Věra Nižníková - NIMPEX


Oldřichovská 675, Hrádek nad Nisou 463 34
Velkoobchodní a maloobchodní prodej gumových rohoží, termaforů, pracovních rukavic, podlhovin.

-gmové zahřívací lahve - termofory -dárek vhodný ke každé příležitosti
- latexové rukavice
- čistící rohože a zóny,
- nesmekavé rohože do sprch a van,
- kokosové a sisalové rohože a koberce,
- gumové technické rukavice,
- gumové stájové rohože
- kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy

Gumové zahřívací lahve - termofory dodáváme v různých barvách a v několika tvarech. Kvalitní lahve značky PRIMA splňuji atesty a normy bezpečného termaforu.

Gumové nesmekavé rohože do sprch a van by měly být součástí Vaší bezpečné koupelny. S naší nesmekavou rohoží neuklouznete. Dodáváme v několika barevných provedení. Vynikají svou jednoduchou údržbou, nesmekavým povrchem a možností praní.

Gumové rukavice pro domácí využití i pro vyšetřování či technické obory.
- vyšetřovací
- úklidové
- technické
- vyšetřovací prsty

Čistící rohože a zóny nabízíme ve variantách - gumové, pracovní, protiúnavové, kokosové.

- gumové rohože venkovní
- textilní zátěžové
- kokosové rohože a koberce
- kombinované rohože venkovní
- kombinované rohože vnitřní

Pracovní protiúnavové rohože jsou vzduchem plněné pracovní rohože, s nesmekavým diamantovým profilem na vrchní straně a na spodní straně s mřížkou vyplněnou vzduchem. Odlehčete Vašim kloubům. Výhodou jsou i její izolační vlastnosti proti chladu.

Stájové rohože se využívají do stájí, mají protiskluzové nopky a rýhy. Jsou odolné pro moči, nepropouští vodu, odolné pro UV. Mají i izolační učinek

Gumové podlahoviny pro sport, bazény, sauny, šatny, výstavy, flexibilní a jiné. V mnoha barevných kombinacích a velikostech.

Gumové technické výrobky potřebné pro běžné používání jako jsou zarážky, nášlapy, hrany, autorohože, profily, gumové obklady schodů.

Podložky pod židle na koberec i na pevné podklady. Už Vám více kolečka Vaší kancelářské židle nezničí koberec. Jednoduše položíte podložku pod plochu židle a máte vystaráno. Už žádné nečistoty a poškrábání a trhání.

Produkty
  • vybavení domácnosti, spotřební zboží, zahradní nábytek, sušáky na prádlo, domácí potřeby, sportovní doplňky
  • výroba gumových pásů, klínové řemeny, distribuce gumových profilů, gumové podložky, gumové těsnicí pásky
  • ochranné přilby, pracovní rukavice, ochranné brýle, svařovací kukly, svařovací štíty, chrániče sluchu, ochranné roušky, prodej respirátorů, filtrační polomasky, pracovní zástěry

Výškové a montážní práce Jablonec nad Nisou, čištění fasád, montáž reklamy, záchytné systémy.

Výškové a montážní práce Jablonec nad Nisou, čištění fasád, montáž reklamy, záchytné systémy

Rekonstrukce starých střech a výstavba střech na klíč od STŘECH-T.

Rekonstrukce starých střech a výstavba střech na klíč od STŘECH-T

Související články
Vše potřebné pro svařování pořídíte u firmy FORMICA WELD

FORMICA WELD spol. s r.o.

Vše potřebné pro svařování pořídíte u firmy FORMICA WELD

Při sváření se neobejdete bez kvalitních strojů a pomůcek. Jejich široký výběr poskytuje firma FORMICA WELD spol. s r.o., která je zastoupením společnosti FORMICA Nitra. Vyvíjíme a vyrábíme svařovací stroje a materiály pro svařování, ale také bodovací či plazmové stroje. Všechny jsou určeny do průmyslových provozů, které kladou důraz na vysokou kvalitu, maximální odolnost a spolehlivost.


Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

ZVG CZ s.r.o.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


TVAR výrobní družstvo Pardubice - plastové obaly vyrábíme již 70 let

TVAR výrobní družstvo Pardubice

TVAR výrobní družstvo Pardubice - plastové obaly vyrábíme již 70 let

Hledáte skutečně spolehlivého partnera v oblasti zpracování plastů? Obraťte se na společnost TVAR výrobní družstvo Pardubice. Na trhu působíme již 70 let, hned čtyřikrát jsme se navíc umístili mezi 100 nejlepšími českými firmami. Vyrábíme plastové obaly, spotřební zboží i plastové výlisky.


