Pivovar Svijany a.s.


Svijany 25, Příšovice 463 46
PIVOVAR SVIJANY

Výroba piva plzeňského typu v sudech i lahvích.

SORTIMENT PIVA:

Světlý nepasterizovaný leták 450 NOVINKA


Svijanský fanda 11 %:
- nefiltrovaný nepasterovaný řezaný ležák s obsahem alkoholu 4, 8 8 obj.

Svijanská Desítka 10 %:
-světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4, 0 % obj. vyráběné klasickou technologií, nepasterované.

Svijanský máz 11% - světlý nepasterovaný ležák z pivovaru Svijany:
-světlý ležák s obsahem alkoholu 4, 8 % obj. vyráběný klasickou technologií, nepasterovaný.Svijanský Máz je jedničkou v produkci pivovaru

Svijanský Rytíř 12 %:
-výrazně hořký, speciální metodou za studena ochmelovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 5, 2 % obj. vyráběný klasickou technologií, nepasterovaný.

Kvasničák:
-speciální světlé nefiltrované pivo s obsahem alkoholu 6, 0 % obj. vyráběné klasickou technologií, nefiltrované, nepasterované. S obsahem kulturních pivovarských kvasinek. Dvoulitrový džbán, litrová lahev.

Svijanský Kníže 13 %:
-speciální světlé pivo s obsahem alkoholu 5, 6 % obj. vyráběné klasickou technologií, nepasterované

Svijanská Kněžna 13 %:
-speciální tmavé pivo s obsahem alkoholu 5, 2 % obj. vyráběné klasickou technologií, nepasterované.

Baron 15 %:
-speciální světlé pivo s obsahem alkoholu 6, 5 % obj. vyráběné klasickou technologií, nepasterované.

Fitness 6 %:
-lehké pivo

Svijanský Vozka
-nealko pivo

Párty soudek:
-soudek o obsahu 5 l s vlastním výčepním ventilem(popř lze narazit pípou na párty sudy)

Plechovka:
-hliníková plechovka o obsahu 0, 5 l, balení po 12 ks

Multipack:
-nevratná papírová krabice s uchem na 8 ks lahví NRV

Džbán:
-dvoulitrový skleněný džbán s kováním a keramickou zátkou

PRODEJNÍ DOBA:

-EXPEDICE PIVOVAR: Po-Pá 6.30-14.30

-PIVNÍ POHOTOVOST: Po-Pá 14.30-17.00
So-Ne 9.00-15.00

-PODNIKOVÁ PRODEJNA: Út-Čt 11.00-17.00
Pá-So 11.00-18.00
Ne 11.00-17.00
odpovědná vedoucí: Ivona Hovorková

Další produkty a služby
  • výroba piva a sladu, produkce pivovaru, světlé a tmavé ležáky, výčepní a speciální piva, nealko pivo

Studium na vysoké škole v Ústí nad Labem, věda, výzkum.

Studium na vysoké škole v Ústí nad Labem, věda, výzkum

Výroba a prodej krmiv pro zvířata, kafilérie, zpracování živočišného odpadu, asanace.

Výroba a prodej krmiv pro zvířata, kafilérie, zpracování živočišného odpadu, asanace

Související články
Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Ocenění pivovaru roku 2017

PIVOVAR ROHOZEC, a.s

Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.


Další produkty a služby
Svijanský máz 11% - světlý nepasterovaný ležák z pivovaru Svijany

Svijanský máz 11% - světlý nepasterovaný ležák z pivovaru Svijany

Svijanský máz 11% - světlý nepasterovaný ležák z pivovaru Svijany je tou pravou volbou pro každý stůl. Světlý nepasterizovaný Svijanský máz 11% je vhodný na každou párty, oslavu nebo jen tak k obědu či večeři. Vychutnejte si svoje pivo od českého výrobce! Pivovar Svijany spojuje kvalitu s tradicí. Svijanský máz 11% - světlý nepasterovaný ležák je čtyřikrát chmelen a vyroben tradičním technologickým postupem obvyklým pro výrobu českého piva. Popadla Vás chuť?! Utíkejte do nejbližšího obchodu pro svoje národní zlato nebo si objednejte pivo v našem e-shopu a nechte si ho doručit až ke dveřím Vašeho domu či bytu! Svijanský máz 11% je jedničkou mezi pivy.


Poctivý světlý ležák z pivovaru Svijany - odměňte se i vy!

Poctivý světlý ležák z pivovaru Svijany - odměňte se i vy!

