Multimediální informační kiosky a panely s výdejnou lístků pro komunikaci s klienty

TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy

Multimediální informační kiosky a panely s výdejnou lístků pro komunikaci s klienty

Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Displeje přepážkové, halové a venkovní jsou součástí vyvolávacích a odbavovacích systémů. Halové displeje a digitální hodiny, od českého výrobce TETRONIK, patří k moderním informačním elektronickým zařízením a účelně plní svoji funkci v halových prostorách bank, pojišťoven, pošt, úřadů, nádraží, letišť, nemocnic, poliklinik, lékáren a mnoha dalších. Displeje mohou být součástí vyvolávacích systémů nebo slouží k reklamním a prezentačním účelům.

Přepážkové a halové displeje od firmy TETRONIK

VENKOVNÍ DISPLEJE S OZNAČENÍM QDMO4

Jedná se o maticové displeje pro aktivní zobrazení informací. Dle nastavení umožňují zobrazovat různé alfanumerické. Informace, které je možné zobrazit jsou například označení rampy, pracoviště, vjezdu nebo výjezdu, SPZ vozidla, číslo klienta, počet vyrobených kusů a další. Samotné základní informace je možné doplnit běžícím nebo statickým textem, případně datem a časem.
Displej je určen pro venkovní použití díky stupni krytí IP65. Komunikace probíhá přes rozhraní PoE – TCP IP nebo klasické TCP IP. Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

Venkovní displeje pro aktivní zobrazní informací


PŘEPÁŽKOVÉ DISPLEJE K ZOBRAZENÍ POŘADOVÉHO ČÍSLA KLIENTA A ČÍSLA OBSLUHUJÍCÍ PŘEPÁŽKY

Ve výrobním družstvu TETRONIK se zabýváme výrobou přepážkových maticových displejů a displejů s LED diodami s označením QDP. Varianta s LED diodami zobrazuje pouze číslo klienta a nadpis přepážky je pevně daný.
Maticový displej je oproti první variantě výrazně flexibilnější. Kromě samotného čísla klienta umožňuje také libovolně definovat označení přepážky, u které bude klient obsluhován. Dále lze na displeji zobrazit datum, čas a libovolný text. Pomocí připravených layoutů lze měnit rozložení informací na displeji a jejich barvy. Přepážkový displej je obvykle umístěn nad přepážkou, ale může být instalován i u pultu či nad dveřmi.

Přepážkové displeje, TETRONIK v.d.


HALOVÉ DISPLEJE V NĚKOLIKA VARIANTÁCH, VENKOVNÍ A VIRTUÁLNÍ DISPLEJ HALOVÝ

Halový displej QDH, virtuální displej halový ITVDxx001, venkovní halový displej QDMO tvoří naši nabídku displejů k podání informací pro velké skupiny lidí v letištních a nádražních halách, v prostorách úřadů a institucí, pro zobrazení firemních prezentací a reklam. Na halovém displeji si přečtete pořadové číslo, číslo přepážky, směr šipek Vám ukáže, kde budete odbaveni. K halovému displeji QDH je možné nainstalovat externí gong. Dle typu jsou halové displeje vybaveny navíc například běžícím textem, obrazovou prezentací sloužící k propagačním účelům nebo videem.

Halové, venkovní a virtuální displeje


DIGITÁLNÍ HODINY DO ŠKOL, ÚŘADŮ, FIREMNÍCH PROSTOR, NEMOCNIC, NÁDRAŽNÍCH HAL

V našem výrobním družstvu TETRONIK Vám zhotovíme digitální hodiny s dobrou čitelností dle nastavené výšky číslic z dálky 30 až 50 m. Kromě času lze na displeji digitálních hodin zobrazit také datum a teplotu. Moderní funkční digitální hodiny jsou k využití v prostorách státní správy, ve školách, klinikách a nemocnicích, nádražních halách, ale hodí se i do firemních prostor. Digitální hodiny se výborně doplňují s docházkovými a vyvolávacími systémy, přesný čas digitálních hodin je řízen softwarem QTTIME.

Moderní funkční digitální hodiny


PODSTRÁNKY

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací a odbavovací systémy
Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Displeje a digitální hodiny

Displeje a digitální hodiny
Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adresa

Adresa

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Najdete nás také zde:

ARES
captcha