PROCALOR, s.r.o


Letná 566, Liberec 12 460 01
Firma PROCALOR je výhradní prodejce a dovozce kvalitních vodních filtrů FONTANUS a přenosných kamen ZIBRO v ČR.
V našem prodejním sortimentu dále najdete řadu domácích odvlhčovačů a zvlhčovačů vzduchu, klimatizací, čističek vzduchu a vodoměrné techniky.

Vodní filtry FONTANUS:

jedny z nejkvalitnějších vodních filtrů na světě, slouží pro
úpravu vody, odstraňují chlór, těžké kovy, ropné látky, radon a případně i dusičnany.
Zachovají přirozené minerály jako je sodík, hořčík a vápník.
Odstraňují vodní kámen a upravují správnou tvrdost vody.
Využití najdete v domácnostech, firemních provozech a jiných zařízeních, kde není kvalitní zdroj vody.

Přenosná kamna ZIBRO:

kamna japonské výroby, která se dají snadno přenášet, nepotřebují komín ani jinou energii, fungují na speciální tekuté palivo, které je ekologické a šetrné k ovzduší.
Vyzařují infračervené teplo podobné slunečnímu záření.

Odvhčovače a zvlhčovače vzduchu:

odsávají či dodávají vlhkost vzduchu v obytných místnostech, na stavbách a v jiných zařízeních kde je vysoká či nedostatečná vlhkost vzduchu. Vyrobeny podle přísných norem Evropské unie.
Testovány pro osoby s alergiemi, astmatiky a jinými respiračními onemocněními.

Mobilní a stacionární klimatizace:

mobilní přenosné klimatizace, které se dají podle potřeby přemisťovat a instalovat.
Stacionární klimatizace, pevné klimatizační jednotky vybavené dálkovým ovladačem, zdravotním filtrem a tepelným čerpadlem, které chladí či vytopí místnost.

Vodoměry: bytové, domovní, průmyslové
- kompaktní měřiče tepla
- kalorimetrická počítadla
- zařízení pro měření tepla, vody včetně impulsních výstupů

MONTÁŽ, ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS, OPRAVY:
- bytové a domovní vodoměry
- přenosná kamna

Produkty
  • stavba krbů na klíč, zahradní krby, krbové vložky, biokrby a grily, litinová krbová kamna, komínové systémy
  • převodníky snímačů teploty, bimetalové teploměry, ukazovací a registrační přístroje, tlakové senzory a manometry
  • vzduchovody, domovní ventilátory, průmyslové ventilátory, rekuperační jednotky, tepelná čerpadla, větrání prostor, vytápění prostor, tlumiče hluku, filtrační materiál vzduchotechnika
  • filtrace vzduchu, cyklonové odlučovače, cyklony a cyklofiltry, filtrační vložky a materiály, odlučovače nečistot

Obec Choťovice, okres Kolín, památky, cyklostezky, pěší turistika, Žehuňský rybník.

Obec Choťovice, okres Kolín, památky, cyklostezky, pěší turistika, Žehuňský rybník

Projektová činnost pro architekturu Studio APIS Ing. arch. Vladimír Málek.

Projektová činnost pro architekturu Studio APIS Ing. arch. Vladimír Málek

Související články
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

FERRUM s.r.o.

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.


Firemní články
Hledáme zájemce o distribuci vodních filtrů

Hledáme zájemce o distribuci vodních filtrů

Hledáme zájemce o distribuci vodních filtrů Poptáváme firmu, která má zájem prodávat vodní filtry Fontanus. Bližší informace na www.procalor.cz


Odvlhčovače vzduchu Zibro odvlhčování vzduchu vysoušeče zdiva odsávání vlhkosti.

Odvlhčovače vzduchu Zibro odvlhčování vzduchu vysoušeče zdiva odsávání vlhkosti.

Firma PROCALOR, s.r.o Liberec se specializuje na prodej a distribuci značkových dvlhčovačů vzduchu. Z našeho prodejního sortimentu: Adsorpční odvlhčovač Zibro DD 108. Adsorpční odvlhčování představuje vysoce účinnou metodu vysoušení vzduchu průchodem přes silikagelový materiál, který se kontnuálně tepelně regeneruje. Okruh pracuje bez kompresoru a náplně chladivem. Je proto tichý a lehký. Předností je dosahování extrémně nízkých hodnot vlhkosti při stabilním výkonu i při nízkých teplotách. Relativně vyšší příkon se vrací v účinnosti odvlhčení a výstupem teplého vzduchu. Přístroj je vybaven generátorem zdravý prospěšných negativních iontů. Cena : 9.900.-Kč (včetně DPH)


Kvalitní vodní filtry levné filtry na úpravu vody filtry na vodu.

