NÁPOJOVÁ AMBULANCE s.r.o.
HORECA služby pro hotely a restaurace, čerstvá voda i kávové kapsle na míru

Hledáte jednoduchý a praktický způsob, jak vyřešit pitný režim a občerstvení ve Vašem hotelu či restauraci? Pak je právě Vám určen náš program HORECA, v rámci kterého nabízíme komplexní služby pro ubytovací i stravovací zařízení - od zajištění čerstvé vody a kávy přes technický servis nápojových automatů až po kávové kapsle vytvořené na míru.

Automaty na kávové kapsle pro lahodné občerstvení Vašich hostů i zaměstnanců

Kávový servis a pitný režim pro hotely i restaurace

Ať už vlastníte velkou restauraci, malý hotel nebo penzion, naše služby Vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Pomůžeme Vám s výběrem nápojového automatu a postaráme se i o technický servis či opravy. Dodáme Vám kvalitní certifikovanou kávu, kapslové náplně i čerstvou vodu, a to jedinečnou formou chladicího zařízení s pípou, které Vám čerstvou vodu natočí do uzaviratelných sklenic. Ty jsou nejen praktické a hygienické, ale navíc můžou být dále využity k marketingovým účelům a propagaci Vašeho zařízení.

Zajistěte si čerstvou vodu v praktických skleněných lahvích


Kapsle s certifikovanou švédskou kávou ušité na míru

Vytvořte si vlastní kávové kapsle na míru a oslňte své hosty i zaměstnance jedinečným chuťovým zážitkem. Vybírat můžete ze 4 druhů certifikované švédské kávy, která bude vždy čerstvě namletá s obsahem 8g v každé kapsli. Automaty na kapsle jsou navíc jednoduché na obsluhu - i bez baristy si tak můžete kdykoliv vychutnat lahodnout chuť kvalitního espressa.


Program EXTRA, nápojové automaty s kompletním servisem

Servis EXTRA, to je komplexní balíček pro hotely i restaurace, jehož využitím si zajistíte kvalitní nápojový automat doslova se vším všudy. Za pomoci vizualizace stroje přímo ve Vašem zařízení vybereme ten nejvhodnější stroj a postaráme se o jeho instalaci a zaškolení obsluhy. Samozřejmostí pak je dohlédnutí na pravidelnou měsíční údržbu, půlroční prohlídky, vyčištění mlýnku i seřízení stroje. V případě opravy Vám navíc zapůjčíme náhradní stroj.

Kávový servis pro hotely a restaurace Vám ušetří čas i penízeNápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro občerstvení ve firmách

HORECA

HORECA

HORECA služby pro hotely a restaurace, čerstvá voda i kávové kapsle na míru

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs - švédská lahůdka pro kávové gurmány