrobce ATLANTA STRECH S.p.a.. Automatická ovinovací linka s motorizovaným válečkovým dopravníkem na otočné plošině. - Bezpečnostní klec se systémem bezpečnostních fotobuněk na vstupu. - Automatické zavedení a ukončení fólie. - Možnost uložení do paměti 100 programů. - Regulace napnutí fólie. Může být rozdílná hodnota při stoupání a klesání, ale i při provádění počtu ovinů nahoře a dole. - Regulace předepnutí fólie. - Automatické přifukování začátku stretch fólie. - Signalizace přetržení a konce stretch fólie. - 3 možnosti napínání/předepínání fólie: - FE – elektromagnetická brzda. - PRS – jednomotorové předepínání fólie se standardním průtahem 200 % (1m - 3m). Možnost výměny soukolí s průtahem 150 % nebo 250 %. - PS – dvoumotorové předepínání fólie s plynulou regulací 120 – 350 %. Ovinovací stroje ATLANTA dodává výhradně pro český a slovenský trh firma TECHNOLOGY s.r.o.. Srdečně vás zveme do našeho předváděcího centra v Jablonci nad Nisou.


Automatický ovinovací stroj OMEGA

Automatický ovinovací stroj OMEGA

Kompletní automatický ovinovací stroj s otočným prstencem pro zařazení do automatických výrobních linek (paleta je umístěna na středové válečkové dráze, okolo se otáčí prstenec). Automatické zavedení folie na paletu a následné odříznutí folie se zažehlením po ukončení pracovního cyklu. Fotobuňka pro sledování výšky palety. El. skříň s řídicím systémem PLC SIEMENS S7-300 a dotykový ovládací panel. Možnost uložení 15 pracovních programů. PRS – motorizované předepínání s regulací na ovládacím panelu, možnost výměny soukolí s průtahem pro 160 % - 300 %. Vysoce výkonný automatický stroj s kapacitou balení až 140 palet/h, dle typu stroje. Volitelné příslušenství: TOP COVER – automatický horní překryv folie. Horní přítlak. Vstupní a výstupní motorizovaný dopravník dle zadání. Bezpečnostní obvodový plot + muting systém pro vstup a výstup.


Lepicí stroj GEM 520

Lepicí stroj GEM 520

Lepičky uzavírají papírové kartony na spodní a vrchní straně pomocí adhesivní pásky. Uzavření a zabezpečení kartonů lepicí páskou se vytvoří velice pevný spoj, který nelze odstranit bez viditelných stop poškození kartonu. GEM 520 - lepicí stroje s bočním vedením určený pro menší a střední produkci balení. Mechanické uzavírání vrchních chlopní kartonu. Dva boční unášecí pásy. Průchozí válečková trať. Brzda na odvíječích samolepící pásky přispívá k hladkému zalepení krabice. Mechanické seřízení stroje na výšku a šířku baleného kartonu. Vycentrování kartonu je zajištěno bočními unášecími pásy. Automatické odříznutí pásky. Zcela nový systém využívající jediného motoru, který pohání současně oba unášecí pásy, umožňující jednotný a stabilní posuv kartonu. Vrchní lepící hlava je vybavena systémem, který umožňuje pomocí regulace jedné pružiny nastavení síly, která bude působit na karton a eliminovat tak případné rozdíly v objemu naplněného kartonu. Verze LINEA je vybavena vstupním a výstupním válečkovým dopravníkem délky 750 mm, kde na vstupním dopravníku je zařízení pro přidržení spodních chlopní kartonu. Rychlost kartonu 22 m/min, výkon až 1200 kartonů/h.


