Věra Nižníková - NIMPEX


Oldřichovská 675, Hrádek nad Nisou 463 34
Velkoobchodní a maloobchodní prodej gumových rohoží, termaforů, pracovních rukavic, podlhovin.

-gmové zahřívací lahve - termofory -dárek vhodný ke každé příležitosti
- latexové rukavice
- čistící rohože a zóny,
- nesmekavé rohože do sprch a van,
- kokosové a sisalové rohože a koberce,
- gumové technické rukavice,
- gumové stájové rohože
- kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy

Gumové zahřívací lahve - termofory dodáváme v různých barvách a v několika tvarech. Kvalitní lahve značky PRIMA splňuji atesty a normy bezpečného termaforu.

Gumové nesmekavé rohože do sprch a van by měly být součástí Vaší bezpečné koupelny. S naší nesmekavou rohoží neuklouznete. Dodáváme v několika barevných provedení. Vynikají svou jednoduchou údržbou, nesmekavým povrchem a možností praní.

Gumové rukavice pro domácí využití i pro vyšetřování či technické obory.
- vyšetřovací
- úklidové
- technické
- vyšetřovací prsty

Čistící rohože a zóny nabízíme ve variantách - gumové, pracovní, protiúnavové, kokosové.

- gumové rohože venkovní
- textilní zátěžové
- kokosové rohože a koberce
- kombinované rohože venkovní
- kombinované rohože vnitřní

Pracovní protiúnavové rohože jsou vzduchem plněné pracovní rohože, s nesmekavým diamantovým profilem na vrchní straně a na spodní straně s mřížkou vyplněnou vzduchem. Odlehčete Vašim kloubům. Výhodou jsou i její izolační vlastnosti proti chladu.

Stájové rohože se využívají do stájí, mají protiskluzové nopky a rýhy. Jsou odolné pro moči, nepropouští vodu, odolné pro UV. Mají i izolační učinek

Gumové podlahoviny pro sport, bazény, sauny, šatny, výstavy, flexibilní a jiné. V mnoha barevných kombinacích a velikostech.

Gumové technické výrobky potřebné pro běžné používání jako jsou zarážky, nášlapy, hrany, autorohože, profily, gumové obklady schodů.

Podložky pod židle na koberec i na pevné podklady. Už Vám více kolečka Vaší kancelářské židle nezničí koberec. Jednoduše položíte podložku pod plochu židle a máte vystaráno. Už žádné nečistoty a poškrábání a trhání.

Produkty
  • vybavení domácnosti, spotřební zboží, zahradní nábytek, sušáky na prádlo, domácí potřeby, sportovní doplňky
  • výroba gumových pásů, klínové řemeny, distribuce gumových profilů, gumové podložky, gumové těsnicí pásky
  • ochranné přilby, pracovní rukavice, ochranné brýle, svařovací kukly, svařovací štíty, chrániče sluchu, ochranné roušky, prodej respirátorů, filtrační polomasky, pracovní zástěry


Související články
Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní technika Tůma s.r.o.

Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní Technika Tůma se stala oficiálním partnerem a dealerem uznávané firmy SMC, která se specializuje na výrobu standardních prvků v oblasti pneumatických a elektrických systémů. Toto strategické partnerství umožňuje Transportní Technice Tůma rozšířit svou nabídku o špičkové produkty, které zvyšují efektivitu a spolehlivost průmyslových aplikací.


Efektivní čištění nerezu: Moderní metody a jejich výhody

Svářecí technika WELDPOINT s.r.o.

Efektivní čištění nerezu: Moderní metody a jejich výhody

Čištění nerezové oceli je klíčovým procesem pro udržení její estetické hodnoty a funkčnosti. Tradiční metody, jako je moření a broušení, mají svoje nevýhody, včetně rizika zhoršení ochrany proti korozi a změny povrchové struktury. Moderní elektrochemické čištění nabízí efektivní alternativu, která zvyšuje odolnost vůči korozi a zajišťuje okamžitou pasivaci povrchu. Společnost WELDPOINT s.r.o. je specialistou na tuto moderní technologii.


Kvalitní a bezpečné ochranné pracovní pomůcky a reklamní textil

TERCIE handicap s.r.o.

Kvalitní a bezpečné ochranné pracovní pomůcky a reklamní textil

Pokud hledáte spolehlivého a zodpovědného dodavatele ochranných pracovních pomůcek a reklamního textilu, měli byste se seznámit se společností TERCIE handicap s.r.o. Tato společnost poskytuje široký sortiment kvalitních produktů, které splňují veškeré normy a požadavky. Ať už potřebujete reflexní oděvy, pracovní a bezpečnostní obuv, pracovní rukavice, ochranu sluchu, zraku, hlavy nebo dýchacích cest, zde najdete to, co hledáte.


Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Industrial Starter Czech s.r.o.

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.


Firemní články
Kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy

Kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy

Kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy si můžete vybrat u nás v Hrádku nad Nisou. Kokosové rohože jsou určeny do interiéru i exteriéru. Výhodami jsou robustnost, jednoduchá manipulace a spolehlivost očisty. Krásně sají a netřepí se. Barva v rolích je přírodní, ale máme rohože určené k přířezu i v různých barvách. Kokosové rohože získáte i s barevným potiskem s mnoha motivy. Dejte si přede dveře kvalitní výrobek! Ozvěte se nám, rádi pomůžeme i Vám.


Rohože - gumové, nesmekavé do van i do sprch - bezpečná koupelna

Rohože - gumové, nesmekavé do van i do sprch - bezpečná koupelna

Naše gumové nesmekavé rohože vhodné do van i do sprch Vám zajistí bezpečnou koupelnu. Už se tak nebudete muset bát uklouznutí v koupelně. Rohože mají velmi silné přísavky na spodní straně a tím tak zaručují bezpečnost. Nesmekavost také zaručuje Certifikát TÜV Product Service. Výhodou rohože jsou otvory, které jsou součástí a zabezpečují tak snadný odtok vody a lepší hygienu. Rohože jsou rovněž pratelné. Potřebujete právě takovou gumovou nesmekavou rohož, aby byla Vaše koupelna bezpečná? Ozvěte se nám!


Rohože s nesmekavým povrchem do sprch a van

Rohože s nesmekavým povrchem do sprch a van

Rohože s nesmekavým povrchem do sprch a van nutný kvalitní a zdraví chránící doplněk do Vaší koupelny. Rohožka s nesmekavým povrchem se silnými přísavkami na spodní straně zajišťuje Vaší naprostou bezpečnost. Nesmekavost je potvrzena přímo certifikátem TÜV Product Service. Snadno se udržují, lez je prát v pračce, nezadržují vodu a tak jsou velmi praktické. Potřebujete právě takový výrobek! Ozvěte se nám, pomůžeme i Vám!


Gumové zahřívací lahve - termofory, dárek pro všechny příležitosti

Gumové zahřívací lahve - termofory, dárek pro všechny příležitosti

Gumové zahřívací lahve nebo-li termofory jsou dárkem vhodným pro všechny příležitosti. Teplá voda v termaforu Vás zahřeje nejen na těle, ale dodává Vám i příjemný pocit. Termafory pod značkou PRIMA jsou světově známé a kvalitní výrobky. Vynikají kvalitou, bezpečností a stabilní konstrukcí. Výtoková konstrukce je zabezpečena stabilním plastovým uzávěrem. Zahřívací lahve jsou testovány a splňují normy a nařízení a mají různé certifikáty. K dostání jsou v různých barevných provedení. Gumové zahřívací lahve - termofory jsou perfektním dárkem nejen k Vánocům.


Gumové zarážky a tlumiče na kliku jsou skvělí pomocníci (Liberec)

Gumové zarážky a tlumiče na kliku jsou skvělí pomocníci (Liberec)

Jaké jsou hlavní výhody výrobků z gumy? No přece že vydrží i tu největší zátěž, jsou levné a zároveň dobře vypadají. A kde podobné výrobky najdete? Jedině ve velkoobchodě a maloobchodě NIMPEX. Nabízíme vám technické gumové výrobky, které oceníte v domácnosti, práci i při jízdě autem. Ve firmě NIMPEX víme, že i ty nejmenší detaily jsou při zařizování bytu nebo kanceláře důležité. Nabízíme vám proto praktické gumové zarážky, klíny do dveří a tlumiče na kliku, které se stanou vašimi neocenitelnými pomocníky. Už nikdy vás tak nepřekvapí nečekaný průvan a otlučené dveře i okna jsou už minulostí. Zarážkami a gumovými klíny to u nás ale nekončí. Perfektní odolnost a flexibilitu gumových výrobků totiž skvěle využijete i při jízdě autem či chůzi po schodech. Proto v naší nabídce najdete například: - Gumové nášlapy schodů - Schodišťové hrany - Gumové zvukové a kročejové izolace - Autorohože - Gumové nájezdy Naši gumoví pomocníci mají zkrátka velmi široké využití. Za přijatelnou cenu dostanete spolehlivý, odolný výrobek, který neklouže. To ale není vše. My dbáme také na design a zajímavý vzhled našeho zboží a gumové hrany, profily i autorohože vám dodáváme hned v několika barevných variantách. Proto neváhejte a vyberte si gumové technické výrobky podle vašich představ ještě dnes.


