MSV Liberec, s.r.o.


Kralická 79, Liberec 460 07

Výtahy - komplexní služby, projekce, výroba, montáž,
záruční i pozáruční servis, generální opravy, modernizace:
-výtahy (všechny typy)
-nákladní plošiny
-plošiny pro přepravu imobilních občanů
-zdvihací zařízení

Kovovýroba:
-tváření (stříhání, ohýbání, děrování) na CNC strojích:
-ocelové a nerezové plechy

Stavební zámečnictví, výroba:
-ocelové konstrukce
-balkony
-zábradlí

Výroba, obchod:
-výtahové díly
-komponenty od zahraničních i tuzemských dodavatelů

Prášková lakovna.

Stavební činnost.

IČ: 61328952
DIČ: CZ61328952
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petr Vávra

Zdvihací plošiny , vertikální, šikmé schodišťové, nákladní zdvihací

Zdvihací plošiny , vertikální, šikmé schodišťové, nákladní zdvihací

Vyrábíme, projektujeme a montujeme zdvihací plošiny, šikmé schodišťové plošiny, vertikální i nákladní plošiny v naší provozovně v Liberci.


Okna, dveře a jiné otvorové výplně té nejvyšší kvality - Liberec

Okna, dveře a jiné otvorové výplně té nejvyšší kvality - Liberec

Neobvyklé tvary a specifické požadavky nejsou pro společnost MSV Liberec překážkou, ale výzvou. O čem je řeč? Především o výplních stavebních otvorů. Dodáváme kvalitní výplně z několika materiálů - hliník, plast i dřevo. Spolupracujeme pouze s osvědčenými společnostmi, které nám dodávají některé dílčí komponenty. Ve společnosti MSV Liberec se zabýváme projekcí, výrobou, montáží, ale také servisem oken, dveří, fasád, zimních zahrad a dalších výplní otvorů. Dodáváme je včetně veškerého příslušenství. Sortiment námi nabízených výplní otvorů je opravdu bohatý: - vnější konstrukce - prosklené fasády, okna, dveře, posuvné systémy, zimní zahrady, apod. - vnitřní konstrukce - interiérové dveře, prosklené dělící stěny, celoskleněné příčky, apod. - protipožární uzávěry - protipožární fasády, stěny a uzávěry včetně kouřotěsných, apod. - doplňující sortiment - samozavírače, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, elektrické zámky, apod. Plastové systémy nám dodává společnost REHAU, která se řadí k předním evropským výrobcům otvorových výplní. Profily REHAU doplňujeme celoobvodovým kováním ROTO NT s povrchovou úpravou, díky které zvýšíte odolnost oken či dveří proti nepříznivým podmínkám. Tento systém obsahuje také pojistku proti otevření křídla při sklopné pozici, takže zajišťuje bezpečnost vás i vašich dětí. Společnost MSV Liberec disponuje vlastní výrobní linkou, na které zpracovává profilové systémy. Výsledkem je dokonalá kvalita výsledných produktů. Součástí našeho týmu jsou zkušení technici a konstruktéři, kteří vyřeší jakýkoliv problém a nabídnou optimální řešení pro vaše potřeby s ohledem na požadovanou cenu výrobků.


Výtahy pro osobní i nákladní užití - Liberec

Výtahy pro osobní i nákladní užití - Liberec

Využíváme je každý den, ale přesto nepřemýšlíme nad tím, kde se tu vzaly - výtahy. A právě vývojem a konstrukcí nových výtahů se zabývá společnost MSV Liberec. Dodáváme výtahy všech typů, a tím pádem uspokojujeme potřeby všech našich zákazníků. Výrobní portfolio společnosti MSV Liberec specializující se na výtahy je široké a najdete v něm například: - osobní výtahy ve všech provedeních - malé nákladní výtahy - střední a těžké nákladní výtahy Výtahy společnosti MSV Liberec mají hmotnost od 50 kg až do 10 tun! I vybavením se výtahy liší. Zajistíme vám standardně vybavený výtah nebo luxusní rychlovýtah, včetně panoramatického provedení. Liší se i pohony výtahů - elektromechanický (trakční) nebo hydraulický. Při vyvíjení výtahů spolupracuje tým zkušených konstruktérů společnosti MSV Liberec. S využitím nejmodernější techniky a grafických programů, které umožňují i modelování ve 3D, máte jistotu, že výtahy společnosti MSV Liberec jsou vysoce kvalitní a spolehlivé. Vývoj a konstrukce výtahů a dalších mechanismů MSV Liberec je v souladu s platnými českými i evropskými normami. Přijali jsme také systémy managementu jakosti ISO 9001 a enviromentálního managementu ISO 14001. MSV Liberec se nezabývá pouze vývojem nových výtahů, ale provádíme také modernizace a rekonstrukce vašich stávajících výtahů. Zajistěte maximální bezpečnost vašich výtahů. V oblasti výtahů zajišťuje MSV Liberec komplexní služby. Zajišťujeme jednotlivé výtahové komponenty a postaráme se i o výtahovou šachtu. Dodáváme i projekty na klíč.


Výtahy, zdvihací plošiny, nákladní plošiny Liberec.

Výtahy, zdvihací plošiny, nákladní plošiny Liberec.

Firma MSV Liberec s.r.o. je odborníkem v oboru zdvihacích zařízení. Vyrábíme, montujeme a servisujeme: - výtahy (dodáváme nové i rekonstruujeme staré výtahy) - zdvihací plošiny (nákladní, osobní, vertikální i schodišťové)Další produkty a služby
  • výroba zábradlí, osazení mříží, osazení schodišť, zámečnická výroba konstrukčních celků, výroba ocelových dílů
  • soustružení kovových materiálů, vystružování kovů, broušení kovů, frézování hliníku, tvarování hliníku, CNC obrábění
  • inženýrské stavby, občanské novostavby, administrativní centra, služby ve stavebnictví, montované objekty
  • žebříkové výtahy, elektrické a ruční kladkostroje, mostové a portálové jeřáby, zednické kladky, hydraulické zvedáky
  • montážní haly, schodiště a zábradlí, vrata a oplocení, zámečnické konstrukční prvky, městský mobiliář, kovové konstrukce výroba


Související články
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast
Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.


Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.
Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.

Chystáte rekonstrukci vodního toku či novou výstavbu jeho profilu? Zateplujete průmyslovou halu nebo rovnou stavíte novou? Firma Trans-Region-Stav z Chomutova má s vodohospodářstvím i průmyslovými stavbami mnohaleté zkušenosti podpořené certifikáty a pravidelně školenými zaměstnanci.


AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov
AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov

Dveře jsou vstupní branou do vašeho domu, kanceláře, nebo skladu. Dveře jsou také to, s čím se zloděj setká jako první a často je bez větších problémů překoná. Zajistěte bezpečí pro váš domov a podnikání - vyberte si vhodné bezpečnostní dveře, které jsou díky zesílené konstrukci odolné proti hrubému násilí a splňují požadavky pojišťovacích podmínek. Společnost AD SECURITY působí v oblasti bezpečnostních a protipožárních systémů již řadu let a v ochranných prvcích pro váš domov se tak vyzná.