Impulsní svářecí zařízení;

Impulsní svářecí zařízení;

SVÁŘECÍ ZAŘÍZENÍ S PERMANENTNÍM OHŘEVEM LIŠT MISPACK C, CD - zařízení určené pro svařování hotových sáčků bez možnosti mechanického ořezu sáčku za svarem. Regulovaný ohřev svářecích lišt pomocí termostatu. Určené zejména pro sváření vrstvených materiálů, vč. pokovených Al, Al - PE, PE – PA. IMPULSNÍ SVÁŘECÍ ZAŘÍZENÍ Svářečky určené pro svařování hotových sáčků s možností mechanického ořezu sáčku za svarem. Provedení: MISPACK stolní, MISPACK MP se stolečkem, MISPACK stojanové, dosing (s tubusem) – s možností dávkování, pneumatické (je nutný přívod tlakového vzduchu). Určené zejména pro sváření materiálů PE, PP. Double verze – dvojitý svar, standard provedení s ořezem mezi svary, jiné umístění nože na objednávku. DOSING - stojanové impulzní zařízení s možností dávkování, určené pro svařování sáčků z rukávu fólie, ta je nasunuta na tubusu, který je součástí zařízení. Obsluha vždy nadávkuje požadované množství výrobků tubusem shora. Mechanický odřez mezi dvěma svary – v jedné operaci se uzavře naplněný sáček a vytvoří se dno následujícího sáčku. Možnost regulace času sváření dle typu a tloušťky svařovaného materiálu. Po dobu sváření jsou svařovací lišty přidržovány elektromagnetem. Uzavření svářecích lišt je realizováno pomocí nožního pedálu. Lišty se automaticky otevřou po uplynutí předem nastavené doby sváření.


Ovinovací stroje značky ATLANTA

Ovinovací stroje značky ATLANTA

Ovinovací stroje značky ATLANTA dodávané firmou TECHNOLOGY s.r.o. jsou unikátní a patentované. Nová řada ovinovacích strojů zahrnuje ekonomické poloautomaty, výkonné poloautomaty, roboty i plně automatické ovinovací stroje na balení palet do stretch fólie. Většinu typů ovinovacích strojů dodáváme se standardním sloupem, ale některé typy mohou být vybaveny i patentovaným zvedacím ramenem. Výhoda je možnost průjezdu vraty nízké výšky, přeprava výtahem, atd.. Dochází také k podstatnému snížení nároků na údržbu. Řada nové generace Bi-STRETCH předepínacích systémů stretch folie optimalizuje balení a výrazně snižuje spotřebu stretch folie. Tyto nové systémy přinesou nejen rychlou návratnost investice do ovinovacího stroje a vysokou kvalitu balení, ale i pohodlnou a rychlou obsluhu. Srdečně Vás zveme do našeho předváděcího centra v Jablonci nad Nisou.


Teplem smrštitelné fólie - TECHNOLOGY s.r.o.

Teplem smrštitelné fólie - TECHNOLOGY s.r.o.

Společnost TECHNOLOGY s.r.o. patří mezi přední dodavatele teplem smrštitelných folií v České republice. V naší nabídce máme jak POLYOLEFINOVÉ, tak PVC folie. POLYOLEFINOVÉ folie: jsme výhradním zástupcem francouzské společnosti BOLLORÉ a dodáváme mnoho typů vysoce kvalitních polyolefinových folií, které splňují požadavky širokého spektra balení zákazníků. Novinkou jsou nízkomikronové folie, které vynikají výjimečnou výtěžností a jsou perfektně odolné a aplikovatelné na vysokorychlostní aplikace. Jsou navržené ke svařování a smršťování při nízkých teplotách. PVC folie: jedná se o folie vysoké kvality s výbornou smrštitelností, odvíjením a otevíráním polorukávu. Vyznačují se vysokým leskem a transparentností a výbornou smrštitelností již při nízkých teplotách.