Gumové rukavice, rohože i termofory na jednom místě (Liberec)

Gumové rukavice, rohože i termofory na jednom místě (Liberec)

Gumové výrobky, které vás ochrání a poskytují vám perfektní komfort doma i v práci? Ty najdete jedině u firmy NIMPEX. Už od roku 1998 se totiž v Hrádku nad Nisou (okres Liberec) zabýváme výrobou gumových výrobků pro domácnosti, ale i velké firmy. V naší nabídce tak najdete spolehlivé termofory, gumové rukavice i čistící zóny a rohože do koupelen. Ideální dárek pro vaše blízké, který rychle zahřeje studené nohy i ruce? To jsou gumové zahřívací lahve z naší nabídky. Kvalitní termofory poskytují nejen bezpečné a okamžité zahřátí, jsou ale i stylovým doplňkem. Máme pro vás totiž hned několik barevných i tvarových variant termoforů. Je libo klasický termofor v zářivých barvách, červené srdíčko, nebo hřejivého gumového medvěda? Vše najdete v nabídce firmy NIMPEX. Gumové rohože všeho druhu jsou naše další specialita. Máme pro vás pouze kvalitní a osvědčené výrobky, které se nesmekají a dlouho vydrží. Kromě klasických rohoží do sprch a van u nás seženete také čistící rohože, které se netřepí a vydrží i velkou zátěž. Vybrat si můžete rohože: - Gumové - Pracovní rohože - Protiúnavové - Kokosové rohože Co bychom byli za obchod s gumovými výrobky, kdybyste u nás nenašli gumové rukavice. I v tomto případě však myslíme na všechny zákazníky a máme pro vás nejen klasické domácí gumové rukavice, v naší nabídce najdete také tenké vyšetřovací rukavice, ale i rukavice technické, které odolají i velmi silným chemikáliím. Firma NIMPEX z Hrádku nad Nisou v okrese Liberec je zkrátka jednička ve výrobě gumových pomůcek pro všechny příležitosti.


Gumové /latexové/ rukavice pro zdravotnictví, úklidové, technické

Gumové /latexové/ rukavice pro zdravotnictví, úklidové, technické

Věra Nižníková - NIMPEX - dodavatel gumových rukavic. Latexové vyšetřovací rukavice: Rukavice PRIMA Griff jsou vyrobeny z kvalitního přírodního latexu, bez užití alergizujících přísad, lehce zaprášené. Výsledkem je nízký obsah proteinů. Odpovídají EN 455, kvalitu AQL l,5 /pro zdravotnictví a pro potravinářství/. Jsou testovány na nepropustnost virů. Jsou velmi odolné vůči protržení. Gumové rukavice úklidové: Gumové rukavice PRIMA jsou určeny pro práce v domácnosti, na zahradě i pro kutilské práce. Jsou dodávány ve 4 velikostech S/7, M/8, 9/L, 10/XL, ve žluté nebo růžové barvě a uvnitř jsou semišované. Vnitřní semišování a vhodný tvar umožňují snadné svlékání a komfort při nošení rukavic. Gumové technické rukavice odolné vůči chemikáliím, do mokrého prostředí. Různé délky 300 mm, 350 mm, 600 mm, různé tloušťky 0,7-1,3 - 1,5 mm.


Čistící rohože gumové, čistící zóny, textilní rohože kokosové.

Čistící rohože gumové, čistící zóny, textilní rohože kokosové.

Věra Nižníková - NIMPEX - Dodavatel čistících rohoží. Čistící rohože zachycují hrubé i jemné nečistoty a vlhkost. Chrání tak podlahové krytiny před poškozením, snižují jejich opotřebení a zvyšují jejich životnost. Dělí se na venkovní a vnitřní rohože. Dále se dělí do 3 čistících zón. 1. zóna většinou venkovní je osazována čistícími rohožemi buď gumovými (OKTA, OKTOFLEX aj.) nebo hliníkovými profily s gumovými nebo kartáčovými vložkami (např. TOPWELL, Diplomat aj.), nebo pozinovanými rošty. 2. a 3. čistící zóna jsou buď textilní zátěžové rohože (ARCOS, CAPRI, NOVA Nop aj.) nebo hliníkové profily vyplněné textilními vložkami. Rohože se pokládají do orámovaného otvoru v podkladu nebo se s nášlapnými hranami pokládají na rovný podklad. Zápustné rámy jsou hliníkové nebo nerezové, nášlapné hrany jsou hliníkové nebo gumové. Dodáváme kvalitní čistící rohože v různých provedeních a velikostech, pro firmy i soukromé osoby. Dodací lhůta 3-4 dny.