Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie

Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Jak už sám název firmy, Tomeš - výroba stavebních hmot s.r.o., napovídá, ke stěžejním výrobním a obchodním artiklům patří stavební směsi, především flexibilní lepidla na obklady a dlažby a flexibilní lepidla pro zateplovací systémy. Stavební a speciální lepidla od firmy Tomeš se pro svoji vysokou kvalitu a široké možnosti použití stala vyhledávaným sortimentem jak mezi profesionálními stavebními firmami, tak mezi domácími kutily.

Rychletuhnoucí lepidlo 130R pro obklady a dlažby

Kvalitní flexibilní lepidla na obklady a dlažby od firmy Tomeš – výroba stavebních hmot s.r.o.

Vyzkoušejte šedé flexibilní stavební lepidlo C1T, které je mrazuvzdorné, určené pro tenkovrstvé lepení obkladů, dlažeb a přesného zdiva. Toto stavební lepidlo je snadno zpracovatelné, po vytvrzení je odolné vůči vodě a mrazu. S flexibilním lepidlem 4000 nalepíte nejen kameninové, cihlové, keramické, mozaikové obklady a dlažby, ale je vhodné i pro stěrkování zateplovacích systémů. Na lepení nestálých podkladů, vytápěných podlah, balkónů a teras se slinutou dlažbou vám doporučíme flexibilní mrazuvzdorné lepidlo - FS 31. V naší nabídce nechybí ani rychletuhnoucí lepidlo 130R pro lepení obkladů, dlažby a rychletuhnoucí stěrky na podlahy.

Flexibilní lepidla na obklady a dlažby


Flexibilní lepidla pro připevnění zateplovacích systémů

K dalším spolehlivým produktům naší společnosti patří i flexibilní lepidla pro připevnění izolačních a zateplovacích systémů. Například pro lepení polystyrénu nabízíme speciální lepidlo 3000. Toto šedé flexiblní lepidlo pro lepení a stěrkování zateplovacích systémů se používá především na plochy s vyšším mechanickým zatížením. Dalším pomocníkem pro stavebníky je vysoce flexibilní lepidlo pro zateplovací systémy 3010 v šedé a bílé barvě. Je vhodné pro lepení a stěrkování vaty a polystyrenu, ale poslouží i jako podkladová vrstva pod ušlechtilé a pastovité omítky. Oba typy flexibilních lepidel pro zateplovací systémy jsou po vytvrzení odolné vůči vodě a mrazu.

Flexibilní lepidla pro zateplovací systémy


Prohlášení o vlastnostech výrobků a certifikace podle ETAG 004

Skutečnost, že flexibilní lepidla 3000 a 3010 pro zateplovací systémy získala certifikát podle ETAG 004, znamená potvrzení nejvyšší možné kvality v oblasti zateplování. Firma Tomeš - výroba stavebních hmot s.r.o. má i na další stavební a speciální lepidla vystaveny technické listy, což svědčí o prvotřídní kvalitě výrobků a při výběru budou zákazníky zajisté preferovány. Nepodcenit výběr správného lepidla je velmi důležité, přece jen kvalitní stavební lepidlo rozhoduje, jak dlouho obklad, dlažba či zateplovací systémy vydrží.


PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla
Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové
Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.
www.tomes-vsh.cz
Adresa

Adresa

Táborová 888
Smržovka 468 51

prodejna@tomes-vsh.cz
+420 483 382 858


Najdete nás také zde:

ARES
captcha