Poloautomatický stroj pro balení do misek Reetray 20 VGT/VGM

Poloautomatický stroj pro balení do misek Reetray 20 VGT/VGM

Základní typ stroje pro balení do misek s ochrannou atmosférou, což umožňuje prodloužení trvanlivosti balených výrobků v řádech několika týdnů v závislosti na použitém obalovém materiálu a dodržení veškerých hygienických postupů a skladovacích podmínek. Balicí stroj vhodný k balení polévek, hotových jídel, salátů, ideální pro každou restauraci. Stroj je vybaven motorizovaným přítlakem (nevyžaduje tedy přívod tlakového vzduchu), přesným ořezem fólie kolem misky a vakuovou pumpou značky BUSCH. Jednoduchá obsluha balicího stroje s možností nastavení a uložení veškerých parametrů v některém z 10 programů. balicí stroj je možné dodat ve stolním provedení (VGT) nebo provedení s integrovaným pojízdným vozíkem (VGM). Ideální typ balicího stroje pro menší a střední provozy. Pořizovací cena od 256.000,- Kč (bez DPH).


Vertikální balicí stroj X-BAG

Vertikální balicí stroj X-BAG

Představujeme jednoduchý, poloautomatický, ekonomický a PRAKTICKÝ BALICÍ STROJ s vynikající cenou pro balení drobných výrobků ve skupinách i jednotlivě do PE sáčků. Po vložení výrobků do tubusu balicího stroje, obsluha sešlápnutím pedálu aktivuje cyklus svaření fólie kolem balených výrobků. Nezávislá horizontální svářecí lišta pomocí impulzního svářecího pásku je řízena elektronicky, zatímco vertikální svár je prováděn průběžně a je řízen pneumaticky. Tento patentovaný systém sváření umožňuje dokonalé uzavření sáčku. Digitální ovládací panel s možností uložení 10 programů. Regulace délky sáčku dle rozměru výrobku. Stroj je vybaven počítadlem. VÝKON až 1200 ks/h.


Balicí stroj do teplem smrštitelné fólie SC 55

Balicí stroj do teplem smrštitelné fólie SC 55

Kvalitní stroj s vynikající cenou nejen pro každou tiskárnu! Patří do zcela nové řady balicích strojů poslední generace firmy MINIPACK-TORRE. Samozřejmostí je jednoduchá obsluha, spolehlivost a dlouhá životnost. Univerzální balicí stroj SC 55 je určený pro ruční obsluhu. Výrobky můžeme balit sáčkováním nebo smrštěním. Má nový elektronický systém, který automaticky kontroluje čas svařování a teplotu smršťování. Svářecí lišty 540 x 390 mm, max. výška baleného výrobku 250 mm, počet zabalení dle zručnosti obsluhy až 300 ks/hod.


Klipovací a řezací stroje

Klipovací a řezací stroje

Klipovací stroje jsou určené pro uzavírání sáčků klipem nebo twistem, vhodné pro balení pečiva, cukrovinek, toustového chleba, těstovin. Klip nebo twist (lacetka) umožňují znovuuzavření sáčku. Stroje se připojují za řezací zařízení s vkládáním do sáčku nebo za horizontální nebo vertikální stroje. Lze vybrat z celé řady typů balicích strojů, které pracují buď v ručním nebo v automatickém režimu.


Sáčky

Sáčky

Polypropylénové sáčky (PP CAST) vhodné především pro balení pekařských výrobků, ale i dalšího sortimentu. Sáčky čiré a perforované v tloušťce 25, 30 a 35 µm, možnost potisku do 8 barev, skladem široká nabídka. LDPE sáčky v tloušťkách dle zadání, pro všestranné použití, obzvláště vhodné pro balení potravin s následným zamražením-řeší se zakázkově. VAKUOVÉ sáčky z kombinace materiálů PA a PE určené pro balení potravin, průmyslových výrobků, rozměry a tloušťky dle zadání-řeší se zakázkově. PET sáčky na rozpékání v horkovzdušné nebo mikrovlnné troubě. Standardní tloušťka 12µm, pro speciální aplikace lze 15 a 19µm-zakázkově. Sáčky s lepicí klopou vhodné pro balení potravin, textilu, povlečení-zakázkově.