Kvalitní vodní filtry levné filtry na úpravu vody filtry na vodu.

Firma PROCALOR, s.r.o působí jako výhradní distributor vodních filtrů české značky FONTANUS. MIMOŘÁDNÁ JARNÍ NABÍDKA ! běžná cena filtru 9.900, -Kč AKČNÍ cena filtru 4.500, -Kč VÝHODY a PŘEDNOSTI těchto filtrů: 1.Odstraňuje škodliviny v nejširším známém spektru při zachování minerální hodnoty vody. Vše pro organismus potřebné ve vodě zůstává. 2.Odstraňuje i těžko odstranitelné látky jako jsou např.dusičňany, aniž by do vody vpravoval jiné látky. 3.Upravuje projevy tvrdosti vody, ale nedotýká se její minerální hodnoty. 4.Funkčnost filtru je zajištěna po celou dobu jeho kapacity, a to přímo jeho konstrukcí (nízké zatížení). 5.Filtr je plně regenerovatelný a tím ekologicky a ekonomicky mimořádně výhodný. 6.Nízké provozní náklady umožňují získávat kvalitní pitnou vodu za zlomek vody balené. 7.Použitá technologie získala světové ocenění na veletrhu MUBA. 8.Filtry mají atesty autorizované zkušebny, 9.Celý filtr včetně připojení je schován pod kuchyňskou linkou. Na lince je pouze samostatný kohout pro filtrovanou vodu. 10.Díky vysoké kapacitě a použité technologii vykazuje velice výhodný poměr ceny a kvality. REGENERACE filtru : -regenerace je jen výměna filtračních hmot a nikoliv celého filtru -regenerace je úspora peněz a ekologické řešení – nevyhazuje se celý filtr -regenerace je též technická revize filtru a případná automatická oprava v ceně. -regenerace je prodlužování kapacity a tedy neustálé snižování ceny filtrace -regenerované filtry jsou dodávány výměnným způsobem až do domu -o potřebě regenerace filtrů jsou zákazníci bezplatně informováni. Více informací o filtrech FONTANUS naleznete na http://www.procalor.cz/vodni-filtry.htm


Přenosná kamna Zibro, přenosné přímotopy.

Přenosná kamna Zibro, přenosné přímotopy.