Firemní články
Kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy

Kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy

Kokosové rohože v rolích s podkladem z PVC, pro přesné přířezy si můžete vybrat u nás v Hrádku nad Nisou. Kokosové rohože jsou určeny do interiéru i exteriéru. Výhodami jsou robustnost, jednoduchá manipulace a spolehlivost očisty. Krásně sají a netřepí se. Barva v rolích je přírodní, ale máme rohože určené k přířezu i v různých barvách. Kokosové rohože získáte i s barevným potiskem s mnoha motivy. Dejte si přede dveře kvalitní výrobek! Ozvěte se nám, rádi pomůžeme i Vám.


Rohože - gumové, nesmekavé do van i do sprch - bezpečná koupelna

Rohože - gumové, nesmekavé do van i do sprch - bezpečná koupelna

Naše gumové nesmekavé rohože vhodné do van i do sprch Vám zajistí bezpečnou koupelnu. Už se tak nebudete muset bát uklouznutí v koupelně. Rohože mají velmi silné přísavky na spodní straně a tím tak zaručují bezpečnost. Nesmekavost také zaručuje Certifikát TÜV Product Service. Výhodou rohože jsou otvory, které jsou součástí a zabezpečují tak snadný odtok vody a lepší hygienu. Rohože jsou rovněž pratelné. Potřebujete právě takovou gumovou nesmekavou rohož, aby byla Vaše koupelna bezpečná? Ozvěte se nám!


Rohože s nesmekavým povrchem do sprch a van

Rohože s nesmekavým povrchem do sprch a van

Rohože s nesmekavým povrchem do sprch a van nutný kvalitní a zdraví chránící doplněk do Vaší koupelny. Rohožka s nesmekavým povrchem se silnými přísavkami na spodní straně zajišťuje Vaší naprostou bezpečnost. Nesmekavost je potvrzena přímo certifikátem TÜV Product Service. Snadno se udržují, lez je prát v pračce, nezadržují vodu a tak jsou velmi praktické. Potřebujete právě takový výrobek! Ozvěte se nám, pomůžeme i Vám!


Gumové zahřívací lahve - termofory, dárek pro všechny příležitosti

Gumové zahřívací lahve - termofory, dárek pro všechny příležitosti

Gumové zahřívací lahve nebo-li termofory jsou dárkem vhodným pro všechny příležitosti. Teplá voda v termaforu Vás zahřeje nejen na těle, ale dodává Vám i příjemný pocit. Termafory pod značkou PRIMA jsou světově známé a kvalitní výrobky. Vynikají kvalitou, bezpečností a stabilní konstrukcí. Výtoková konstrukce je zabezpečena stabilním plastovým uzávěrem. Zahřívací lahve jsou testovány a splňují normy a nařízení a mají různé certifikáty. K dostání jsou v různých barevných provedení. Gumové zahřívací lahve - termofory jsou perfektním dárkem nejen k Vánocům.


Gumové zarážky a tlumiče na kliku jsou skvělí pomocníci (Liberec)

Gumové zarážky a tlumiče na kliku jsou skvělí pomocníci (Liberec)

Jaké jsou hlavní výhody výrobků z gumy? No přece že vydrží i tu největší zátěž, jsou levné a zároveň dobře vypadají. A kde podobné výrobky najdete? Jedině ve velkoobchodě a maloobchodě NIMPEX. Nabízíme vám technické gumové výrobky, které oceníte v domácnosti, práci i při jízdě autem. Ve firmě NIMPEX víme, že i ty nejmenší detaily jsou při zařizování bytu nebo kanceláře důležité. Nabízíme vám proto praktické gumové zarážky, klíny do dveří a tlumiče na kliku, které se stanou vašimi neocenitelnými pomocníky. Už nikdy vás tak nepřekvapí nečekaný průvan a otlučené dveře i okna jsou už minulostí. Zarážkami a gumovými klíny to u nás ale nekončí. Perfektní odolnost a flexibilitu gumových výrobků totiž skvěle využijete i při jízdě autem či chůzi po schodech. Proto v naší nabídce najdete například: - Gumové nášlapy schodů - Schodišťové hrany - Gumové zvukové a kročejové izolace - Autorohože - Gumové nájezdy Naši gumoví pomocníci mají zkrátka velmi široké využití. Za přijatelnou cenu dostanete spolehlivý, odolný výrobek, který neklouže. To ale není vše. My dbáme také na design a zajímavý vzhled našeho zboží a gumové hrany, profily i autorohože vám dodáváme hned v několika barevných variantách. Proto neváhejte a vyberte si gumové technické výrobky podle vašich představ ještě dnes.


