Rotor Clip s.r.o.
pojistné kroužky


Pražská 403, Budyně nad Ohří 411 18
Rotor Clip s.r.o. poskytuje klíčovou podporu výroby evropským zákazníkům, díky svým výrobkům a skladovým zásobám významně redukuje jejich dodavatelský řetězec. Neustálá modernizace technologie a infrastruktury zvyšuje produktivitu a rozšiřuje výrobní kapacity pro zpracování kritických velikostí a typů pojistných kroužků i vlnovkových pružin.

Rotor Clip vyrábí kompletní řadu palcových, DIN, ANSI metrických a JIS pojistných kroužků podle světových standardů, stejně jako kompletní řadu konstantních průřezových kroužků, spirálových pojistných kroužků a vlnovkových pružin.

Mezi typické nabídky produktů společnosti Rotor Clip Czech patří:
- DIN pojistné kroužky od 1 mm do 1000 mm
- INCH Pojistné kroužky od 1 in do 40 in
- Spirálové pojistné kroužky od 6mm do 400mm (0, 25 "-15, 75")
- Vlnovkové pružiny od 3mm do 400mm OD (.118 "- 15.75")
- Nástroje pro instalaci / demontáž pojistných kroužků
- Samosvorné hadicové sponky

Společnost Rotor Clip Czech získala řadu ocenění za kvalitu od významných výrobců OEM, výrobců automobilů a distributorů a je certifikována podle ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Český výrobní závod je od roku 2012 součástí společnosti Rotor Clip Company, Inc., založené v roce 1957 Robertem Slassem v Farmingdale, NY. Od roku 1972 firma sídlí v Somersetu, NJ. Společnost převzali synové Jonathan Slass a Craig Slass, kteří pečují o každodenní provoz společnosti a řídí její globální expanzi. Kromě České republiky má společnost také pobočky v Sheffieldu, v Anglii, v Idsteinu v Německu a v Šanghaji v Číně, takže poskytuje svým zákazníkům celosvětové služby.

Společnost nabízí kvalitní produkty a služby s přidanou hodnotou. Zajišťuje podporu svým zákazníkům jak před nákupem, tak I po něm tím, že poskytuje technickou pomoc, školení produktů a programy na snížení nákladů spolu s konkurenční cenou a dodáním JIT.

Produkty
  • šrouby a vruty, matice a podložky, nýtovací komponenty, klíny a pera, pojistné kroužky, kotevní technika

Vrtání studní a hledání pramene Polná – kvalitní voda bez chemie.

Vrtání studní a hledání pramene Polná – kvalitní voda bez chemie

Prodej sypkého materiálu a odvoz stavební sutě od - Libor Šmejkal.

Prodej sypkého materiálu a odvoz stavební sutě od - Libor Šmejkal

Související články
Spojovací materiál a šrouby do plechu

SIMAF CZ s.r.o.

Spojovací materiál a šrouby do plechu

Spojovací materiál do plechu můžeme rozdělit do několika hlavních kategorií. Jedná se o nýtovací matice, matice v kleci, lisovací prvky, navařovací prvky, trhací nýty, klipy na okraj plechu, zásobníkové nýty, speciální prvky a bezpečnostní spojovací materiál.


Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Velkoobchod železářství GAVENDA nabízí nářadí, spojovací materiály i doplňky pro každého

GAVENDA s.r.o.

Velkoobchod železářství GAVENDA nabízí nářadí, spojovací materiály i doplňky pro každého

Jaké jsou hlavní výhody železa a železných výrobků? Je to především jejich odolnost, spolehlivost a všestranné využití. Ve společnosti Gavenda to víme, a proto jsme pro vás hned ve dvou městech zřídili velkoobchod železářství, ve kterém seženete vše potřebné do domácí dílny i pro podnikání. Jste z okresu Opava nebo Krnov? Pak navštivte železářství GAVENDA a poznáte, co to je skutečně velká nabídka zboží.


Prodej hliníkových a nerezových profilů

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.


Firemní články
Spojovací materiál světové kvality - pojistné kroužky od ROTOR CLIP s.r.o.

Spojovací materiál světové kvality - pojistné kroužky od ROTOR CLIP s.r.o.

ROTOR CLIP s.r.o. z okresu Litoměřic je český výrobní závod přední světové firmy, který se zabývá výrobou spojovacího materiálu jako jsou pojistné kroužky.


Výroba spojovacího materiálu Litoměřice, pojistné kroužky, vlnovkové pružiny, hadicové sponky

Výroba spojovacího materiálu Litoměřice, pojistné kroužky, vlnovkové pružiny, hadicové sponky

Společnost Rotor Clip Czech získala řadu ocenění za kvalitu od významných výrobců OEM, výrobců automobilů a distributorů.


Palcové, DIN, ANSI metrické a JIS pojistné kroužky, konstantní průřezové kroužky a vlnkové pružiny

Palcové, DIN, ANSI metrické a JIS pojistné kroužky, konstantní průřezové kroužky a vlnkové pružiny

Kompletní řadu pojistných kroužků a vlnovkových pružin naleznete u společnosti Rotor Clip s.r.o. z Budyně nad Ohří. Kvalitní produkty s širokým výběrem kritických velikostí a typů.