Firma PROCALOR, s.r.o je výhradní prodejce přenosných kamen ZIBRO pro Českou republiku. KAMNA ZIBRO: Nejmodernější japonský typ přenosných kamen s elektronicky řízeným systémem spalování. Možnost nastavení požadované teploty v požadovaném čase. Kamna jsou naprosto bezpečná - žádné povrchové části nemají žhavé. Jakmile hořák "Laser" dosáhne požadované teploty,kamna automaticky vybírají optimální úroveň spalování a ekonomickým způsobem teplotu udržují. Kamna jsou závislá na el.energii při její zanedbatelné spotřebě. DESATERO důvodů proč kamna ZIBRO 1. KAMNA ZIBRO JSOU LEHKÁ SNADNO PŘENOSNÁ Kamna ZIBRO váží jen 8 - 11 kg a díky tomu je snadno přenesete, kam zrovna potřebujete. Můžete je využít třeba ráno v kuchyni a večer zase v pokoji u televize. Na víkend je pak vložíte do kufru svého vozu a snadno si zatopíte na své chatě. 2. KAMNA ZIBRO VÁM PŘINÁŠÍ ÚSPORU NÁKLADŮ Unikátní způsob předávání tepla kamen Zibro vám umožňuje udržovat teplotu vzduchu pod vnímanou hodnotu (cca o 6 oC). Tím v hlavní topné sezóně snižíte tepelné ztráty objektu až o 7 %. Díky infračervené složce tepla (toto teplo nelze odvětrat) navíc zaručují kamna Zibro splnění podmínek doporučené ventilace, aniž by byla snížena teplotní pohoda. 3. NA ÚSPORU ENERGIE SE MŮŽETE TĚŠIT I V PŘECHODNÉM OBDOBÍ Pokud váš dům bývá na jaře a na podzim studený, kdy se nevyplatí využívat centrální vytápění pro jednu nebo dvě místnosti, pak vám pomohou kamna Zibro. Díky jejich unikátnímu způsobu předávání tepla (kombinace infračerveného záření a ohřevu vzduchu), si ihned naladíte příjemnou teplotu tam, kde zrovna chcete. 4. DOPŘEJTE SI PŘÍJEMNÉ TEPLO JAKO OD SLUNCE Infračervené teplo, které kamna Zibro využívají, pocítíte podobně jako teplo ze slunečního záření. Teplotu budete pociťovat rovnoměrně, tzn. na celém těle najednou. Kamna nezpůsobují průvan, pohyb vzduchu je minimální a snižuje se tím i víření prachu. 5. SPOLEHNĚTE SE NA BEZPEČNOST KAMEN ZIBRO Všechna naše nabízená kamna vyrábíme podle nejpřísnějších mezinárodních norem kvality. Vestavěné bezpečnostní prvky jsou v souladu s přísnými normami CE. Kamna se osvědčila v milionech domácností po celém světě a nebyl zaznamenán případ ohrožení života či zdraví. 6. UŽÍVEJTE KAMNA ZIBRO BEZ DALŠÍCH INVESTIC S kamny Zibro zatopíte bez jakékoliv přípojky do komína a nebudete potřebovat žádné vyšší elektrické jištění jako například elektrické přímotopy. 7. KAMNA JSOU VAŠÍM ZDROJEM TEPLA PŘI VÝPADKU ENERGIÍ Kamna Zibro (s vyjímkou kamen Laser) nepotřebují žádné připojení energie. A dokonalý systému spalování zajistí, že není potřeba ani komín. Kamna Zibro můžete používat za jakýchkoliv okolností a když vypadne dodávka běžných energií. 8. KAMNA ZIBRO ZARUČUJÍ RYCHLÝ NÁBĚH TEPLA Teplo z kamen Zibro začnete vnímat už 5 minut po zapálení a to při nízkých spotřebách energie. Právě díky rychlosti náběhu tepla jsou kamna vhodná i pro vaše krátké pobyty kdekoliv potřebujete. Tento rychlý náběh tepla do 5 minut vám navíc umožňuje komfortní přípravu jiného provozně levnějšího zdroje tepla jako například krbu na dřevo. 9. KAMNA ZIBRO JSOU EKOLOGICKÁ Obchodní značka Zibro Extra vám zaručuje, že kamna spalují jen speciální chemicky čisté, odsířené a bezvodnaté palivo. Tímto dokonalým spalováním je dosahováno účinnosti až 99,9 % a emise do vnějšího prostředí jsou proto zcela zanedbatelné. Spotřeba paliva je extrémně nízká (0,1 litru na 1 kWh tepelného výkonu). Osálání stěn spojené s ventilací navíc snižuje vlhkost a zabraňuje tvorbě plísní v domácnostech. 10. KAMNA ZIBRO JSOU SNADNO OVLADATELNÁ Kamna Zibro jsou vybavená promyšlenými doplňky jako je elektrické zapalování na monočlánky, ukazatel hladiny paliva nebo oddělitelná provozní nádrž pro jednoduché doplňování paliva mimo kamna. Ke kamnům dostanete také zdarma ruční čerpadlo na přečerpávání paliva z kanystru do provozní nádrže. Neváhejte se na Nás obrátit! Více na www.procalor.cz.


Akce slevy mobilní klimatizace do bytu domu přenosné bytové klimatizace.

Akce slevy mobilní klimatizace do bytu domu přenosné bytové klimatizace.