Stroj pro balení do misek SEALTECH II

Stroj pro balení do misek SEALTECH II

Poloautomatický stroj SEALTECH II pro balení do misek je určen k balení vašich výrobků pouhým přivařením vrchní fólie což výrobek v misce hermeticky uzavře. Tento typ stroje je nejprodávanější verzí na našem trhu díky nízké pořizovací ceně základových desek pro jednotlivé typy misek, jejich velmi snadné výměně, jednoduchému ovládání a nenáročnou obsluhou i údržbou. Stroj je ideální pro balení hotových jídel, polévek a salátů.


Stroj pro balení do misek  SEALTECH

Stroj pro balení do misek SEALTECH

Poloautomatický stroj SEALTECH pro balení do misek je určen k balení vašich výrobků pouhým přivařením vrchní fólie což výrobek v misce hermeticky uzavře. Díky nízké pořizovací ceně základových desek pro jednotlivé typy misek, jejich velmi snadné výměně, jednoduchému ovládání a nenáročnou obsluhou i údržbou je tento typ stroje nejprodávanější verzí na našem trhu. Stroj je ideální pro balení hotových jídel, polévek a salátů.


Stroj pro balení do misek

Stroj pro balení do misek

Poloautomatický stroj typu SEALTECH pro balení do misek je určen k balení vašich výrobků pouhým přivařením vrchní fólie což výrobek v misce hermeticky uzavře. Díky nízké pořizovací ceně základových desek pro jednotlivé typy misek, jejich velmi snadné výměně, jednoduchému ovládání a nenáročnou obsluhou i údržbou je tento typ stroje nejprodávanější verzí na našem trhu. Stroj je ideální pro balení hotových jídel, polévek a salátů.


Balící stroje, stroj pro balení do misek.

Balící stroje, stroj pro balení do misek.

EASYTECH – stroj pro balení do misek Základní zcela manuální varianta stroje pro balení do misek s velmi jednoduchým ovládáním a nenáročnou obsluhou i údržbou. Tento stroj je určen pro balení v nízkých výkonech a je velmi flexibilní díky nízké pořizovací ceně základových desek pro jednotlivé typy misek a jejich velmi snadné výměně. Balící stroj je bez možnosti přidání modifikované atmosféry a bez přesného ořezu fólie kolem misky.


Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet

Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet

Dodáváme fólie standardní kvality i široký sortiment speciálních nízkomikronových fólií s průtažností až 300%,s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor a zároveň lepší kvality zabalení. RUČNÍ STRETCH FÓLIE -fólie v šíři 500 mm a v tloušťce 15,17,20 a 23µm a fólie v šíři 100 mm- tzv. miniwraper. STROJNÍ STRETCH FÓLIE -fólie v šíři 500mm a v tloušťce 15,17 a 23µm (možnost zajištění také v tloušťce 12µm).


Ronda Beta Plus TP - ovinovací stroj

Ronda Beta Plus TP - ovinovací stroj

Poloautomatický ovinovací stroj s otevřenou otočnou plošinou pro najetí ručního transpaletu, možnost čelního či bočního (90st) nájezdu. Stroj nabízí - fotobuňku pro sledování výšky palety, 2 ovinovací programy – nahoru a dolu nebo pouze nahoru, časový regulátor pro nastavení různého počtu ovinů nahoře a dole, pozvolný rozjezd s regulací plošiny 2 -14 ot./min (frekvenční měnič), regulaci rychlosti vozíku fólie, posuv vozíku s fólií je realizován specielním nosným řemenem s bezpečností "CE".


Lepící pásky - TECHNOLOGY s.r.o.

Lepící pásky - TECHNOLOGY s.r.o.

