Digitální hodiny do interiéru s velkými čísly - 75, 85 mm

TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy

Digitální hodiny do interiéru s velkými čísly - 75, 85 mm

Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Vyvolávací systémy QTRONIK, QTIR a vstupní odbavovací systémy IVM a DPTRONIK patří k velmi efektivním elektronickým zařízením, která nachází svoje uplatnění ve finančních institucích, ve státní správě, ve zdravotnických zařízeních, obchodní sféře a logistických centrech. Moderní pořadníkové a frontové systémy od českého výrobního družstva TETRONIK přináší pracovníkům institucí řízenou a efektivní komunikaci s návštěvníky, a těm zase poskytují pohodlí při čekání na odbavení, lepší orientaci a další nespočet výhod. Při použití modulu QTCloud se klienti mohou objednávat přes internet na určitou hodinu.

Kvalitní a přehledné vyvolávací systémy vyrábí firma TETRONIK

ODBAVOVACÍ SYSTÉM QTIR PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

Jedná se o moderní a inteligentní řešení, které Vám zajistí rychlé a přehledné odbavení nákladní dopravy. Odbavovací systém pro nákladní vozidla je určen především do výrobních podniků, logistických center, skladů a všude tam, kde dochází k velkému pohybu nákladních vozidel. Systém Vám pomůže přesně evidovat a sledovat pohyb vozidel, přesně nasměrovat vozidla k rampě a díky automatickému provozu zabrání nežádoucímu kontaktu řidiče s pracovníky skladu. Výhodou odbavovacího systému pro nákladní vozidla je flexibilita systému, který lze upravit podle Vašich potřeb a požadavků. Samozřejmostí jsou přesné statistiky a přehledy o příjezdech, SPZ, odbavení, čase nakládky nebo vykládky, odjezdu z areálu aj.

Odbavovací systémy pro nákladní vozidla


VYVOLÁVACÍ SYSTÉM QTRONIK A KIOSEK QVL S VÝDEJNOU LÍSTKŮ PRO SNADNOU OBSLUHU NÁVŠTĚVNÍKŮ

V našem výrobním družstvu TETRONIK se specializujeme na výrobu a dodání vyvolávacích a odbavovacích systémů, pořadníkových a frontových systémů. QTRONIK je moderní produktová řada vyvolávacího systému, jehož součástí je KIOSEK QVL s výdejnou lístků s pořadovým číslem a halové a přepážkové displeje QDH a QDP, řízené ovládacím programem QWIN. KIOSEK s výdejnou lístků je vhodný do každého prostoru pro vyvolání návštěvníka. Uživatelům zobrazí na dotykovém panelu přehled nabízených služeb, je snadno obslužný. Dodáváme KIOSEK s výdejnou lístků, termotiskárnou, dotykovou obrazovkou a řídícím PC ve třech variantách. Pro méně náročné uživatele doporučujeme pouze výdejnu lístků QVL104 s dotykovou, plně konfigurovatelnou 10“ obrazovkou.

Vyvolávací systémy QTRONIK


VSTUPNÍ MINISYSTÉMY IVM A DPTRONIK A PŘEPÁŽKOVÉ TERMINÁLY S FUNKCEMI PRO ODBAVENÍ KLIENTŮ

Samostatný vstupní systém IVM (vstupte/nevstupujte) najde svoje využití všude tam, kde je potřeba klienty informovat, jestli je vstup do ordinace, kanceláře či k přepážce volný nebo obsazený. Pořadníkový systém DPTRONIK na LCD monitoru zobrazuje informace o poskytovaných službách, kdy klient přichází na řadu k odbavení. Na pořadníkovém systému DPTRONIK lze nastavit otevírací dobu přepážky, fotografie a jména odbavovacích pracovníků. K obsluze klientů nabízíme přepážkové terminály s veškerými funkcemi pro odbavení, například vyvolání nebo přeposlání klienta k jiné přepážce, opakované vyvolání, uzavření přepážky a další informační a zobrazovací funkce.

Vstupní pořadníkový systém DPTRONIK


PŘÍNOSY A MOŽNOSTI UPLATNĚNÍ VYVOLÁVACÍCH A ODBAVOVACÍCH SYSTÉMŮ

Námi vyrobený vyvolávací systém QTRONIK podává informace, jak jsou jednotlivé přepážky zatíženy a zobrazí odpracovaný čas na každé přepážce. S vyvolávacím systémem QTRONIK získáte přehled o poskytovaných službách. Vyvolávací a odbavovací systém přináší užitek jak návštěvníkům – komfort při čekání, přehledná orientace v budově, objednání na určitou hodinu přes internet, tak pro obsluhu vyvolávacích a odbavovacích systémů – řízená a snadná komunikace s klienty, efektivnější organizace pracovní doby. Naše vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy zajistí profesionalitu a moderní komunikační přístupy na úřadech a poštách, v bankách a pojišťovnách, v nemocnicích, poliklinikách a lékárnách, v logistických a zákaznických centrech, velkoskladech, výdejnách zboží.

Komfortní vyvolávací a odbavovací systémy od v.d. TETRONIK


PODSTRÁNKY

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací a odbavovací systémy
Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Displeje a digitální hodiny

Displeje a digitální hodiny
Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adresa

Adresa

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Najdete nás také zde:

ARES
captcha