Firma PROCALOR, s.r.o je výhradním prodejcem japonských klimatizací Zibro pro Českou republiku. Klimatizace Zibro produkují příjemný, osvěžující vzduch. Jsou vybaveny regulátorem ventilátoru, časovačem, termostatem, kterým lze nastavit v kombinaci s chlazením i teplotní hladinu, a aktivním uhlíkovým filtrem, který odstraňuje prachové částice a nepříjemné pachy. AKČNÍ NABÍDKA PRO JARO A LÉTO 2013: Klimatizace ZIBRO PH 233: původní cena 16.900,- Kč akční cena 14.800,-Kč Klimatizace ZIBRO P 24: původní cena 10.490,- Kč akční cena 8.900,-Kč Mobilní klimatizátory řady P se skládají z mobilní klimatizace, hadice na kontinuální odvod kondenzátoru, výfukové hadice, pěnové gumy do okna, uzávěru pro vývod vzduchu, uhlíkového filtru a sběrače vody - díky němuž může být jednotka použita i jako odvlhčovač vzduchu. Tyto dálkově ovládané přenosné klimatizace jsou vybaveny zařízením, které zabraňuje hromadění kondenzátu v přístroji, což kromě zvýšení komfortu má vliv i na zvýšení účinnosti a tím i lepší ekonomiky provozu. Tento tzv. "Downcool effect" využívá kondensát k chlazení kondensátoru. Klimatizace Zibro PH 233 má navíc program vytápění na principu tepelného čerpadla. Vytváří teplo mnohem efektivněji než normální elektrická kamna.


Přenosná kamna

Přenosná kamna

Firma PROCALOR, s.r.o je výhradní prodejce přenosných kamen Zibro pro Českou republiku. Kamna Zibro - nejmodernější japonský typ přenosných kamen s elektronicky řízeným systémem spalování. Možnost nastavení požadované teploty v požadovaném čase. Kamna jsou naprosto bezpečná - žádné povrchové části nemají žhavé. Jakmile hořák "Laser" dosáhne požadované teploty,kamna automaticky vybírají optimální úroveň spalování a ekonomickým způsobem teplotu udržují. Kamna jsou závislá na el.energii při její zanedbatelné spotřebě. Firma PROCALOR, s.r.o pro Vás připravila mimořádnou jarní a letní nabídku: KE KAŽDÝM ZAKOUPENÝM KAMNŮM DOSTANETE JAKO DÁREK 60 LITRŮ PALIVA ZDARMA! Desatero důvodů vás ujistí o dobré koupi kamen Zibro: 1. KAMNA ZIBRO JSOU LEHKÁ SNADNO PŘENOSNÁ Kamna Zibro váží jen 8 - 11 kg a díky tomu je snadno přenesete, kam zrovna potřebujete. Můžete je využít třeba ráno v kuchyni a večer zase v pokoji u televize. Na víkend je pak vložíte do kufru svého vozu a snadno si zatopíte na své chatě. 2. KAMNA ZIBRO VÁM PŘINÁŠÍ ÚSPORU NÁKLADŮ Unikátní způsob předávání tepla kamen Zibro vám umožňuje udržovat teplotu vzduchu pod vnímanou hodnotu (cca o 6 oC). Tím v hlavní topné sezóně snižíte tepelné ztráty objektu až o 7 %. Díky infračervené složce tepla (toto teplo nelze odvětrat) navíc zaručují kamna Zibro splnění podmínek doporučené ventilace, aniž by byla snížena teplotní pohoda. 