Gumové rukavice, rohože i termofory na jednom místě (Liberec)

Gumové rukavice, rohože i termofory na jednom místě (Liberec)

Gumové výrobky, které vás ochrání a poskytují vám perfektní komfort doma i v práci? Ty najdete jedině u firmy NIMPEX. Už od roku 1998 se totiž v Hrádku nad Nisou (okres Liberec) zabýváme výrobou gumových výrobků pro domácnosti, ale i velké firmy. V naší nabídce tak najdete spolehlivé termofory, gumové rukavice i čistící zóny a rohože do koupelen. Ideální dárek pro vaše blízké, který rychle zahřeje studené nohy i ruce? To jsou gumové zahřívací lahve z naší nabídky. Kvalitní termofory poskytují nejen bezpečné a okamžité zahřátí, jsou ale i stylovým doplňkem. Máme pro vás totiž hned několik barevných i tvarových variant termoforů. Je libo klasický termofor v zářivých barvách, červené srdíčko, nebo hřejivého gumového medvěda? Vše najdete v nabídce firmy NIMPEX. Gumové rohože všeho druhu jsou naše další specialita. Máme pro vás pouze kvalitní a osvědčené výrobky, které se nesmekají a dlouho vydrží. Kromě klasických rohoží do sprch a van u nás seženete také čistící rohože, které se netřepí a vydrží i velkou zátěž. Vybrat si můžete rohože: - Gumové - Pracovní rohože - Protiúnavové - Kokosové rohože Co bychom byli za obchod s gumovými výrobky, kdybyste u nás nenašli gumové rukavice. I v tomto případě však myslíme na všechny zákazníky a máme pro vás nejen klasické domácí gumové rukavice, v naší nabídce najdete také tenké vyšetřovací rukavice, ale i rukavice technické, které odolají i velmi silným chemikáliím. Firma NIMPEX z Hrádku nad Nisou v okrese Liberec je zkrátka jednička ve výrobě gumových pomůcek pro všechny příležitosti.


Gumové /latexové/ rukavice pro zdravotnictví, úklidové, technické

Gumové /latexové/ rukavice pro zdravotnictví, úklidové, technické

Věra Nižníková - NIMPEX - dodavatel gumových rukavic. Latexové vyšetřovací rukavice: Rukavice PRIMA Griff jsou vyrobeny z kvalitního přírodního latexu, bez užití alergizujících přísad, lehce zaprášené. Výsledkem je nízký obsah proteinů. Odpovídají EN 455, kvalitu AQL l,5 /pro zdravotnictví a pro potravinářství/. Jsou testovány na nepropustnost virů. Jsou velmi odolné vůči protržení. Gumové rukavice úklidové: Gumové rukavice PRIMA jsou určeny pro práce v domácnosti, na zahradě i pro kutilské práce. Jsou dodávány ve 4 velikostech S/7, M/8, 9/L, 10/XL, ve žluté nebo růžové barvě a uvnitř jsou semišované. Vnitřní semišování a vhodný tvar umožňují snadné svlékání a komfort při nošení rukavic. Gumové technické rukavice odolné vůči chemikáliím, do mokrého prostředí. Různé délky 300 mm, 350 mm, 600 mm, různé tloušťky 0,7-1,3 - 1,5 mm.


Čistící rohože gumové, čistící zóny, textilní rohože kokosové.

Čistící rohože gumové, čistící zóny, textilní rohože kokosové.

Věra Nižníková - NIMPEX - Dodavatel čistících rohoží. Čistící rohože zachycují hrubé i jemné nečistoty a vlhkost. Chrání tak podlahové krytiny před poškozením, snižují jejich opotřebení a zvyšují jejich životnost. Dělí se na venkovní a vnitřní rohože. Dále se dělí do 3 čistících zón. 1. zóna většinou venkovní je osazována čistícími rohožemi buď gumovými (OKTA, OKTOFLEX aj.) nebo hliníkovými profily s gumovými nebo kartáčovými vložkami (např. TOPWELL, Diplomat aj.), nebo pozinovanými rošty. 2. a 3. čistící zóna jsou buď textilní zátěžové rohože (ARCOS, CAPRI, NOVA Nop aj.) nebo hliníkové profily vyplněné textilními vložkami. Rohože se pokládají do orámovaného otvoru v podkladu nebo se s nášlapnými hranami pokládají na rovný podklad. Zápustné rámy jsou hliníkové nebo nerezové, nášlapné hrany jsou hliníkové nebo gumové. Dodáváme kvalitní čistící rohože v různých provedeních a velikostech, pro firmy i soukromé osoby. Dodací lhůta 3-4 dny.