NÁPOJOVÁ AMBULANCE s.r.o.
Nápojové automaty pro občerstvení ve firmách

Dopřejte svým zaměstnancům či klientům možnost občerstvení s šálkem výtečné kávy či sklenicí čerstvé vody a pořiďte si do firmy nápojový automat od naší společnosti. V nabídce máme řadu automatů a kávovarů v nejrůznějším provedení, které se kromě stylového vzhledu a kvalitních nápojů vyznačují také snadnou obsluhou, nenáročnou údržbou a některé dokonce i možností doplnění o mincovníky. Pro nákup automatu navíc můžete využít i flexibilní formu financování.

Nápojové automaty pro firmy nabízí Nápojová ambulance JEDE Level, s.r.o.

Flexibilní možnosti financování nápojových automatů - přímý nákup i splátky

Při pořízení nápojového automatu z naší nabídky můžete volit mezi různými způsoby financování. Upřednostňujete-li jednorázovou platbu, není nic jednoduššího než provést objednávku v našem e-shopu či přes prodejce - automat tak bude hned Váš. Druhou možností je flexibilní financování formou podobnou "leasingu" - ať už bez limitu, s pevnými měsíčními částkami, nebo s limitem, kdy výše splátky závisí na množství odebraných produktů, které jsou smluvně určené pro daný automat.

Nápojové automaty s výhodným financováním pro malé i velké firmy


Automaty na kapsle a náplně, Espresso automaty

Bohatý sortiment kávy a teplých nápojů Vám nabídnou automaty na kapsle. Uvnitř kapsle je káva, kterou automat předpaří a následně vyextrahuje, výměna náplně navíc probíhá bez kontaktu s lidskou rukou a je tak maximálně hygienická. Vedle automatů na kapsle můžete zvolit i automaty na náplně či espresso automaty - špičkové stroje od renomovaných výrobců, které Vám během chvilky vytvoří lahodné espresso jako z kavárny.

Automaty na kávové kapsle s širokým výběrem kávy a teplých nápojů


Praktické InCup automaty, automaty na instantní směsi i na vodu

InCup automaty představují praktický a hygienický způsob občerstvení, nápoj je totiž vydáván v jednorázovém kelímku. Kapacita nápojů je navíc velmi vysoká a může obsahovat nejrůznější kávové speciality, horkou čokoládu i polévky. Pro místa s vysokou spotřebou nápojů jsou pak ideální volbou automaty na instantní směsi - ty si zákazník dokonce může sám namíchat. V nabídce však nechybí ani automaty na vodu neboli sodobary.

InCup automaty s jednoduchou obsluhou a hygienickým provozemNápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro občerstvení ve firmách

HORECA

HORECA

HORECA služby pro hotely a restaurace, čerstvá voda i kávové kapsle na míru

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs - švédská lahůdka pro kávové gurmány