3. NA ÚSPORU ENERGIE SE MŮŽETE TĚŠIT I V PŘECHODNÉM OBDOBÍ Pokud váš dům bývá na jaře a na podzim studený, kdy se nevyplatí využívat centrální vytápění pro jednu nebo dvě místnosti, pak vám pomohou kamna Zibro. Díky jejich unikátnímu způsobu předávání tepla (kombinace infračerveného záření a ohřevu vzduchu), si ihned naladíte příjemnou teplotu tam, kde zrovna chcete. 4. DOPŘEJTE SI PŘÍJEMNÉ TEPLO JAKO OD SLUNCE Infračervené teplo, které kamna Zibro využívají, pocítíte podobně jako teplo ze slunečního záření. Teplotu budete pociťovat rovnoměrně, tzn. na celém těle najednou. Kamna nezpůsobují průvan, pohyb vzduchu je minimální a snižuje se tím i víření prachu. 5. SPOLEHNĚTE SE NA BEZPEČNOST KAMEN ZIBRO Všechna naše nabízená kamna vyrábíme podle nejpřísnějších mezinárodních norem kvality. Vestavěné bezpečnostní prvky jsou v souladu s přísnými normami CE. Kamna se osvědčila v milionech domácností po celém světě a nebyl zaznamenán případ ohrožení života či zdraví. 6. UŽÍVEJTE KAMNA ZIBRO BEZ DALŠÍCH INVESTIC S kamny Zibro zatopíte bez jakékoliv přípojky do komína a nebudete potřebovat žádné vyšší elektrické jištění jako například elektrické přímotopy. 7. KAMNA JSOU VAŠÍM ZDROJEM TEPLA PŘI VÝPADKU ENERGIÍ Kamna Zibro (s vyjímkou kamen Laser) nepotřebují žádné připojení energie. A dokonalý systému spalování zajistí, že není potřeba ani komín. Kamna Zibro můžete používat za jakýchkoliv okolností a když vypadne dodávka běžných energií. 8. KAMNA ZIBRO ZARUČUJÍ RYCHLÝ NÁBĚH TEPLA Teplo z kamen Zibro začnete vnímat už 5 minut po zapálení a to při nízkých spotřebách energie. Právě díky rychlosti náběhu tepla jsou kamna vhodná i pro vaše krátké pobyty kdekoliv potřebujete. Tento rychlý náběh tepla do 5 minut vám navíc umožňuje komfortní přípravu jiného provozně levnějšího zdroje tepla jako například krbu na dřevo. 9. KAMNA ZIBRO JSOU EKOLOGICKÁ Obchodní značka Zibro Extra vám zaručuje, že kamna spalují jen speciální chemicky čisté, odsířené a bezvodnaté palivo. Tímto dokonalým spalováním je dosahováno účinnosti až 99,9 % a emise do vnějšího prostředí jsou proto zcela zanedbatelné. Spotřeba paliva je extrémně nízká (0,1 litru na 1 kWh tepelného výkonu). Osálání stěn spojené s ventilací navíc snižuje vlhkost a zabraňuje tvorbě plísní v domácnostech. 10. DOPŘEJTE SI SNADNO OVLADATELNÁ KAMNA ZIBRO Dopřejte si kamna Zibro vybavená promyšlenými doplňky jako je elektrické zapalování na monočlánky, ukazatel hladiny paliva nebo oddělitelná provozní nádrž pro jednoduché doplňování paliva mimo kamna. Ke kamnům dostanete také zdrama ruční čerpadlo na přečerpávání paliva z kanystru do provozní nádrže.


