Rotor Clip s.r.o.
pojistné kroužky


Pražská 403, Budyně nad Ohří 411 18
Telefon: +420 416 863 168

Rotor Clip s.r.o. poskytuje klíčovou podporu výroby evropským zákazníkům, díky svým výrobkům a skladovým zásobám významně redukuje jejich dodavatelský řetězec. Neustálá modernizace technologie a infrastruktury zvyšuje produktivitu a rozšiřuje výrobní kapacity pro zpracování kritických velikostí a typů pojistných kroužků i vlnovkových pružin.

Rotor Clip vyrábí kompletní řadu palcových, DIN, ANSI metrických a JIS pojistných kroužků podle světových standardů, stejně jako kompletní řadu konstantních průřezových kroužků, spirálových pojistných kroužků a vlnovkových pružin.

Mezi typické nabídky produktů společnosti Rotor Clip Czech patří:
- DIN pojistné kroužky od 1 mm do 1000 mm
- INCH Pojistné kroužky od 1 in do 40 in
- Spirálové pojistné kroužky od 6mm do 400mm (0, 25 "-15, 75")
- Vlnovkové pružiny od 3mm do 400mm OD (.118 "- 15.75")
- Nástroje pro instalaci / demontáž pojistných kroužků
- Samosvorné hadicové sponky

Společnost Rotor Clip Czech získala řadu ocenění za kvalitu od významných výrobců OEM, výrobců automobilů a distributorů a je certifikována podle ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Český výrobní závod je od roku 2012 součástí společnosti Rotor Clip Company, Inc., založené v roce 1957 Robertem Slassem v Farmingdale, NY. Od roku 1972 firma sídlí v Somersetu, NJ. Společnost převzali synové Jonathan Slass a Craig Slass, kteří pečují o každodenní provoz společnosti a řídí její globální expanzi. Kromě České republiky má společnost také pobočky v Sheffieldu, v Anglii, v Idsteinu v Německu a v Šanghaji v Číně, takže poskytuje svým zákazníkům celosvětové služby.

Společnost nabízí kvalitní produkty a služby s přidanou hodnotou. Zajišťuje podporu svým zákazníkům jak před nákupem, tak I po něm tím, že poskytuje technickou pomoc, školení produktů a programy na snížení nákladů spolu s konkurenční cenou a dodáním JIT.

IČ: 43223923
DIČ: CZ43223923
Okres: Litoměřice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Telefon:
+420 416 863 168

Fax:
+420 416 863 193

Email:
rotorclipcz@rotorclip.com

Web:


GPS: 50°24′25.67″ N, 14°8′21.05″ E

QR kód firmy Rotor Clip s.r.o. pojistné kroužky

Dřevěná okna a dveře, zimní zahrady a dřevěné doplňky od BRAM.

Dřevěná okna a dveře, zimní zahrady a dřevěné doplňky od BRAM

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST.

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Velkoobchod železářství GAVENDA nabízí nářadí, spojovací materiály i doplňky pro každého

GAVENDA s.r.o.

Velkoobchod železářství GAVENDA nabízí nářadí, spojovací materiály i doplňky pro každého

Jaké jsou hlavní výhody železa a železných výrobků? Je to především jejich odolnost, spolehlivost a všestranné využití. Ve společnosti Gavenda to víme, a proto jsme pro vás hned ve dvou městech zřídili velkoobchod železářství, ve kterém seženete vše potřebné do domácí dílny i pro podnikání. Jste z okresu Opava nebo Krnov? Pak navštivte železářství GAVENDA a poznáte, co to je skutečně velká nabídka zboží.


Spojovací materiál a šrouby do plechu

SIMAF CZ s.r.o.

Spojovací materiál a šrouby do plechu

Spojovací materiál do plechu můžeme rozdělit do několika hlavních kategorií. Jedná se o nýtovací matice, matice v kleci, lisovací prvky, navařovací prvky, trhací nýty, klipy na okraj plechu, zásobníkové nýty, speciální prvky a bezpečnostní spojovací materiál.


Prodej hliníkových a nerezových profilů

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.