LEPICÍ PÁSKY pro strojní i ruční uzavírání kartonů. Nabízíme PP lepící pásky s lepidlem HOT MELT a AKRYLÁT ve výborném poměru kvality a ceny, standardně v provedení transparent nebo havana. Možnost dodání pásky v kvalitě hot melt s potiskem-dle zadání. STROJNÍ LEPICÍ PÁSKY dodáváme v šíři 48-50mm a 75mm. RUČNÍ LEPICÍ PÁSKY v kvalitě akrylát dodáváme v šíři od 12 do 72mm a v šíři 48mm také v barevném provedení -bílá, modrá, zelená, žlutá, červená. V kvalitě hot melt dodáváme pásky v šíři od 25 do 75mm.


Lepicí stroj GEM 520 LINEA - TECHNOLOGY

Lepicí stroj GEM 520 LINEA - TECHNOLOGY

LEPICÍ STROJ s bočním vedením určen pro menší a střední produkci balení. Verze LINEA je vybavena vstupním a výstupním válečkovým dopravníkem délky 750 mm, kde na vstupním dopravníku je zařízení pro přidržení spodních chlopní kartonu, dva boční unášecí pásy, průchozí válečková trať, mechanické uzavírání vrchních chlopní kartonu, brzda na odvíječích samolepící pásky, mechanické seřízení stroje na výšku a šířku baleného kartonu, vycentrování kartonu je zajištěno bočními unášecími pásy, automatické odříznutí pásky.


Stretch folie pro strojní a ruční ovinování palet.

Stretch folie pro strojní a ruční ovinování palet.

Stretch folie pro strojní a ruční ovinování palet. Nabízíme standardní typy fólií i široký sortiment nízkomikronových fólií, s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor a zároveň lepší kvality zabalení. Nabízíme folie vysoké kvality s garantovanými parametry. Strojní folie dodáváme v tloušťce 15,17,23µm,další tloušťky (12,20,30µm…)zajišťujeme dle požadavku, možnost dodání folie s průtažností až 350%. Ruční folie dodáváme v tloušťce 15,17,20,23µm,v případě požadavku lze i 12µm.


RONDA 5000 - ovinovací stroj

RONDA 5000 - ovinovací stroj

RONDA 5000 Poloautomatický ovinovací stroj s otevřenou otočnou plošinou pro najetí ručního transpaletu. Stroj nabízí - bezpečnostní fotobuňku na vstupu do otevřené plošiny, posuv vozíku s fólií (je realizován specielním nosným řemenem s bezpečností "CE"), mechanické zabezpečení vozíku fólie, fotobuňku pro sledování výšky palety, elektromagnetickou spojku pro regulaci předpětí fólie, regulátor pro nastavení různého počtu ovinů nahoře a dole, pozvolný rozjezd s regulací rychlosti plošiny 6-14 ot./min (frekvenční měnič).


RONDA 3000 - ovinovací stroj

RONDA 3000 - ovinovací stroj

RONDA 3000 Poloautomatický ovinovací stroj s plnou otočnou plošinou. Stroj nabízí - mechanické zajištění vozíku fólie v případě přetržení řemene, fotobuňku pro sledování výšky palety, elektromagnetickou spojku pro regulaci předpětí fólie, elektrickou skříň s digitálním ovládacím panelem a s možností naprogramování 16-ti rozdílných ovinovacích programů, časový regulátor pro nastavení různého počtu ovinů nahoře a dole, pozvolný rozjezd s regulací plošiny 6 -14 ot./min (frekvenční měnič).


Balicí stroj do teplem smrštitelné fólie

Balicí stroj do teplem smrštitelné fólie

Stroj balicí do teplem smrštitelné fólie – NEJPRODÁVANĚJŠÍ za poslední tři roky. Je složen z úhlového svářecího stroje a smršťovacího tunelu. Výrobky můžeme balit sáčkováním (lze zakoupit jen tuto část stroje) nebo smrštěním v provedení stroje s tunelem. Stroj balí široké spektrum výrobků (pekařské výrobky, tiskoviny, kosmetiku, dárkové zboží, CD disky, marketingové balení, reklamní akce…)- balení do polorukávu tenké fólie typu polyolefin či PVC. POČET BALENÍ 0 - 900 ks/hod.