Levná akce přenosná kamna Zibro přenosné přímotopy.

Levná akce přenosná kamna Zibro přenosné přímotopy.

Firma PROCALOR, s.r.o Liberec se specializuje na prodej a distribuci značkových přenosných kamen a přímotopů. Z našeho prodejního sortimentu: Přenosná kamna Zibro. Nejmodernější model přenosných kamen s elektronicky řízeným systémem spalování. Možnost nastavení požadované teploty v požadovaném čase. Kamna jsou naprosto bezpečná - žádné povrchové části nemají žhavé. Jakmile hořák "Laser" dosáhne požadované teploty, kamna automaticky vybírají optimální úroveň spalování a ekonomickým způsobem teplotu udržují. Kamna jsou závislá na elektrické energii při její velmi nízké spotřebě. Mimořádná akce: K zakoupeným kamnům jako dárek 20 litrů paliva zdarma! Přenosné přímotopy: Moderní přímotopy jsou vybaveny elektrickým zapalováním, ukazatelem hladiny paliva a nádrží na palivo. Všechny typy přímotopů mají vestavěnou pojistku proti nárazu či převrhnutí.


Filtry na úpravu vody, vodní filtry Pardubice, Nový Bydžov filtr

Filtry na úpravu vody, vodní filtry Pardubice, Nový Bydžov filtr

Naše firma působí jako výhradní distributor vodních filtrů české značky FONTANUS. Výhody a přednosti těchto filtrů: 1.Odstraňuje škodliviny v nejširším známém spektru při zachování minerální hodnoty vody. Vše pro organismus potřebné ve vodě zůstává. 2.Odstraňuje i těžko odstranitelné látky jako jsou např.dusičňany, aniž by do vody vpravoval jiné látky. 3.Upravuje projevy tvrdosti vody, ale nedotýká se její minerální hodnoty. 4.Funkčnost filtru je zajištěna po celou dobu jeho kapacity, a to přímo jeho konstrukcí (nízké zatížení). 5.Filtr je plně regenerovatelný a tím ekologicky a ekonomicky mimořádně výhodný. 6.Nízké provozní náklady umožňují získávat kvalitní pitnou vodu za zlomek vody balené. 7.Použitá technologie získala světové ocenění na veletrhu MUBA. 8.Filtry mají atesty autorizované zkušebny, 9.Celý filtr včetně připojení je schován pod kuchyňskou linkou. Na lince je pouze samostatný kohout pro filtrovanou vodu. 10.Díky vysoké kapacitě a použité technologii vykazuje velice výhodný poměr ceny a kvality. Regenerace filtru : -regenerace je jen výměna filtračních hmot a nikoliv celého filtru -regenerace je úspora peněz a ekologické řešení – nevyhazuje se celý filtr -regenerace je též technická revize filtru a případná automatická oprava v ceně. -regenerace je prodlužování kapacity a tedy neustálé snižování ceny filtrace -regenerované filtry jsou dodávány výměnným způsobem až do domu -o potřebě regenerovat jsou zákazníci bezplatně informováni. MIMOŘÁDNÁ LETNÍ NABÍDKA ! běžná cena filtru 9.900, -Kč AKČNÍ cena filtru 4.500, -Kč Více informací o filtrech FONTANUS naleznete na http://www.procalor.cz/vodni-filtry.htm


Úprava vody, vodní filtry Kladno, Rakovník, filtry na vodu.

Úprava vody, vodní filtry Kladno, Rakovník, filtry na vodu.

Naše firma působí jako výhradní distributor vodních filtů české značky FONTANUS. Výhody a přednosti těchto filtrů: 1.Odstraňuje škodliviny v nejširším známém spektru při zachování minerální hodnoty vody. Vše pro organismus potřebné ve vodě zůstává. 2.Odstraňuje i těžko odstranitelné látky jako jsou např.dusičňany, aniž by do vody vpravoval jiné látky. 3.Upravuje projevy tvrdosti vody, ale nedotýká se její minerální hodnoty. 4.Funkčnost filtru je zajištěna po celou dobu jeho kapacity, a to přímo jeho konstrukcí (nízké zatížení). 5.Filtr je plně regenerovatelný a tím ekologicky a ekonomicky mimořádně výhodný. 6.Nízké provozní náklady umožňují získávat kvalitní pitnou vodu za zlomek vody balené. 7.Použitá technologie získala světové ocenění na veletrhu MUBA. 8.Filtry mají atesty autorizované zkušebny, 9.Celý filtr včetně připojení je schován pod kuchyňskou linkou. Na lince je pouze samostatný kohout pro filtrovanou vodu. 10.Díky vysoké kapacitě a použité technologii vykazuje velice výhodný poměr ceny a kvality. Regenerace filtru : -regenerace je jen výměna filtračních hmot a nikoliv celého filtru -regenerace je úspora peněz a ekologické řešení – nevyhazuje se celý filtr -regenerace je též technická revize filtru a případná automatická oprava v ceně. -regenerace je prodlužování kapacity a tedy neustálé snižování ceny filtrace -regenerované filtry jsou dodávány výměnným způsobem až do domu -o potřebě regenerovat jsou zákazníci bezplatně informováni. Mimořádná jarní nabídka: běžná cena filtru 9.900, -Kč AKČNÍ cena filtru 4.500, -Kč Více informací o filtrech FONTANUS naleznete na http://www.procalor.cz/vodni-filtry.htm


Filtry na vodu, úprava vody Kolín, Lysá nad Labem, vodní filtry.

Filtry na vodu, úprava vody Kolín, Lysá nad Labem, vodní filtry.

