NÁPOJOVÁ AMBULANCE s.r.o.
Certifikovaná káva Löfbergs - švédská lahůdka pro kávové gurmány

Milovníci lahodného kávového moku při zaslechnutí názvu Löfbergs zajisté zbystří - jde totiž o švédskou rodinnou společnost, která se proslavila pražením kvalitní certifikované kávy. Důraz na ekologii, dlouholetá tradice a láska k řemeslu dodává kávě Löfbergs jedinečnou chuť, kterou přinášíme i našim zákazníkům. V našem sortimentu totiž najdete několik druhů kávy Löfbergs, které zajisté uspokojí všechny chutě.

Káva Löfbergs v sortimentu společnosti Nápojová Ambulance JEDE Level, s.r.o.

Löfbergs, rodinná společnost se staletou historií na trhu s kávou

Historie rodinné společnosti Löfbergs sahá až do roku 1906 a již více než 100 let tak obohacuje trh se svou jedinečnou kávou. Cenné znalosti a zkušenosti s pražením kávy, stejně tak jako s jejím výběrem a zpracováním, si členové rodiny předávají z generace na generaci. Láska k řemeslu, láska ke kávě - to jsou tajné přísady kávy Löfbergs.


Káva Löfbergs s přísnými etickými a ekologickými kritérii při pražení

Šetrnost vůči životnímu prostředí a deštným pralesům, to je zásadní myšlenka celé firemní filozofie Löfbergs. Zaměstnanci firmy osobně navštěvují vybrané farmy a kontrolují dodržování etických a ekologických norem, většina káv má certifikaci RAINFOREST ALLIANCE a mnoho také certifikaci švédské biologické značky KRAV. Společnost navíc ručí za místo původu každého kávového zrnka.

Löfbergs - káva s duší a ekologickými certifikáty


Švédská káva Löfbergs uspokojí všechny chutě

V sortimentu naší společnosti naleznete několik druhů zrnkové kávy i kávových kapslí Löfbergs. Vybrat si můžete například Löfbergs Cumbia Special Espresso, kolumbijsou kávu s tóny mandlí a lékořice, Löfbergs Pitch Black espresso s příjemnou kyselostí a ořechovou chutí či Löfbergs Continental Blend, silnou, plnou kávu s příchutí kakaa.

Lahodná zrnková káva i kávové kapsle LöfbergsNápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro občerstvení ve firmách

HORECA

HORECA

HORECA služby pro hotely a restaurace, čerstvá voda i kávové kapsle na míru

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs - švédská lahůdka pro kávové gurmány