Kávové kaple, kávové automaty na kapsle, káva cremoso, intenso, prezioso

NÁPOJOVÁ AMBULANCE s.r.o. Nápojová Ambulance

Kávové kaple, kávové automaty na kapsle, káva cremoso, intenso, prezioso

NÁPOJOVÁ AMBULANCE s.r.o.
Nápojová Ambulance
Nápojové automaty pro občerstvení ve firmách

Dopřejte svým zaměstnancům či klientům možnost občerstvení s šálkem výtečné kávy či sklenicí čerstvé vody a pořiďte si do firmy nápojový automat od naší společnosti. V nabídce máme řadu automatů a kávovarů v nejrůznějším provedení, které se kromě stylového vzhledu a kvalitních nápojů vyznačují také snadnou obsluhou, nenáročnou údržbou a některé dokonce i možností doplnění o mincovníky. Pro nákup automatu navíc můžete využít i flexibilní formu financování.

Nápojové automaty pro firmy nabízí Nápojová ambulance JEDE Level, s.r.o.

Flexibilní možnosti financování nápojových automatů - přímý nákup i splátky

Při pořízení nápojového automatu z naší nabídky můžete volit mezi různými způsoby financování. Upřednostňujete-li jednorázovou platbu, není nic jednoduššího než provést objednávku v našem e-shopu či přes prodejce - automat tak bude hned Váš. Druhou možností je flexibilní financování formou podobnou "leasingu" - ať už bez limitu, s pevnými měsíčními částkami, nebo s limitem, kdy výše splátky závisí na množství odebraných produktů, které jsou smluvně určené pro daný automat.

Nápojové automaty s výhodným financováním pro malé i velké firmy


Automaty na kapsle a náplně, Espresso automaty

Bohatý sortiment kávy a teplých nápojů Vám nabídnou automaty na kapsle. Uvnitř kapsle je káva, kterou automat předpaří a následně vyextrahuje, výměna náplně navíc probíhá bez kontaktu s lidskou rukou a je tak maximálně hygienická. Vedle automatů na kapsle můžete zvolit i automaty na náplně či espresso automaty - špičkové stroje od renomovaných výrobců, které Vám během chvilky vytvoří lahodné espresso jako z kavárny.

Automaty na kávové kapsle s širokým výběrem kávy a teplých nápojů


Praktické InCup automaty, automaty na instantní směsi i na vodu

InCup automaty představují praktický a hygienický způsob občerstvení, nápoj je totiž vydáván v jednorázovém kelímku. Kapacita nápojů je navíc velmi vysoká a může obsahovat nejrůznější kávové speciality, horkou čokoládu i polévky. Pro místa s vysokou spotřebou nápojů jsou pak ideální volbou automaty na instantní směsi - ty si zákazník dokonce může sám namíchat. V nabídce však nechybí ani automaty na vodu neboli sodobary.

InCup automaty s jednoduchou obsluhou a hygienickým provozemNápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro firmy

Nápojové automaty pro občerstvení ve firmách

HORECA

HORECA

HORECA služby pro hotely a restaurace, čerstvá voda i kávové kapsle na míru

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs

Certifikovaná káva Löfbergs - švédská lahůdka pro kávové gurmány