Naše firma působí jako výhradní distributor vodních filtů české značky FONTANUS. Výhody a přednosti těchto filtrů: 1.Odstraňuje škodliviny v nejširším známém spektru při zachování minerální hodnoty vody. Vše pro organismus potřebné ve vodě zůstává. 2.Odstraňuje i těžko odstranitelné látky jako jsou např.dusičňany, aniž by do vody vpravoval jiné látky. 3.Upravuje projevy tvrdosti vody, ale nedotýká se její minerální hodnoty. 4.Funkčnost filtru je zajištěna po celou dobu jeho kapacity, a to přímo jeho konstrukcí (nízké zatížení). 5.Filtr je plně regenerovatelný a tím ekologicky a ekonomicky mimořádně výhodný. 6.Nízké provozní náklady umožňují získávat kvalitní pitnou vodu za zlomek vody balené. 7.Použitá technologie získala světové ocenění na veletrhu MUBA. 8.Filtry mají atesty autorizované zkušebny, 9.Celý filtr včetně připojení je schován pod kuchyňskou linkou. Na lince je pouze samostatný kohout pro filtrovanou vodu. 10.Díky vysoké kapacitě a použité technologii vykazuje velice výhodný poměr ceny a kvality. Regenerace filtru : -regenerace je jen výměna filtračních hmot a nikoliv celého filtru -regenerace je úspora peněz a ekologické řešení – nevyhazuje se celý filtr -regenerace je též technická revize filtru a případná automatická oprava v ceně. -regenerace je prodlužování kapacity a tedy neustálé snižování ceny filtrace -regenerované filtry jsou dodávány výměnným způsobem až do domu -o potřebě regenerovat jsou zákazníci bezplatně informováni. Mimořádná jarní nabídka: běžná cena filtru 9.900, -Kč AKČNÍ cena filtru 4.500, -Kč Více informací o filtrech FONTANUS naleznete na http://www.procalor.cz/vodni-filtry.htm


Vodní filtry, úprava vody, filtry na úpravu vody, filtry na vodu.

Vodní filtry, úprava vody, filtry na úpravu vody, filtry na vodu.

Naše firma působí jako výhradní distributor vodních filtů české značky FONTANUS. Výhody a přednosti těchto filtrů: 1.Odstraňuje škodliviny v nejširším známém spektru při zachování minerální hodnoty vody. Vše pro organismus potřebné ve vodě zůstává. 2.Odstraňuje i těžko odstranitelné látky jako jsou např.dusičňany, aniž by do vody vpravoval jiné látky. 3.Upravuje projevy tvrdosti vody, ale nedotýká se její minerální hodnoty. 4.Funkčnost filtru je zajištěna po celou dobu jeho kapacity, a to přímo jeho konstrukcí (nízké zatížení). 5.Filtr je plně regenerovatelný a tím ekologicky a ekonomicky mimořádně výhodný. 6.Nízké provozní náklady umožňují získávat kvalitní pitnou vodu za zlomek vody balené. 7.Použitá technologie získala světové ocenění na veletrhu MUBA. 8.Filtry mají atesty autorizované zkušebny, 9.Celý filtr včetně připojení je schován pod kuchyňskou linkou. Na lince je pouze samostatný kohout pro filtrovanou vodu. 10.Díky vysoké kapacitě a použité technologii vykazuje velice výhodný poměr ceny a kvality. Regenerace filtru : -regenerace je jen výměna filtračních hmot a nikoliv celého filtru -regenerace je úspora peněz a ekologické řešení – nevyhazuje se celý filtr -regenerace je též technická revize filtru a případná automatická oprava v ceně. -regenerace je prodlužování kapacity a tedy neustálé snižování ceny filtrace -regenerované filtry jsou dodávány výměnným způsobem až do domu -o potřebě regenerovat jsou zákazníci bezplatně informováni. Mimořádná jarní nabídka: běžná cena filtru 9.900,-Kč AKČNÍ cena filtru 4.500,-Kč Více informací o filtrech FONTANUS naleznete na http://www.procalor.cz/vodni-filtry.htm


