Jiří Baxa


Slovenského národního povstání 2652, Most 434 01

Firma Jiří Baxa se specializuje na prodej, montáž, servis anténní a satelitní techinky.

Služby:
- zabezpečovací a požární systémy
- kamerové systémy
- videotelefony
- antény a satelity
- ozvučovací systémy
- domácí kino
- telefonní pobočkové ústředny
- anténní a satelitní systémy.

Prodejna anténní a satelitní techniky.
Distributor satelitní televize SKYlink + FreeSAT.

Naše firma je v oblasti satelitní a anténní techniky TOP partnerem společnosti Skylink.

IČ: 10446613
DIČ: CZ6312271636
Okres: Most
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Baxa

Zabezpečovací a protipožární systémy - investice, která se vyplatí

Zabezpečovací a protipožární systémy - investice, která se vyplatí

Specializací naší společnosti Jiří Baxa - IVOS jsou zabezpečovací a protipožární systémy. Kromě toho se však zabýváme také slaboproudými, informačními, komunikačními a audio-video systémy. Spolupracujeme s předními dodavateli a spolehlivost, kvalita a individuální přístup jsou klíčovými body našeho podnikání. Poradenskou a nabídkovou činnost provádíme bezplatně s individuálním přístupem za pomoci nejmodernější techniky a platných norem. Pokud hledáte zabezepčovací systémy či protipožární systémy, neváhejte se na nás obrátit. Zabezpečovací systémy z naší nabídky splňují i ty nejvyšší nároky na bezpečnost a jsou maximálně spolehlivé. Nabízíme široký sortiment od jednoduchých domovních systémů pro nízká rizika až po kompletní systémy s obzvlášť vysokými nároky na bezpečnost. Zabezpečovací systémy si u nás tedy vybere každý, ať už pro malý rodinný domek či velkou firmu se stovkami zaměstnanců. Nabízíme nejen detektory a ústředny, které jsou pro zabezpečovací systémy klíčové, ale také další zařízení, jenž jsou schopna komplexně pokrýt požadavky na instalaci v celém řetězci a spolehlivě fungovat od případné detekce narušení přes vyhodnocení až po přenos poplachové informace. Protipožární systémy, zabezpečovací systémy a různé komponenty z naší nabídky pocházejí od významných a spolehlivých světových výrobců. Rádi vám zajistíme následující komponenty: - ústředny EZS - vnitřní detektory - tísňové hlásiče - sirény, majáky a doplňková signalizace - akumulátory, zdroje, kabely - detektory pro venkovní nasazení a systémy obvodové ochrany


Ozvučovací systémy Most, pro kvalitní zvukový záznam

Ozvučovací systémy Most, pro kvalitní zvukový záznam

Dokonalý zvukový záznam získáte kvalitními ozvučovacími systémy od naší mostecké firmy. Hudbu, informace či mluvené slovo lehce přenesete do éteru ozvučovací technologií z našeho katalogu. PASO systém se hodí do všech typů objektů, jako jsou školy, zasedačky, obchodní domy, sportoviště a rozhlas. Síť produktu DOMUS MultiRADIO je dokonalým spojencem do domů a bytů. Pomůže propojit všechny pokoje rozhlasem a hudbou a je díky němu možné audio i video spojení s návštěvníkem u vstupních dveří. Jednotlivé viditelné části systému jsou esteticky provedeny tak, aby zapadly do moderního dekoračního stylu budovy.


Docházkové systémy Most - informace o zaměstnancích na jednom místě

Docházkové systémy Most - informace o zaměstnancích na jednom místě

Rychlou evidenci pracovníků a snadné počítání docházky získáte díky našemu mosteckému elektrickému docházkovému systému. Ruční papírová evidence a píchací hodiny jsou pomalé a zdlouhavé při výpočtu odpracovaných hodin a mezd. Náš systém tuto práci minimalizuje a automaticky informace zpracovává a vyhodnocuje. Jednotlivcům jsou vydány identifikační karty, které nejen, že počítají příchody a odchody, ale ve spojení s turnikety a čipovými dveřmi zamezují vstup neoprávněných osob do areálu pracoviště. Data o pracovnících, která se ukládají do systému, jsou chráněna hesly proti neoprávněným úpravám. Program je lehce nastavitelný podle potřeb firmy a je možné do něj přidat přesčasy, volna, směny i pružná pracovní doba. Můžete zde vytvářet denní, týdenní i měsíční přehledy. Díky naší síti zabezpečení a docházky odpadá únavné počítání, vzniky chyb, přepisování údajů a zamezí se případnému falšování. Zmenšíte tak i zatížení pracovníků na účetním oddělení.


