Jiří Pecinka


Žižkova 2493, Roudnice nad Labem 413 01

Stanice technické kontroly :
- osobní, nákladní, přívěsy, návěsy
- vozidla vozící nebezpečné náklady-ADR
- traktory i přívěsy k nim, motocykly
- vozidla přestavěná na alternativní pohon LPG, CNG.

Měření emisí:
- naftové a benzinové motory
- měření emisí vozidel přestavěných na pohon LPG, CNG

Čerpací stanice pohonných hmot Shell -NONSTOP:
- pohonné hmoty Shell
- oleje, provozní kapaliny, autokosmetika
- prodejna, občerstvení.

Autorizovaný servis HONDA:
- záruční a pozáruční servis vozidel HONDA
- servis pro všechny značky osobních vozidel
- montážní středisko zámků řadících pák CONSTRUCT a DEFEND-
LOCK
- tažná zařízení, prodej a montáž
- střešní nosiče, prodej a montáž
- karosářské práce, elektrikářské práce
- prodej a montáž náhradních dílů a autodoplňků
- autobaterie BANNER
- montáže hlasitých telefonů
- autodiagnostika

Zahradní technika:

- značková prodejna motorových strojů Honda ( sekačky, křovinořezy,
sněžné frézy ... )
- servis a prodej náhradních dílů
- autorizovaný prodej a servis žací a komunální techniky SECO Group
- zahradní a komunální traktory SECO

Tachografie:
- montáže a ověřování elektronických tachografů KIENZLE, VEEDER-ROOT, MOTOMETR.

Ruční myčka vozidel:
- čištění interiérů, ošetření laků, plastů, čalounění.

Pneuservis VIANOR :
- kompletní pneuservisní práce
- prodej veškerých pneumatik, disků a doplňků
- rychloservis

IČ: 46724907
DIČ: CZ490611068
Okres: Litoměřice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Pecinka

STK a měření emisí pro všechny vozy - Roudnice nad Labem

STK a měření emisí pro všechny vozy - Roudnice nad Labem

Chcete, aby vaše auto bylo bezpečné a splňovalo všechny zákonné předpisy? Pak musíte pravidelně podstupovat STK a měření emisí. Úspěšná STK vám totiž garantuje, že je váš vůz spolehlivý a neškodí životnímu prostředí. Hledáte i vy místo, kde zajistí důkladné STK, měření emisí i další služby? Pokud jste z města Roudnice nad Labem nebo jeho okolí, obraťte se na Autocentrum Pecinka. STK u nás mohou absolvovat majitelé všech druhů motorových vozidel. Prohlížíme totiž vozidla benzinová, naftová, ale i vozidla přestavěná na alternativní pohon LPG či CNG. Zkontrolujeme: - Osobní vozy - Nákladní vozy - Přívěsy - Návěsy - Vozidla vozící nebezpečné náklady – ADR - Traktory i přívěsy k nim - Motocykly Jak kontrola STK probíhá? Je to jednoduché. Stačí, když k nám svůj vůz přivezete, předložíte potřební doklady a my se o vše postaráme. K absolvování STK budete potřebovat pouze technický průkaz vozidla a osvědčení o registraci vozidla. Zapomenout byste neměli ani na protokol o měření emisí. Doklad o úspěšném měření emisí nesmí být starší než 30 dní, garantuje totiž, že váš vůz odpovídá předpisům a není škodlivý pro životní prostředí. Zapomněli jste na měření emisí a nevíte na koho se teď obrátit? Nevadí, i pro vás máme řešení. V Autocentru Pecnika totiž provádíme STK i měření emisí. Měření emisí zajistíme pro benzinové i naftové motory, ale i pro vozy s pohonem LPG - vše tak vyřídíte pohodlně na jednom místě. Pokud i vaše auto potřebuje pravidelnou kontrolu, neváhejte se na nás obrátit. Měření emisí i STK vyřídíme rychle a vydáme vám všechny potřebné doklady. V případě nedostatků na vašem voze vám pak rádi poradíme jejich ideální řešení.