Vodní filtr Fontanus

Vodní filtr Fontanus

Filtry Fontanus umožňují luxusní filtraci vody určené k lidské spotřebě. Celý filtr (včetně připojovacích prvků) je uschován pod kuchyňskou linkou či uvnitř zařízení pro výrobu nápojů. Na kuchyňské lince se v pohledu uplatňuje pouze samostatný kohout na filtrovanou vodu. Vodní filtry Fontanus slouží ke konečné úpravě předem bakteriálně ošetřené (desinfikované) pitné vody. S ohledem k určení jednotlivých typů odstraňují široké spektrum cizorodých látek jako jsou např.: chlor a jeho sloučeniny, radon, dusičnany, ropné látky, tenzidy, pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, aromatické uhlovodíky. Dále také zbytky přírodních organických látek a další látky s prokázaným nebo předpokládaným karcinogenním, mutagenním, teratogenním nebo kombinovaným účinkem. Filtry Fontanus odstraňují také zákal a zápach vody, zlepšují její chuťové vlastnosti a barvu. Technologie filtrace užitá ve filtrech Fontanus neovlivňuje přirozené minerální složení vody, čímž jí zachovává biologicky hodnotnou. Tím také splňuje nejdůležitější zdravotní požadavek kladený na filtry z individuálních zdrojů. Filtry jsou vhodným nástrojem ke každodennímu získávání kvalitní pitné vody a to jak ze studničních, tak vodovodních zdrojů. Využití nacházejí nejen v domácnostech, ale i v podnikatelských provozech, kde pomáhají fyzickým i právnickým osobám naplnit zákonnou povinnost zajištění pitného režimu. Uplatnění nalézají také jako součásti strojů na výrobu nápojů. Nároky ekologie splňují filtry Fontanus tím, že jsou přímo určeny k plné regeneraci. Zda je kapacita filtru již vypotřebena, zjistí uživatel pomocí analytických proužků, které jsou k filtrům přiloženy. Filtry nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Při každé výměně filtru je nutné pouze zkontrolovat připojovací elementy. Jednou z mimořádných výhod filtru je komplexní odborná technická kontrola při každé regeneraci. Regenerace nezahrnuje jen výměnu filtračních hmot, ale také i případnou opravu vadných elementů filtrů. Cena: 9.900.-Kč (včetně DPH


Vodní filtr Fontanus

Vodní filtr Fontanus

Filtry Fontanus umožňují luxusní filtraci vody určené k lidské spotřebě. Celý filtr (včetně připojovacích prvků) je uschován pod kuchyňskou linkou či uvnitř zařízení pro výrobu nápojů. Na kuchyňské lince se v pohledu uplatňuje pouze samostatný kohout na filtrovanou vodu. Vodní filtry Fontanus slouží ke konečné úpravě předem bakteriálně ošetřené (desinfikované) pitné vody. S ohledem k určení jednotlivých typů odstraňují široké spektrum cizorodých látek jako jsou např.: chlor a jeho sloučeniny, radon, dusičnany, ropné látky, tenzidy, pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, aromatické uhlovodíky. Dále také zbytky přírodních organických látek a další látky s prokázaným nebo předpokládaným karcinogenním, mutagenním, teratogenním nebo kombinovaným účinkem. Filtry Fontanus odstraňují také zákal a zápach vody, zlepšují její chuťové vlastnosti a barvu. Technologie filtrace užitá ve filtrech Fontanus neovlivňuje přirozené minerální složení vody, čímž jí zachovává biologicky hodnotnou. Tím také splňuje nejdůležitější zdravotní požadavek kladený na filtry z individuálních zdrojů. Filtry jsou vhodným nástrojem ke každodennímu získávání kvalitní pitné vody a to jak ze studničních, tak vodovodních zdrojů. Využití nacházejí nejen v domácnostech, ale i v podnikatelských provozech, kde pomáhají fyzickým i právnickým osobám naplnit zákonnou povinnost zajištění pitného režimu. Uplatnění nalézají také jako součásti strojů na výrobu nápojů. Nároky ekologie splňují filtry Fontanus tím, že jsou přímo určeny k plné regeneraci. Zda je kapacita filtru již vypotřebena, zjistí uživatel pomocí analytických proužků, které jsou k filtrům přiloženy. Filtry nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Při každé výměně filtru je nutné pouze zkontrolovat připojovací elementy. Jednou z mimořádných výhod filtru je komplexní odborná technická kontrola při každé regeneraci. Regenerace nezahrnuje jen výměnu filtračních hmot, ale také i případnou opravu vadných elementů filtrů. Cena: 8.100.-Kč (včetně DPH


Odvlhčovač Zibro DD 108

Odvlhčovač Zibro DD 108

Nabízíme adsorpční odvlhčovač Zibro DD 108 Adsorpční odvlhčování představuje vysoce účinnou metodu vysoušení vzduchu průchodem přes silikagelový materiál, který se kontnuálně tepelně regeneruje. Okruh pracuje bez kompresoru a náplně chladivem. Je proto tichý a lehký. Předností je dosahování extrémně nízkých hodnot vlhkosti při stabilním výkonu i při nízkých teplotách. Relativně vyšší příkon se vrací v účinnosti odvlhčení a výstupem teplého vzduchu. Přístroj je vybaven generátorem zdravý prospěšných negativních iontů. Cena : 12.900.-Kč (včetně DPH)