Kdo by neznal světlý ležák z pivovaru Svijany. Kvalitní suroviny jsou při výrobě piva neodmyslitelné, a právě na tom si ve Svijanech zakládáme. Že jste naše pivo ještě neochutnali? V tom případě byste to měli rychle napravit a následně si jej pořídit na svůj výčep. Světlý ležák je rozhodně skvělá volba, která vás jen tak neomrzí. Pivovar Svijany se snaží pivo vyrábět co nejlépe, ale současně naši zaměstnanci přemýšlí také ekonomicky. Dochází tak k automatizaci a modernizaci výroby, což má za důsledek úsporu energie, ale také namáhavé lidské práce. Současně však modernizace v našem pivovaru neznamená změnu technologického postupu výroby svijanského piva. Světlý ležák 450 i naše další produkty se vyrábějí stále stejně a s tím nejlepším možným výsledkem. Pivo světlý ležák 450 je vyrobený z žateckého červeňáku z vlastních chmelnic, a to tradičním technologickým postupem, který je typický pro výrobu českého piva. Tento světlý ležák třikrát chmelíme a nepasterujeme. K dostání je v klasických půllitrových lahvích, také v sudech 15 a 30 litrů, v 5 litrových party soudcích nebo plechovkách po 2 litrech. Mezi další piva v kategorii světlý ležák se řadí Svijanský máz a Svijanský rytíř. Máme pro vás nachystané ale i další produkty: - Svijanská desítka - Svijanský fanda - Kvasničák - Svijanský kníže - Svijanská kněžna - Baron - Svijanský vozka - Weizen Jestliže máte o naše piva zájem, neváhejte si je objednat na našich stránkách nebo v případě jakýchkoliv dotazů pivovar Svijany kontaktovat.


Svijanské pivo 450 - nový nepasterovaný světlý ležák

Svijanské pivo 450 - nový nepasterovaný světlý ležák

Nový nepasterovaný světlý svijanský ležák 450 je na světě. Pivo, které má výbornou chuť a tradici. Nechcete si na jazyku rozplynout tu příjemnou hořkou chuť Vašeho českého piva! Světlý ležák 450 obsahuje pitnou vodu, humnový plzeňský slad a upravený poloraný žatecký červeňák - chmel z vlastních chmelnic. Obsah alkoholu v nepasterovaném světlém ležáku je 4,6% a je třikrát chmeleno. Balení si můžete vybrat v lahvích 0,5l, v multipacku, duopacku, sudech, plechovkách pro chlapy nebo rovnou v party soudcích.


Pivo svijany, pivovar, plechovky piva, pivo v sudech, výroba piva

Pivo svijany, pivovar, plechovky piva, pivo v sudech, výroba piva

Náš Pivovar Svijany a.s. vyrábí pivo plzeňského typu v sudech i lahvích. Z našeho sortimentu piva: - Svijanský fanda 11 %: - nefiltrovaný nepasterovaný řezaný ležák s obsahem alkoholu 4, 8 8 obj. -Svijanská Desítka 10 %: -světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4, 0 % obj., nepasterované. -Svijanský Máz 11 %: -světlý ležák s obsahem alkoholu 4, 8 % obj., nepasterovaný. -Svijanský Rytíř 12 %: -výrazně hořký, speciální metodou za studena ochmelovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 5, 2 % obj., nepasterovaný. -Kvasničák: -speciální světlé nefiltrované pivo s obsahem alkoholu 6, 0 % obj., nepasterované. -Svijanský Kníže 13 %: -speciální světlé pivo s obsahem alkoholu 5, 6 % obj., nepasterované. -Svijanská Kněžna 13 %: -speciální tmavé pivo s obsahem alkoholu 5, 2 % obj., nepasterované. -Baron 15 %: -speciální světlé pivo s obsahem alkoholu 6, 5 % obj., nepasterované. -Weizen 12 %: -světlé pšeničné svrchně kvašené pivo. -Fitness 6 %: -lehké pivo -Svijanský Vozka: -nealko pivo


Výroba piva,svijanský Máz,fanda,Rytíř,Baron,kvasničák,Kníže

Výroba piva,svijanský Máz,fanda,Rytíř,Baron,kvasničák,Kníže

Pivovar Svijany: Výroba piva Svijany. Nabídka sortimentu: světlé, řezané, lehké i nealko pivo - Svijanský fanda 11 %: NOVINKA - nefiltrovaný nepasterovaný řezaný ležák s obsahem alkoholu 4, 8 8 obj. -Svijanská Desítka 10 %: -světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4, 0 % obj. vyráběné klasickou technologií, nepasterované. -Svijanský Máz 11 %: s obsahem alkoholu 4, 8 % obj. -Svijanský Rytíř 12 %: s obsahem alkoholu 5, 2 % obj. -Kvasničák: s obsahem alkoholu 6, 0 % obj. -Svijanský Kníže 13 %: s obsahem alkoholu 5, 6 % obj. -Svijanská Kněžna 13 %: s obsahem alkoholu 5, 2 % obj. -Baron 15 %: s obsahem alkoholu 6, 5 % obj. -Fitness 6 %:/lehké pivo/ -Svijanský Vozka /nealko pivo/