Kamerový systém a domácí videotelefon | Most

Kamerový systém a domácí videotelefon | Most

Bezpečí a přehled o příchozích Vám zajistí kamerové systémy a telefony s videem. Nemusíte se tak už obávat neočekávaných návštěv. Systém je vhodný jak do firem a škol, tak i do bytů a domů. Je možné mít pouze základní spojení s hlavním vstupem, nebo rozšířit síť kamer a zvonků na více míst budovy. U dveří instalujeme snadno ovladatelné počítače s displeji pro listování zadaným seznamem kontaktů, či zadat předvolené číslo. Jednotky jsou dodávané v plastovém provedení ve třech barvách, nebo kovové, vhodné proti vandalům. Domovní videosystémy a interkomy jsou dodávány buďto s černobílými, nebo barevnými kamerami. Jelikož pro přenos používáme metalické kroucené kabely, není potřeba koaxiální kabeláž.


Zabezpečovací a požární systémy | Most

Zabezpečovací a požární systémy | Most

Naše systémy ochrání a zabezpečí malé domovy i společnosti s velkým nárokem na bezpečí. Na skladě máme poplašné detektory pohybu, rozbitého skla, otřesu, kontaktu či trezorové, a také EZS ústředny do bytů, jednodeskové, adresovatelné i multiplexní. Jako doplňky k hlásičům máme sirény, majáčky, akumulátory a zdroje energie a pro maximální ochranu přimontujeme na systém kódovaný zámek. Naše technika se dá využít jak v interiéru, tak v externích prostorách kontrolující nepovolené vniknutí a pohyb. Máme pro Vás jak malé i levné druhy ochrany, tak velké komplexní sítě kamer, detektor a hlásičů. Rádi s Vámi projednáme podmínky a realizaci montáže i její finální cenovou relaci.


Elektronické zabezpečovací a požární systémy Most

Elektronické zabezpečovací a požární systémy Most

Elektronické zabezpečovací a požární systémy jsou nezbytným vybavením každé domácnosti, firmy a všech dalších objektů. Chrání naše bezpečí nejenom před divokým ohněm, ale i před krádeží. Ucelený sortiment zabezpečovacích a požárních systémů může nabídnout společnost Jiří Baxa - IVOS - Antény a Satelity, která se zabývá prodejem, montáží a servisem těchto zařízení. Dodávané produkty: - Vnitřní detektory – otřesové, požární, pohybu, trezorové, rozbití skla… - Venkovní detektory - Signalizace (zdroje, kabely), sirény a majáky - Doplňkové komponenty – krabice, zámky (mechanické i kódové) - Tísňové hlásiče – lišty, tlačítka - Ústředny EZS – jednodeskové, multiplexní, bytové - Systémy obvodové ochrany Výběr z mnoha typů, podle různé cenové kategorie i podle technické stránky. Prodejna se nachází v Mostě. Se všemi otázkami ohledně zabezpečovacích a požárních systémů se obracejte na prodavače nebo na telefonní linku na čísle 476 107 396.


Ozvučovací systémy PASO

Ozvučovací systémy PASO

Společnost Jiří Baxa - IVOS dodává ozvučovací systémy PASO. Ozvučovací systémy PASO pracují na principu 100V technologie, která zajišťuje plnou kompatibilitu s jakýmkoliv jiným systémem na stejné bázi. Ozvučovací systém je vhodný pro všechny typy objektů např. školy, kancelářské budovy, banky, restaurace, benzinové pumpy, hotely, zasedací místnost, kostel, obchodní dům, sportovní stadion atd. a různé účely ozvučení. např. evakuační rozhlas, informační hlášení, náladová hudba, ozvučení přednášek atd.Další produkty a služby
  • multimediální freeware a software, spotřební elektronika, zvuk a obraz, domácí kina, přehrávače a konvertory
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • satelitní přijímače HDTV, satelitní přijímače SDTV, set top boxy, montáž satelitů, montáž televizních antén, servis televizních antén
  • poskytování telekomunikačních služeb, správa rádiových zařízení, oprava a údržba telekomunikačních věží

Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha

Související články
Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.
Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.

Tato společnost se však nezaměřuje jenom na samotný prodej svých výrobků, ale snaží se pro své zákazníky vždy najít ucelené řešení. Zúčastnila se i Veletrhu Pyros v Brně 2017.


Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha
Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis
Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.