Autorizovaný servis Honda | Roudnice nad Labem

Autorizovaný servis Honda | Roudnice nad Labem

Vaše auto Honda prohlídneme a opravíme v záruce i po ní a seřídíme všechny nutnosti pro Vaší bezpečnou jízdu. Zatímco vy si můžete v klidu odpočinout v naší čekárně u televize či na internetu, my se odborně postaráme o Váš vůz. Seřídíme světla, zkontrolujeme STK a emise a srovnáme geometrii nápravy. Užíváme originální náhradní díly pro auta značek Honda. Na zkušebnách otestujeme brzdy a podvozkové skupiny. Poradíme si s problémy v elektrice a škodami na karoserii a skle. Pokud jste v okolí našeho servisu, zdarma Vám nepojízdný vůz odtáhneme a po opravě vrátíme nazpět. Pro věrné zákazníky máme příznivé slevy a pro všechny další služby, jako je ruční mytí, STK a měření emisí.


Ověřování tachografů, tachografie | Roudnice nad Labem

Ověřování tachografů, tachografie | Roudnice nad Labem

Funkčnost analogových a digitálních tachografů kvalitně ověříme v našem autocentru. Toto zařízení umožňující záznam rychlosti vozidla v závislosti na čase je nutné nechat prověřit u specifické firmy, jako je ta naše. Ověřujeme analogové typy Kienzle, Veeder Root, Motometer EGK a ACTIA a digitální VDO SIEMENS, STONERIDGE ELECTRONICS a ACTIA. Kontrolu provedeme také během jednoho dne zároveň s měřením emisí a technickou prohlídkou. Jsme připraveni Vám vyhovět od pondělí do pátku 7-19 a v sobotu do 11 hodin.


Pneuservis Roudnice nad Labem

Pneuservis Roudnice nad Labem

Společnost Autocentrum Pecinka, Jiří Pecinka provozuje pneuservis v Roudnici nad Labem a nabízí tyto služby: - pneumatiky všech značek a rozměrů - pneuservisní práce např. (opravy průrazů, přezutí, vyvážení, lepení duší) - disky kol Déle nabízíme kryté stání pro osobní automobily, nákladní, traktory, návěs, přívěsy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


STK, Stanice technické kontroly Roudnice nad Labem

STK, Stanice technické kontroly Roudnice nad Labem

Společnost Autocentrum Pecinka provozuje stanici technické kontroly. Naše služby: - měření emisí - pneuservis - tachografie - ruční myčka - prodej vozů Honda - servis. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • elektroopravy aut, elektrodiagnostika aut, opravy elektroinstalace aut, servis autoelektriky, elektroúpravy aut, autoosvětlení
  • oprava autodílů, výměna dílů vozidel, rovnání poškozených dílů, vyvařování zkorodovaných dílů, blatníky automobilů, prahy aut
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • mycí tunel pro automobily, ruční mytí vozidel, prodej autokosmetiky, portálové mycí linky, samoobslužné umývárny
  • pneumatiky osobní, pneumatiky nákladní, pneu motocyklové, letní pneumatiky, zimní pneumatiky, duše pro vozidla, výměna pneu
  • osobní a nákladní pneumatiky, motocyklové pneumatiky, pneu pro off-roady, protektory a agropneumatiky
  • popelnice a kontejnery, separační zvony, úklidová vozidla, odpadkové koše, silniční bariéry, údržba pozemních komunikací
  • drtiče zahradního odpadu, zavlažovací systémy, kultivátory a křovinořezy, kompostéry a kompresory, sekací stroje
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Adéla Glaeser poskytuje terapeutickou, poradenskou a léčitelskou činnost pro děti, mládež i dospělé, se zaměřením na terapii duše a léčení reiki.

Související články
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Autoservis a pneuservis Prostějov
Autoservis a pneuservis Prostějov

Máte problémy s vozidlem? Potřebuje ho opravit? Chcete mu udělat novou fasádu? Narovnat plechy po nějakém tom ťukanci nebo naopak potřebujete využít služby pneuservisu? V tom případě se můžete obrátit na firmu Pneuservis Fiala. Opravují jakékoliv automobily, užitkové, osobní, nákladní a to všech značek. Zajišťují také pneuservis.


Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Čtvrtstoletím prověřená kvalita
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.