Janovský ELEKTRO s.r.o.


Bulharská 1557, Česká Lípa 470 01

Janovský ELEKTRO s.r.o. Česká Lípa.

Kompletní elektromontážní a elektroinstalační služby po celém území ČR.

Provádíme a zajišťujeme:
-Elektromontáže, elektromontážní práce
-Elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace včetně projektů a revizí
-Montáž a opravy hromosvodů
-Měření a regulace topení, vzduchotechniky a vzduchotechnických zařízení
-Automatické řízení technologických procesů
-Trafostanice do 35kV
-Kabelová vedení pro distribuci elektřiny
-Vnitřní rozvody trafostanic do 35kV
-Výroba elektro rozvaděčů
-Slaboproudé rozvody
-Opravy elektroinstalací
-Projekty elektro
-Revize elektroinstalací pracovních strojů, zdvihacích zařízení
-Revize, montáže, návrhy a uzemnění hromosvodů
-Stavby a montáže fotovoltaické elektrárny
-Montáže solární systémy

Více o našich službách na www.janovsky-elektro.cz.

IČ: 25451987
DIČ: CZ25451987
Okres: Česká Lípa
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Montáže revize servis opravy fotovoltaické systémy elektrárny solární systémy.

Montáže revize servis opravy fotovoltaické systémy elektrárny solární systémy.

Firma Janovský ELEKTRO Česká Lípa. Specializujeme se na kompletní montáže, revize a servis fotovoltaických a solárních systémů. V této oblasti poskytujeme kompletní odborné poradenství v oblasti fotovoltaiky a řízení solárních systémů. Součástí každého projektu je zpracování projektové dokumentace, montáž a zprovoznění elektrárny na klíč, revize fotovoltaických a solárních elektráren a systémů, záruční a pozáruční servis. Více informací na www.janovsky-elektro.cz.


Měření automatické regulace vzduchotechniky vzduchotechnických zařízení topení Česká Lípa.

Měření automatické regulace vzduchotechniky vzduchotechnických zařízení topení Česká Lípa.

Firma Janovský ELEKTRO Česká Lípa. Provádíme a zajišťujeme: -automatickou regulací vzduchotechnických zařízení -regulaci a měření topení -řízení technologických procesů např. pískové hospodářství, lití a lisování olova a skla -čištění odpadů lakoven a kovoobráběcích provozů -ovládání jednoúčelových strojů a linek Více informací na www.janovsky-elektro.cz.


Elektroinstalace elektroinstalační elektromontážní práce elektromontáže trafostanice elektrické rozvaděče elektřiny Česká Lípa.

Elektroinstalace elektroinstalační elektromontážní práce elektromontáže trafostanice elektrické rozvaděče elektřiny Česká Lípa.

Firma Janovský ELEKTRO Česká Lípa. Zajišťuje a realizuje kompletní služby v oboru elektroinstalace a elektromontáže po celé ČR. Mimo jiné provádíme tyto služby: -průmyslové instalace včetně projektů a revizí -elektroinstalace v obytných i administrativních budovách včetně projektů a revizí -kabelová vedení pro distribuci a vnitřní rozvody do 35 kV -slaboproudé rozvody telefonů, domácích telefonů a různých dorozumívacích systémů -počítačové sítě a rozvody pro příjem televize -zhotovování EZS, EPS a záchranného zařízení ve zdravotnických zařízeních a DPS pro spojení sestra-pacient. -montáže malých přístrojových rozvodnic, elektroměrových rozvaděčů -montáže hlavních skříňových rozvaděčů do 3500 A v provedení ocel nebo plast -výroba a montáže zděných, kontejnerových, kioskových a stožárových trafostanic do 35 kV -výroba a montáže ocelo-plechových kontejnerů pro trafostanice s VN a NN -návrhy, montáže, uzemnění a revize hromosvodů. Více informací na www.janovsky-elektro.cz


Elektromontáže Česká Lípa elektroinstalace revize hromosvody.

Elektromontáže Česká Lípa elektroinstalace revize hromosvody.

Působíme v České Lípě a okolí v oboru elektromontážních a elektroinstalačních prací. Mezi naše služby patří: -elektroinstalace v nových objektech -rekonstrukce elektroinstalace starších objektů -slaboproudé rozvody TF, PC, EZS -montáže VN zařízení a trafostanic do 35 kV -výroba elektrických rozvaděčů a rozvodnic do 3500 A -měření a regulace vzduchotechnických systémů, topení -montáže a dodávky solárních systémů -zhotovení projektové dokumentace elektro zařízení -revize elektrických zařízení v objektech tř. A a B do 35 kV -revize elektrických přístrojů, ručního nářadí, zdvíhacích zařízení, rozvaděčů Další naší činností jsou montáže a dodávky hromosvodů (klasické, aktivní).Další produkty a služby
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro
  • solární systémy, sluneční kolektory, čističky odpadních vod, zkušební zařízení, temperační tunely, stripovací jednotky
  • žebříkové výtahy, elektrické a ruční kladkostroje, mostové a portálové jeřáby, zednické kladky, hydraulické zvedáky


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.


Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic
Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic

Trafostanice jsou nedílnou součástí elektrifikace každé oblasti. Je ale zapotřebí je nejen kvalitně vystavět, ale také pravidelně kontrolovat jejich funkce, aby nedošlo k některé nežádoucí nebo dokonce pro okolí nebezpečné poruše.


AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT
AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

Společnost AZ elektroprojekce nabízí zhotovení projektové dokumentace v revolučním programu REVIT. Ať už chcete vytvořit jakýkoli projekt v oblasti elektro, rádi vám ho vytvoříme ve 3D a přesně na míru.