PROFI REGAL s.r.o.
regálové systémy

CZKPaletové regály

Naše společnost řeší regálové systémy od konzultace, přes návrh až po samotnou realizaci.

Výrobní program společnosti PROFI REGAL s.r.o. zahrnuje širokou škálu produktů. Nabídnout Vám můžeme paletové a policové regály, archivní a konzolové regály, spádové regály, mezipatra i válečkové dráhy či ochranné prvky. Dále se zabýváme výrobou ocelových konstrukcí a také se zaměřujeme na mobilní tribuny a pódia.

Paletový regálový systém je obvykle konstruován pro výšky do 20 m a pro zatížení jedné buňky regálu až do 4 500 kg. Regálové sloupy jsou zatížitelné ve sloupci až do 20 t. Paletové regály slouží ke skladování předmětů uložených na paletách a jsou vhodné především pro sklady a expedice.

Policové regály jsou stavebnicový regálový systém určený pro ukládání nepaletovaného, volně loženého zboží, archivních krabic, šanonů či přepravek. Obvykle jsou konstruovány pro výšky do 11 m a pro zatížení jedné police regálu od 50 do 900 kg. Hodí se zejména pro kancelářské prostory, dílny, sklady drobného materiálu, archívy, prodejny a podobně.

Komplexní podrobnosti a specifikace veškerých našich produktů naleznete na našich webových stránkách.

V naší zámečnické dílně vyrábíme především doplňky k regálovým systémům, standardní regálové díly upravujeme na míru, použité díly repasujeme.

Zajistíme i mokré lakování výrobků v naší lakovně. Nabízíme též lakování dílů na zakázku.

Našim klientům poskytujeme komplexní řešení od analýza výchozího stavu, projektové dokumentace, dodávky materiálů až po samotnou montáž, revize a opravy.

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a realizovali jsme nespočet úspěšných zakázek v celé České republice ale i cizině.


Katalog firem:    

Povrchové úpravy kovů

,

Dopravní a manipulační zařízení

,

Nábytek pro dílny a sklady

,

Ocelové konstrukce a kovové schody

,
Štítky:

paletové, policové, archivní a konzolové regály, mobilní tribuny